خانه حمل بار از شهرکهای صنعتی
2019-07-26 17:15


حمل بار از شهرکهای صنعتی
دسته بندی: باربری | در: 1398-3-4


شهرکهای صنعتی اصلی ترین مکانهای جابجایی و حمل کالا

شهرکهای صنعتی اصلی ترین مکانهای جابجایی و حمل کالا و مهمترین مکانها برای تولید و چرخه اقتصادی کشور میباشند  و وظیفه تولید قطعات ، مواد غذایی و غیره را به عهده دارند . یکی از مهمترین موضوعات شرکتهای تولیدی موضوع جابجایی مواد اولیه و تولید شده میباشد که توسط باربری و حمل و نقل انجام میشود .

گروه باربری نتسان در تهران و مشهد با استفاده از ناوگان قدرتمند و به بروز در خدمت رسانی به شرکتهای تولیدی محترم آماده انجام تمامی امور و ارسال کالا و کارگر از شهرکهای صنعتی اطراف تهران از جمله شمس آباد ، چهاردانگه ، عباس آباد خاوران و غیره و همچنین در مشهد شهرکهای صنعتی توس ، فناوری برتر ، فردوسی ، کلات و بینالود و غیره میباشد .

گروه باربری نتسان 24 ساعته شبانه روز و هفت روز هفته در خدمت شما عزیزان تولید کننده و صنعتگر با بیمه و بارنامه معتبر با قیمتی مناسب ارائه کننده انواع نیسان بار و خاور و کامیونت وکامیون و  تریلی میباشد .

گروه باربری نتسان در تهران و مشهد بهترین قیمت و با کمترین هزینه بیمه بارهای شما را از تهران و یا مشهد به هر نقطه از کشور اعم از تهران به یزد ، تهران به اصفهان ، تهران به شیراز ، تهران به بوشهر ، تهران به اهواز ، تهران به چابهار ، تهران به کیش ، تهران به مشهد ، تهران با شمال کشور ، تهران به تبریز و یا از تهران به هر نقطه از کشور  .... و همچنین از مشهد به یزد ،مشهد به تهران ، مشهد به تبریز ، مشهد به شمال کشور ، مشهد به زاهدان ، مشهد به چابهار ، مشهد به بوشهر ، مشهد به شیراز ، مشهد به اهواز ، مشهد به بندرعباس ، و یا از مشهد به  تمام نقاط کشور در خدمت رسانی به شما عزیزان آماده انجام تمامی امور و ارسال کالا و بسته بندی لوازمات شما با بیمه و بارنامه معتبر در تهران و مشهد میباشد

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book