خانه حمل اثاث مشهد به صورت شبانه روزی با بهترین درصد تخفیف اسباب کشی
2019-08-10 14:01


حمل اثاث مشهد به صورت شبانه روزی با بهترین درصد تخفیف اسباب کشی
دسته بندی: باربری | در: 1398-5-1


حمل اثاث منزل و بار از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرستان ها و نقاط کشور به صورت شبانه روزی و به همراه جدول و لیست قیمت و نکاتی در مورد خدمات باربری و حمل و نقل

کار حمل و جا به جایی یکی از قدیمی ترین شغل های بشر است به طوری که از دیرباز انسان با این شغل به گونه ای سرکار داشته است. هر چه بشر رشد پیدا کرد شغل حمل بار هم رونق بیشتری یافت. به خصوص نیاز انسان به تجارت باعث پیشرفت بیشتر این شغل شد. امروزه با پیشرفت بشر وسایل کار حمل هم پیشرفت چشمگیری کرده است.

در بعضی از شهرها به دلیل شرایط ویژه کار حمل اثاث شرایط خاص خود را می طلبد تا این مهم آسانتر به سرانجام برسد. به عنوان مثال در شهری مثل مشهد که یک شهر زیارتی است و در ایام خاصی از سال شلوغ تر است برای انتخاب روز اثاث کشی باید دقت بیشتری نمود. یا مثلا با توجه به معماری خاص اطراف حرم اگر مبدا یا مقصد ما اطراف حرم می باشد باید دقت کرد و وسیله نقلیه مناسب را سفارش داد. یا اگر مبدا و مقصد ما دارای کوچه های باریک است که امکان ورود وسیله نقلیه سنگین وجود ندارد باز هم باید دقت کافی را در انتخاب نوع وسیله نقلیه به عمل آورد تا هم زمان و هم هزینه اضافی تلف نشود. همچنین بهتر است کار اثاث کشی در ساعات اولیه روز انجام گیرد چون کارگران سرحال تر هستند وبا انرژی بیشتری کار می کنند.

گاها منازلی وجود دارد در سطح شهر مشهد که در انتهای کوچیک بسیار باریک قرار دارد حمل اثاثیه به این منازل باید از قبل کاملا بررسی شود و توصیه میشود مشتریان و همشهریان عزیز این موضوع را از قبل اطلاع دهند به شرکت باربری چرا که اطلاع از این موضوع باعث خواهد شد که رانندگان و کارگران متخصص با امادگی بیشتری این کار را انجام دهند و از اتلاف وقت و هزینه بیشتر جلوگیری شود.

با توجه به تمام این موارد اما حمل اثاث کار سنگینی نخواهد بود اگر بدون سردرگمی و با دقت انجام شود. بسته بندی کردن وسایل برای جا به جایی لزوما نیاز به ماه ها زمان ندارد. ممکن است به نظرتان عجیب برسد، اما بسیاری از افراد حتی در کمتر از یک ماه از پس این کار برآمده اند، چرا که بستگی به تجربه و تمرین شما دارد. و این که اینکار را طبق اصولش انجام دهید. ریختن حجم زیادی از وسایل در وسط خانه برای بسته بندی اشتباه بزرگی است و باعث سردرگمی شما خواهد شد. برای شروع اسباب کشی هیچ گاه نگران نباشید ، یک نفس عمیق بکشید و سپس یک لیست کامل و جامع از وسایل مورد نیازتان در حمل اثاث تهیه کنید تا بتوانید بهتر افکارتان را مدیریت کنید. به دنبال وسایل غیر ضروری نگردید. چون فقط وقت شما را خواهند گرفت و از برنامه اصلی غافل خواهید شد. بهتر است ابتدا وسایلی را که فکر می کنید به دردتان نمی خورد را دور بیندازید تا از حجم کاریتان بکاهید و راحتر به کارتان ادامه دهید.

یکی دیگر از موارد مهم در زمان اثاث کشی بسته بندی اشیاء با ارزش و جواهرات است. این اقلام را به گونه ای بسته بندی کنید که آسیبی به آنها نرسد. و در زمان حمل بار حتما خودتان این اقلام با ارزش را حمل کنید و آنها را به کسی نسپارید تا مطمئن باشید که سالم به مقصد می رسند و شما دچار نگرانی نخواهید شد. پس از اینکه کار جمع آوری وسایل به اتمام رسید چرخی در منزل بزنید تا مطمئن شوید تمام وسایل را جمع آوری کرده اید و وسیله ای جا نمانده است.

حمل اثاث در مشهد که شهری بزرگ محسوب می شود یکی از خدماتی است که گروه باربری نتسان به خوبی از عهده ی آن بر آمده است. نتسان با یک دهه تجربه در زمینه جابجایی و حمل بارهای صنعتی ،پزشکی ، تجاری ،اثاثیه منزل و لوازم حساس الکترونیکی در کمترین زمان و به صرفه ترین قیمت با بیمه معتبر بارهای شما را جا به جا می نماید .

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book