خانه خاور و یا کامیونت چه بارهایی را جابه جا میکند ؟
2020-01-02 08:52


خاور و یا کامیونت چه بارهایی را جابه جا میکند ؟
دسته بندی: حمل کالا از تهران به مشهد | در: 1398-2-5


کامیونت و خاور در حمل بار شهری و بین شهری

گروه باربری نتسان بهترین کامیونت و خاورهای بین شهری را  برای جا به جایی کالای شما از مبدا و مکان شما در هر نقطه از تهران یا مشهد برای حمل کالای شما اعم از اثاثیه منزل ویا لوازمات و پالت های کالای صنعتی یا دستگاههای سنگین را به حضور شما میفرستد .

خاور ویا کامیونت

به کامیونهایی کوچک و اندکی بزرگتر از وانت که دارای دو محور و شش چرخ باشند گفته میشود که با توجه به محدودیت های ترافیکی و بزرگ شدن شهرها و نیاز روزانه کشور به جابجایی سریع و و حجم بار مابین خودروی وانت و کامیون طرفداران و درخواست کنندگان کامیونت زیاد میباشند .

ناوگان کامیونت های نتسان کامیونت های ایسوزو و جک و خاورهای به وزن 8 تن و 6 تن میباشند که بسته به کالای شما میتوانند مسقف و یا روباز یا بغل بازشو باشند تا در زمینه بارگیری و تخلیه بار با مشکل مواجه نشوید .

کامیونت های  گروه باربری نتسان بار ادب و احترام به مشتری را در درجه اول فعالیت خود قرار داده اند و مجهز به انواع لوازم مورد نیازی که برای حمل کالای شما نیاز است میباشند از جمله ، طناب ، پلاستیک ، چادر پتو و از همه مهمتر ناوگان  مدل بالا و به روز تا در مسیر حمل بار به مشکل برنخورند .

کامیونت و خاور بارهای متنوعی را میتوانند حمل کنند که چند مورد در ذیل ذکر میشوند :

حمل کالای حساس الکترونیکی و پزشکی

حمل اثاثیه منزل از هر کجای شهر تهران به تمام نقاط کشور 

،حمل لوازم اداری و صنعتی از شهرکهای صنعتی در استان تهران

شما برای درخواست کامیونت های  نتسان کافیست با ما تماس بگیرید یا در قسمت پنل ثبت شماره تلفن شماره خود را وارد نمایید تا به محض ثبت شماره از طرف متصدیان نتسان با شما تماس گرفته شده و درخواست و ارسال بار یاری رسانده و راهی برای همکاری مستمر ما و شما باشد .

گروه حمل و نقل نتسان بیمه کالای شما را به بهترین روش برای شما ممکن ساخته تا شما بتوانید با کمترین هزینه که بر روی بارنامه حمل کالای شما اعمال میشود بار خود را با خاطری امن و آسوده به راننده حمل کننده سپرده ودر مقصد آن را تحویل بگیرید .

گروه باربری نتسان در تهران و مشهدبهترین قیمت و با کمترین هزینه بیمه بارهای شما را از تهران و یا مشهد به هر نقطه از کشور اعم از تهران به یزد ، تهران به اصفهان ، تهران به شیراز ، تهران به بوشهر ، تهران به اهواز ، تهران به چابهار ، تهران به کیش ، تهران به مشهد ، تهران با شمال کشور ، تهران به تبریز و یا از تهران به هر نقطه از کشور  .... و همچنین از مشهد به یزد ،مشهد به تهران ، مشهد به تبریز ، مشهد به شمال کشور ، مشهد به زاهدان ، مشهد به چابهار ، مشهد به بوشهر ، مشهد به شیراز ، مشهد به اهواز ، مشهد به بندرعباس ، و یا از مشهد به  تمام نقاط کشور در خدمت رسانی به شما عزیزان آماده انجام تمامی امور و ارسال کالا و بسته بندی لوازمات شما با بیمه و بارنامه معتبر در تهران و مشهد میباشد

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .

 

 


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book