خانه 70 % تخفیف حمل اثاثيه منزل و اداری مشهد و تهران با وانت و نیسان
2019-08-10 13:58


70 % تخفیف حمل اثاثيه منزل و اداری مشهد و تهران با وانت و نیسان
دسته بندی: باربری | در: 1398-5-4


حمل بار , اسباب کشی و اثاث کشی با 70 درصد نخفیف با خدمات جابجایی و باربری سنگین و سبک از مبدا مشهد و تهران به تمام نقاط کشور به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مسکونی و اداری

اصولا جا به جایی منزل و رفتن به منزل جدید فرآیندی است که اکثر افراد لااقل یک بار آنرا تجربه کرده اند. موضوعی که در این میان حائز اهمیت است این است که چگونه این فرآیند را به خاطره ای خوش تبدیل کنیم. معمولا جا به جایی اگر به مکان و منزل بهتر صورت بگیرد خوشایند تر خواهد بود و دلخوشی و انرژی بیشتری کار حمل اثاثیه منزل به مکان جدید صورت خواهد گرفت و خاطره خوش خواهد ساخت.

اگر برای اولین بار است که قصد عوض کردن منزل خود را دارید و برای بار نخست است که می خواهید کار اثاث کشی و اسباب کشی را انجام دهید نگرانی شما بیشتر خواهد بود.و معمولا با پرسش های متنوعی در ذهن خود رو به رو خواهید شد. پرسش هایی از قبیل اینکه هزینه جا به جایی چقدر است یا آیا خودم به تنهایی می توانم کار حمل اثاثیه منزل را انجام دهم؟ پرسشهایی از این قبیل ذهن شما را درگیر خواهد کرد و اگر پاسخ درستی برای آنها پیدا نکنید بر نگرانی شما خواهد افزود.

اگر بودجه کافی را برای اثاث کشی دارید که هیچ اما اگر در شرایطی هستید که نمی توانید خیلی برای این موضوع هزینه کنید بهتراست با برخی ترفند ها هزینه اثاث کشی را کاهش دهید. مثلا اینکه وسیله نقلیه ای را انتخاب کنید که با حجم بار شما همخوانی داشته باشد اگر حجم بار اندک است بهترین گزینه ماشین نیسان و وانت خواهد بود.

اما اگر مسافت کوتاه است و حجم بار هم زیاد است بهتر است از نیسان و وانت استفاده نشود تا هزینه کمتری را متحمل شوید. چون در این صورت نیسان و وانت به دفعات بیشتری جا به جا می شوند و هزینه بیشتری را عهده دار خواهید شد.

شاید بتوان گفت بسته بندی وسایل مهم ترین مرحله حمل اثاثیه منزل می باشد. بسته بندی کامل و سالم وسایل به نحوی که بتوان تمامی وسایل را بصورت اصولی در جعبه ها (کارتن بسته بندی) جای داد به ظاهر کار پیچیده ای است. اما با رعایت نکات اصولی و مرتب کردن کارتن ها و وسایل کار خیلی مشکلی نخواهد بود. با توجه به اینکه در شهرهایی مثل تهران و مشهد به دلیل مشغله کاری افراد فرصت کمتری برای کارهای جانبی دارند بهتر است کار بسته بندی را به شرکت های معتبر باربری بسپارند تا با خیال راحت و بدون نگرانی به کار خود رسیدگی کنند. پس از اندکی تحقیق شما می توانید شرکتی را انتخاب کنید که علاوه بر کیفیت بالا مقرون به صرفه هم باشد یعنی هزینه کمتری متوجه شما گردد.

برای کاستن هزینه حمل اثاثیه منزل یکی از راهکارها دور انداختن وسایلی است که بلااستفاده هستند چون در این صورت از حجم وسایلی که قرار است بسته بندی شده بارگیری شوند و در منزل جدید جای بگیرند کاسته خواهد شد. به هر حال انتخاب یک شرکت باربری مناسب یک راهکار عالی برای بهتر و راحتر بودن فرآیند اثاث کشی می باشد. گروه باربری نتسان با یک دهه تجربه در زمینه جابجایی و حمل بارهای صنعتی ،پزشکی ، تجاری ،اثاثیه منزل و لوازم حساس الکترونیکی در کمترین زمان و به صرفه ترین قیمت با بیمه معتبر بارهای شما را جا به جا میکند .با اطمینان کامل کار حمل اثاثیه منزل خود را به ما بسپارید.

ما هرگز ادعا نکرده ایم اول هستیم اما تجربه و احساس دریافتی از مشتریانمان این موضوع را به شرکت باربری و حمل و اسباب کشی و اثاث کشی  نتسان انتقال داده است که راه صحیح را انتخاب نموده ایم دو فاکتور مهم یعنی کیفیت کار و قیمت مناسب رمز موفقیت گروه نتسان بوده است.

مجموعه نتسان امیدوار هست بتواند با لطف و اعتماد مشتریان و عموم مردم عزیز ایران زمین بهترین نوع خدمات اسباب کشی و باربری را در تمام ایران توسعه دهد تا همه مردم بتوانند حمل کالا و وسایل خود را با حداقل قیمت و بهترین کیفیت انجام دهند.

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book