خانه وانت بارهای برگشتی ؟؟
2019-08-14 19:00


وانت بارهای برگشتی ؟؟
دسته بندی: باربری | در: 1398-2-24


منظور از وانت بارهای برگشتی در باربری نتسان چیست ؟

وانت بارها از جمله نیسان وانت که بهترین و کاملترین نوع وانت های موجود در کشور میباشند که برای جابه جایی بار بین شهری مناسب و سریع و مطمعن به صورت در بستی بار ها را جابه جا میکنند وقتی که از شهرستانی به تهران باری می آورند برای بازگشت به شهرستان خود نیاز به بار دارند به این نوع از نیسان وانت ها اصطلاحا نیسان برگشتی میگویند .

مثلا یه وانت نیسان از شهری به تهران بار میاورد برای اینکه بخواهد به شهر خود بازگردد و با ماشین خالی برنگردد نیازمند دریافت بار از تهران یا مشهد میباشد .

گروه باربری نتسان از این مهم استفاده کرده تا هم شما که در تهران و یا مشهد نیاز به ارسال کالا و لوازمتان دارید با قیمت منصفانه و به صرفه این کار را انجام دهید و هم نیسان بارها و رانندگان شهرستانی عزیز این امر برایشان فراهم شود که با هزینه های اصطحلاک و سوخت خالی برنگردند .

گروه باربری 24 ساعته نتسان رابط بین شما صاحبان بار عزیز و رانندگان حمل کالای بین شهری و زحمت کش و متعهد میباشد .

گروه حمل و نقل نتسان بیمه کالای شما را به بهترین روش برای شما ممکن ساخته تا شما بتوانید با کمترین هزینه که بر روی بارنامه حمل کالای شما اعمال میشود بار خود را با خاطری امن و آسوده به راننده حمل کننده سپرده ودر مقصد آن را تحویل بگیرید .

گروه باربری نتسان در تهران و مشهدبهترین قیمت و با کمترین هزینه بیمه بارهای شما را از تهران و یا مشهد به هر نقطه از کشور اعم از تهران به یزد ، تهران به اصفهان ، تهران به شیراز ، تهران به بوشهر ، تهران به اهواز ، تهران به چابهار ، تهران به کیش ، تهران به مشهد ، تهران با شمال کشور ، تهران به تبریز و یا از تهران به هر نقطه از کشور  .... و همچنین از مشهد به یزد ،مشهد به تهران ، مشهد به تبریز ، مشهد به شمال کشور ، مشهد به زاهدان ، مشهد به چابهار ، مشهد به بوشهر ، مشهد به شیراز ، مشهد به اهواز ، مشهد به بندرعباس ، و یا از مشهد به  تمام نقاط کشور در خدمت رسانی به شما عزیزان آماده انجام تمامی امور و ارسال کالا و بسته بندی لوازمات شما با بیمه و بارنامه معتبر در تهران و مشهد میباشد

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .

 

 

 


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book