خانه حمل بار و اثاثيه از مشهد به اهواز با ارزانترین قیمت حمل بار به شهرستان ها
2019-08-11 00:02


حمل بار و اثاثيه از مشهد به اهواز با ارزانترین قیمت حمل بار به شهرستان ها
دسته بندی: باربری | در: 1398-5-17


بهترین خدمات باربری با وانت و نیسان با حمل مطمئن اثاثیه منزل و تمام انواع بارهای سبک و سنگین درون شهری و برون شهری از مبدا مشهد به اهواز و دیگر شهرهای استان خوزستان اندیمشک دزفول بهبهان حمیدیه سوسنگرد مسجد سلیمان شوش شوشتر اندیکا ملاثانی خرمشهر آبادان

مسئله حمل بار از دیرباز در برهه ای خاص زندگی بشر را تحت تاثیر خود قرار داده است. و اکثر افراد در زندگی خود لااقل یک بار با مسئله حمل بار مواجه شده اند. در گذشته مشکلات زیادی بر سر راه بشر برای حمل بار وجود داشت مخصوصا حمل بار بین شهری. اما امروزه با پیشرفت بشر در زمینه های مختلف و همینطور بهتر شدن وضعیت جاده ها استفاده از وسایل نقلیه مثل کامیون و خاور بسیار متداول شده است. اما هنوز هم مشکلات عدیده ای در حمل و نقل جاده ای وجود دارد.

همان طور که می دانید حوادث جاده ای غیرمنتظره و اجتناب ناپذیر هستند بنابراین مسئله حمل بار و اثاثیه بین شهری اهمیت بیشتری پیدا می کند. اما با رعایت اصول و قوانین می توانید در صورت مواجه شدن با حادثه کمتر خسارت ببینید. آشنایی کامل با مسیری که قرار است بار به آنجا حمل شود از وظایف رانندگان بوده و کمک شایانی به حمل بار آسانتر و بدون دردسر خواهد نمود. مثلا فرض می کنیم مبدا ما مشهد و مقصد شهر اهواز می باشد. دانستنی ها این مسیر برای رانندگان حمل بار مهم است چون آنها را به سمت یک حمل بار بی دردسر هدایت خواهد کرد.

آشنایی با محله های مختلف این شهر و خیابانهای آن نیز برای جلوگیری از تاخیر موثر خواهد بود. مثلا محله کیانپارس اهواط یک منطقه اعیان نشین است  همچنین بد نیست بدانید برزگ‌ترین مراکز خرید و تفریحی اهواز مانند مرکز خرید تشریفات، بازار مرکزی کیانپارس، مرکز خرید برج کیانپارس، مرکزخرید ایران نگین و همچنین مجتمع های تخصصی و فوق تخصصی پزشکی و بیمارستان های خصوصی نظیر مهر و آریا در این منطقه واقع شده‌اند. در نتیجه وجود ترافیک و شلوغی در ساعات خاصی از روز یا روزهای خاص امری طبیعی خواهد بود. و رانندگان باربری با آشنایی از این مسائل بهتر می توانند به وظیفه خود عمل کرده و سر موعد مقرر و بدون حاشیه به مقصد برسند.

از دیگر مسائلی ممکن است رانندگان باربری را در شهر اهواز درگیر کند مسئله آلودگی هواست. میزان آلودگی هوا در این شهر روزبه‌روز افزایش یافته و شدیدتر می‌شود. مهم‌ترین علت آلودگی هوای اهواز، گردوغبار و حمل‌ونقل درون‌شهری است و دیگر عامل آلودگی‌ها گسترش افسارگسیخته بافت شهری و رسیدن آن به کارخانه‌هایی مانند ایران کربن و فولاد خوزستان است. . بنابراین آگاهی از این مسئله نیز به آنها کمک خواهد کرد که در حمل بار و اثاثیه به مشکل برخورد نکنند.

به خاطر داشته باشید حمل بار و جابجا کردن اسباب – وسایل خرده بار  و کلا اثاث کشی بین شهرها مخصوصا وقتی مسافت زیادتر می باشد بسیار باید حرفه ای صورت گیرد از لحظه بسته بندی وسایل گرفته تا چیدمان آن در ماشین بسیار مهم می باشد چرا که دوری مسافت باعث می شود در صورتی که بار توسط بارچین حرفه ای صورت نگرفته باشد و یا درست بسته بندی نشده باشد دچار حادثه و خسارت شود.

اهواز شهر خاطره هاست با سپردن و اعتماد به باربری حمل و نقل شهری و بین شهری نتسان یکی دیگر به خاطرهای زیبای خود اضافه نمایید. گروه باربری نتسان با سالها تجربه آماده همکاری با شما در زمینه حمل بار و اثاثیه از مشهد به اهواز و دیگر نقاط کشورمان می باشد. با نتسان آسودگی خاطر را تجربه کنید.

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book