خانه ارزان ترین حمل اثاثيه منزل به شهرستان ها از تهران و مشهد
2019-08-10 13:41


ارزان ترین حمل اثاثيه منزل به شهرستان ها از تهران و مشهد
دسته بندی: باربری | در: 1398-5-13


اسباب اثاثیه کشی منزل خود را به شرکت نتسان با سامانه هوشمند باربری 24 ساعته متخصص در باربری و حمل بار سبک و سنگین منزل اداری تجاری و صنعتی از تهران و مشهد به شهرستان ها و تمام نقاط کشور با بسته بندی ویژه و جابجایی مطمئن بسپارید

حمل بار به شهرستان یکی از خدمات مهم شرکت های باربری محسوب می شود. حال ممکن است این حمل اثاثیه از تهران به شهرستان و یا بلعکس باشد. کسانی که قصد حمل اثاثیه منزل و یا خرده بار را به شهرستان دارند معمولا از شرکت های باربری کمک می گیرند. اما باید گفت حمل بار بین شهری بسیار سخت بوده واحتیاج به مهارت بیشتری خواهد داشت. زیرا با زیاد شدن مسافت احتمال اینکه به وسایل آسیب بیشتری برسد وجود دارد. اصولا همیشه برای حمل اثاثیه ی بین شهری زمان بیشتری مصرف می شود. این زمان برای رعایت اصول و قواعد برای مشکلات جاده ای و دیگر مسائل خواهد بود. وجود تخصص در زمان حمل بار بین شهری بیشتر خودنمایی می کند و اهمیت بیشتری خواهد داشت.

انتخاب خودرو در زمان حمل اثاثیه منزل به شهرستان اهمیت ویژه ای دارد. امکان آسیب دیدن وسایل در ماشین به علت مسافت طولانی جا به جا شوند زیاد است به همین دلیل نحوه ی بارگیری و جای دادن وسائل در خودرو مهم است. همچنین نوع خودرویی که انتخاب می کنید اهمیت خاصی دارد. بهتر است از وسیله نقلیه ای مناسب برای بار خود استفاده کنید. مثلا اگر بار شما کم نیست و حجم متوسط به بالا دارد بهتر است از خاور برای حمل اثاثیه منزل استفاده کنید نه اینکه چند نیسان را به کار ببرید که در این صورت احتمال آسیب بیشتر است و هزینه بالاتری هم متوجه شما خواهد شد.

اصولا باید گفت در حمل بار بین جاده ای مهم ترین مسئله سالم رسیدن بار به مقصد است. با توجه به وضعیت جاده ها و دیگر مسائل مثل آب و هوا سالم رسیدن بار به مقصد هدف اصلی در حمل بار بین شهری خواهد بود. استفاده از رانندگان مجرب هم مسئله حائز اهمیت دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد. رانندگان علاوه بر تخصص در زمینه رانندگی باید به وضعیت جاد ها و مسائل مربوط به آنها مثل یک طرفه بودن یا ترافیک جاده و دیگر مسائل آشنایی کامل داشته باشند تا دچار مشکلات حاشیه ای نشده و سر زمان مقرر به مقصد مورد نظر برسند.

در باربری بین شهری هر مسئله ای که در زمان حمل بار درون شهری مورد استفاده قرار می گیرد از حساسیت بیشتری برخوردار می شود. مثلا نحوه ی بسته بندی وسائل اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد چون احتمال آسیب به وسائل در مسافت های طولانی بیشتر می شود. همچنین استفاده از خودروهای مجهز با توجه به طولانی تر بودن مسیر و وضعیت آب وهوای جاده ها مسئله ای است که نباید از آن غافل بود.

یکی دیگر از نکاتی که بایستی در حمل اثاثيه منزل به شهرستان و یا خورده بار به شهرستان در نظر گرفت بیمه می باشد یعنی کالای شما می بایستی بیمه شود تا با خیال راحت و آسودگی خاطر و بدون نگرانی کالای خود را ارسال نمایید. باربری حمل و نقل بین شهری نتسان مفتخر می باشد که کلیه کالاهای شما را در صورت صلاح دید بیمه خواهد کرد یعنی در هنگام حمل کالا و اسباب و اثاثیه شما , ما آن را بیمه خواهیم کرد تا از هرگونه خطر احتمالی جلوگیری شود.

باربری نتسان آماده حمل اثاثیه منزل شما از مشهد و تهران به شهرستان مورد نظرتان را دارد و آماده همکاری با شما عزیزان می باشد. سالها تجربه حمل اسباب و اثاثیه بین جاده ایی باعث شده است که هم اکنون یکی از بزرگترین و نام آشناترین شرکت حمل و نقل شهری و بین شهری باشیم و این مهم حاصل نشده است جز در سایه اعتماد شما هموطنان عزیز.

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book