خانه قیمت نیسان و نحوه ارسال کالا از تهران به مشهد
2019-07-26 17:06


قیمت نیسان و نحوه ارسال کالا از تهران به مشهد
دسته بندی: حمل کالا از تهران به مشهد | در: 1398-3-6


استعلام قیمت نیسان بار نتسان از مشهد به تهران

.ارسال کالا و بسته بندی و جابجایی و حمل لوازمات اعم از تجاری و اداری ، لوازمات شکستنی ، پالت های صنعتی ، لوازم و مصالح ساختمانی ، اثاثیه منزل و اسباب کشی ، لوازم حساس الکترونیکی و پزشکی و لوازماتی از قبیل مبلمان ، جهیزیه و موادغذایی و .... تخصص گروه باربری نتسان بار در تهران و مشهد میباشد . گروه باربری نتسان در تهران و مشهد مستقر شده و با یک تیم مجهز و با تجربه و مودب و با ناوگانی به روز اعم از نیسان وانت و خاور و کامیونت های مسقف و روباز بار و کالای شما را از هر نقطه از تهران و یا مشهد با کمترین هزینه بارگیری و در مقصد مورد نظر تحویل بگیرید .

نیسان وانت به جهت دارا بودن از یک شاسی و بدنه و یک موتور قدرتمند خودروی نیمه سنگین و به نسبت سریعی که مخصوصا در تهران شامل محدودیت ترافیکی نمیشود و بهترین وانت بار موجود حال حاضر کشور میباشد .نیسان بار، وانت باری که میتواند تا 2 تن بار از نظر وزن و با باری به اندازه 2.20*1.65 به جهت حمل اثاثیه منزل ، جهیزیه ، حمل دستگاههای پزشکی ، حمل قالب های صنعتی و دستگاهها تا وزن 2 تن و بارهای کارتنی ویا مجموعه کالاهایی که نیاز به حمل و جا به جایی سریع بین شهری دارند را انجام میدهد .

گروه حمل و نقل نتسان بیمه کالای شما را به بهترین روش برای شما ممکن ساخته تا شما بتوانید با کمترین هزینه که بر روی بارنامه حمل کالای شما اعمال میشود بار خود را با خاطری امن و آسوده به راننده حمل کننده سپرده ودر مقصد آن را تحویل بگیرید .

گروه باربری نتسان در تهران و مشهدبهترین قیمت و با کمترین هزینه بیمه بارهای شما را از تهران و یا مشهد به هر نقطه از کشور اعم از تهران به یزد ، تهران به اصفهان ، تهران به شیراز ، تهران به بوشهر ، تهران به اهواز ، تهران به چابهار ، تهران به کیش ، تهران به مشهد ، تهران با شمال کشور ، تهران به تبریز و یا از تهران به هر نقطه از کشور  .... و همچنین از مشهد به یزد ،مشهد به تهران ، مشهد به تبریز ، مشهد به شمال کشور ، مشهد به زاهدان ، مشهد به چابهار ، مشهد به بوشهر ، مشهد به شیراز ، مشهد به اهواز ، مشهد به بندرعباس ، و یا از مشهد به  تمام نقاط کشور در خدمت رسانی به شما عزیزان آماده انجام تمامی امور و ارسال کالا و بسته بندی لوازمات شما با بیمه و بارنامه معتبر در تهران و مشهد میباشد

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book