خانه حمل بار و اثاثيه از مشهد به کرمانشاه با بهترین خدمات و نرخ تعرفه ها
2019-08-20 09:32


حمل بار و اثاثيه از مشهد به کرمانشاه با بهترین خدمات و نرخ تعرفه ها
دسته بندی: باربری | در: 1398-5-28


**حمل بار با نیسان تا 70% درصد تخفیف** با سامانه هوشمند باربری 24 ساعته نتسان ارزانترین نرخ کرایه اتوبارهای کشور برای حمل اثاثیه و بار از مشهد به کرمانشاه را تجربه کنید

در این مطلب سعی داریم نکاتی که احتمالا می تواند کمک نماید به اینکه بتوانید بدون دغدغه و با آسودگی خاطر از مشهد به شهر کرمانشاه نقل مکان نماید را بیان نمایم. شرکت باربری و حمل و نقل نتسان یکی از موفقترین شرکت هایی می باشد که در زمینه اثاث کشی بین شهری و بین شهری همچنین جابجایی خورده بار در بین شهرهای ها مختلف از جمله مشهد به کرمانشاه فعالیت دارد.

 بنابرین اگر تصمیم دارین هرگونه وسیله سنگین مانند گاو صندوق - انواع مبلمان – پیانو – یخچال ساید و ... را بین شهرها و داخل شهرها جابجا نمایید نتسان با انواع ماشین های سبک مانند نیسان و سایر وانت بارها و همچنین انواع ماشین های سنگین مانند خاور مسقف و ... در خدمت شما هموطنان عزیز می باشد.

شهر کرمانشاه بزرگترین شهر کرد نشین ایران است که از از شهرهای تاریخی ایران محسوب می شود و می توان آنرا از کلانشهر های ایران به حساب آورد. البته در کنار کرد زبانها مردمانی با گویش های دیگر مثل لر و عرب هم زندگی می کنند.

در سالهای اخیر سرمایه گذاریهای متعددی در زمینه صنعت در این شهر شده است که باعث پیشرفت کرمانشاه در زمینه اقتصاد شده است. صنایع پتروشیمی کرمانشاه و پتروشیمی بیستون نمونه هایی از مهم ترین واحدهای صنعتی کرمانشاه می باشد. داشتن کوتاه ترین مسیر حمل و نقل کالا به عراق، وجود بزرگترین پایانه مسافرتی غرب کشور در مرز خسروی، داشتن بازارچه های بزرگ مرزی و ... موجب شده تا شهر و استان کرمانشاه قابلیت ویژه ای برای صادرات و واردات و تجارت خارجی داشته باشد. کرمانشاه با دارا بودن عنوان بزرگترین تولید کنندگی حبوبات و غلات در کشور در زمینه کشاورزی هم خوش درخشیده است.

اگر قصد هجرت به این استان زیبا را دارید و می خواهید از شهر مشهد به کرمانشاه حمل بار و اثاثیه داشته باشید باید بدانید که فاصله مشهد تا کرمانشاه حدودا 1400 کیلومتر است و مسیرهای متنوعی برای سفر به این شهر زیبا وجود دارد. و این بستگی به این دارد که شما کدام مسیر را انتخاب کنید. و اطلاعات جاده ای مانند هر سفر دیگری به شما کمک خواهد کرد که بدون دردسر به مقصد برسید.

داشتن اطلاعات آب وهوایی هم خالی از لطف نخواهد بود چرا که در زمینه کاهش خسارات احتمالی به شما کمک خواهد نمود. در مورد شهر کرمانشاه باید گفت که اقلیم معتدل کوهستانی دارد و به دلیل نزدیکی به کوه های زاگرس آب و هوایی به نسبت خنک دارد. اینکه در کدام فصل سال شما قصد حمل بار و اثاثیه از مشهد به کرمانشاه را دارید مهم می باشد چون با توجه به وضعیت آب و هوا دارا بودن وسایل مورد نیاز خصوصا در زمان بارندگی ضروری است.

مثلا حمل بار و اثاثیه در فصل زمستان حساسیت ویژه ای دارد . چون این شهر از شهرهای پر بارش بوده و در فصل زمستان این بارش عمدتا به صورت برف می باشد. بنابراین اگر وسایل مورد نیاز به همراه نداشته باشید احتمال خسارت به بار و همچنین به خود راننده وجود دارد. همچنین به علت بارش ممکن است اثاثیه آسیب ببینند. بنابراین باید تمام جوانب را در نظر بگیرید.

گروه باربری نتسان مفتخر است که باربری بین شهری را به عنوان یکی از خدمات خود معرفی کند و آمادگی لازم را جهت همکاری با شما در زمینه حمل بار و اثاثیه از مشهد به کرمانشاه و سایر نقاط میهن عزیزمان اعلام می نماید.

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book