خانه حمل اثاث منزل با بسته بندی و تخفیف کرایه ویژه و کارگران متخصص
2019-08-11 00:04


حمل اثاث منزل با بسته بندی و تخفیف کرایه ویژه و کارگران متخصص
دسته بندی: باربری | در: 1398-4-30


کاهش هزینه های حمل بار و اسباب اثاثیه کشی منزل از مبدا مشهد و تهران به تمام شهرستان های کشور با تخفیف ویژه و بهترین نرخ قیمت و کرایه به همراه بسته بندی های استاندارد و کارگران متخصص

ما انسانها به گونه ای خلق شده ایم که معمولا وقتی قرار است با تغییر مواجه شویم دچار نگرانی و استرس می شویم. جابه جایی وسایل و نقل مکان کردن به مکان جدید از این قاعده مستثنی نیست. این که محیط جدید چگونه محیطی است و یا اینکه می توانیم با آن سازگار شویم یا نه به جای خود ولی قسمتی هم از استرس مربوط به امنیت وسایل در حین اثاث کشی است. که اگر اصول را رعایت کنیم کار اثاث کشی بدون خسارت و با امنیت کامل انجام خواهد گرفت.

باید توجه داشت که عموما امر اثاث کشی وجابه جایی چیزی نیست که به یکباره اتفاق بیفتد و از روزها و شاید ماهها قبل نسبت به این موضوع آگاهی کامل داریم. بنابراین فرصت کافی را برای برنامه ریزی خواهیم داشت همچنین زمان کافی برای بسته بندی و جمع آوری وسایل خواهیم داشت. بهترین کاری که می توان در این زمان انجام داد اینست که وسایلی را که فکر می کنیم دیگر مورد استفاده نخواهند بود دور ریخته و از حجم وسایل بکاهیم. با این کار در زمان بسته بندی متوجه خواهید شد که چقدر کار شما سبکتر شده است. بهتر است حدالامکان از کارتن های کمتری استفاده نمایید تا هم در زمان بارگیری و هم در هنگام باز کردن وسایل کار شما راحتتر شود. البته باید توجه داشت که به خاطر کاستن از تعداد کارتن ها حجم خیلی سنگینی از وسایل را درون آنها جای ندهید چون کار جا به جایی را سخت می کند و امکان آسیب به وسایل زیاد است. بنابراین باید وزن وسایل را بین کارتن ها تقسیم کرد.

البته همان طور که به بسته بندی وسایل می پردازید به باز کردن آنها در محیط جدید هم بیندیدشید. بهتر وسایل شخصی مثل شارژر و مسواک و... را آخر از همه بسته بندی کنید و با خودرو شخصی خود حمل کنید تا مجبور نشوید بین این همه وسایل دنبالشان بگردید. همچنین بهتر است روی هر کارتن قید کنید که مربوط به کدام قسمت میشود مثلا مربوط به آشپزخانه. و هر کدام از کارتن ها را در جایگاه مربوط خود قرار دهید.

نکته دیگری که در جا به جایی وسایل حائز اهمیت است جا به جایی وسایل سنگین است که معمولا در آپارتمانها و مخصوصا طبقات بالاتر به کابوسی برای افرادی که می خواهند منزل یا محل کار خود را عوض نمایند تبدیل می شود. بنابراین باید با قاعده ی جا به جایی وسایل سنگین آشنا باشید. مثلا قبل از جا به جایی کمد ها حتما آنها را از وسایل سنگین خالی نمایید تا کار حمل راحتتر انجام گیرد. یا اینکه می توانید گوشه های وسایل را با مجله های بلا استفاده بپوشانید تا کف آسیب نبیند.

اگر در امر حمل اثاث با یک شرکت باربری معتبر همکاری کنید می توانید از کارگران متخصص کمک بگیرید. گروه متخصص به شما کمک می کند تا با خاطری آسوده این مهم را به انجام برسانید . باربری نتسان در تهران و مشهد مستقر شده و تجربه یک جابجایی راحت و بی دغدغه را به شما عرضه می دارد.

موسسه حمل و نقل هوشمند 24 ساعته نتسان همیشه در طول سالیان دراز در حمل اثاثیه منزل در کنار شما هموطنان عزیز بوده است و همیشه افتخار خود میداند تا با حمایت شما این راه را با جدیت بهتر ادامه دهد. باز هم تاکید می نماییم که ما کیفیت و قیمت ارزان را همیشه در نظر داشته ایم و هرگز یکی را فدایی دیگری نکرده ایم تلاش نموده ایم تا با کاهش حاشیه سود خود و کیفیت بالا هزینه تمام شده حمل را کاهش دهیم و در عوض با افزایش سفارشات بیشتر این کاهش هزینه را جبران نماییم.

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book