خانه نحوه ارسال و حمل و نقل کالاهایی نظیر کاغذ و کتاب از مشهد به تهران
2019-08-14 19:04


نحوه ارسال و حمل و نقل کالاهایی نظیر کاغذ و کتاب از مشهد به تهران
دسته بندی: باربری | در: 1398-3-4


استعلام قیمت نیسان و بیمه کتاب و کاغذ از تهران به مشهد

اصولا حمل و جابجایی کالاهای حساس مثل کتاب و مجله و یا کاغذ خام در کشور ما که شما در یک روز چهار فصل را میتوانید تجربه کنید کاری بس دشوار به نظر میرسد . چون هم کالای گرانقیمتی است هم نیازمند مراقبت از بارش باران و آب خوردگی میباشد .

 

ما در نتسان بار این مهم را میسر کرده که با استفاده از وانت بارهای با رانندگان مجرب و با حس مسئولیت این عزیزان زحمتکش که خودروهایشان مجهز به پلاستیک و چادر مناسب و ضد آب میباشند و یا وانت نیسان بارهای مسقف را به حضور شما میرسانیم تا با آسودگی بارها و کالای خود را با قیمتی مناسب از مشهد به تهران یا شهرستانها منتقل نمایید . گروه باربری نتسان با پرسنلی مؤدب و ناوگانی بروز درآماده خدمات رسانی به تمام ارگانها و شرکتها و کارگاهها میباشد .

گروه باربری نتسان در تهران و مشهد بهترین قیمت و با کمترین هزینه بیمه بارهای شما را از تهران و یا مشهد به هر نقطه از کشور از جمله  از تهران به یزد ، تهران به اصفهان ، تهران به شیراز ، تهران به بوشهر ، تهران به اهواز ، تهران به چابهار ، تهران به کیش ، تهران به مشهد ، تهران با شمال کشور ، تهران به تبریز و یا از تهران به هر نقطه از کشور  .... و همچنین از مشهد به یزد ،مشهد به تهران ، مشهد به تبریز ، مشهد به شمال کشور ، مشهد به زاهدان ، مشهد به چابهار ، مشهد به بوشهر ، مشهد به شیراز ، مشهد به اهواز ، مشهد به بندرعباس ، و یا از مشهد به  تمام نقاط کشور در خدمت رسانی به شما عزیزان آماده انجام تمامی امور و ارسال کالا و بسته بندی لوازمات شما با بیمه و بارنامه معتبر در تهران و مشهد میباشد

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .


0 نظر



نظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book