خانه جابه جایی بارهای صنعتی و تجاری از شهرک های صنعتی
2019-07-26 17:33


جابه جایی بارهای صنعتی و تجاری از شهرک های صنعتی
دسته بندی: باربری | در: 1398-2-24


جابه جایی بارهای صنعتی و تجاری

یکی از مهمترین قسمت هایی که چرخه اقتصاد کشور و تولید را به عهده دارند شهرکهای صنعتی و شرکتهایی که در این شهرکها فعالیت دارند و اصولا برای جابه جایی کالای مورد نیاز از جمله مواد اولیه ویا محصول نهایی یا قطعات و دستگاههای ساخت و تولید به انواع ماشین های سنگین و یا نیمه سنگین از جمله تریلی و کامیونت و وانت بار نیاز خواهند داشت .

شهر تهران که پایتخت کشور میباشد مهمترین و اولین شهر تولیدی کشور با بیش از 20 شهرک صنعتی که در محدوده شهر تهران و یا کرج و ببیشتر شرکت های مهم و تولیدی کشور در این شهرکها واقع شده اند و یکی از مناطق اصلی پخش مواد و کالای تولید شده در کشور میباشند که به تمام نقاط کشور ارسال میشوند .

تعدادی از شهرکهای صنعتی اطراف و در محدوده تهران عبارتند از :

شهرک صنعتی گلگون در سعید آباد ، شهرک صنعتی شمس آباد ،   شهرک صنعتی  خاوران ، شهرک صنعتی خوارزمی ، شهرک صنعتی پیشوا ، شهرک صنعتی عباس آباد ، شهرک صنعتی چرمشهر ، شهرک صنعتی نصیر آباد و .......

گروه باربری نتسان در تهران و مشهد مستقر شده و به  شهرکهای صنعتی تهران و همچنین در مشهد از جمله شهرکهای صنعتی توس و کلات و فناوری برتر و ... خدمات رسانی کرده و شما را در زمینه حمل و جابه جایی مواد اولیه و  لوازم و دستگاههای خود با قیمت مناسب و منصفانه یاری رسانده تا بتوانیم همکاری مستمر و مطلوبی را داشته باشیم .

پرسنل باربری نتسان ادب و احترام به مشتری را در درجه اول فعالیت خود قرارداده اند تا بتوانند به بهترین شکل ممکن رضایت شما را به دست آورند تا ما بتوانیم امین شما و نماینده شما در هر کجای کشور باشیم   .

ما مفتخریم تا بهترین و امن ترین راه را برای جابه جایی کالا به شما معرفی و ارائه نماییم تا بتوانین همکاری مستمر و مناسبی را با شما داشته باشیم

گروه حمل و نقل نتسان بیمه کالای شما را به بهترین روش برای شما ممکن ساخته تا شما بتوانید با کمترین هزینه که بر روی بارنامه حمل کالای شما اعمال میشود بار خود را با خاطری امن و آسوده به راننده حمل کننده سپرده ودر مقصد آن را تحویل بگیرید .

گروه باربری نتسان در تهران و مشهدبهترین قیمت و با کمترین هزینه بیمه بارهای شما را از تهران و یا مشهد به هر نقطه از کشور اعم از تهران به یزد ، تهران به اصفهان ، تهران به شیراز ، تهران به بوشهر ، تهران به اهواز ، تهران به چابهار ، تهران به کیش ، تهران به مشهد ، تهران با شمال کشور ، تهران به تبریز و یا از تهران به هر نقطه از کشور  .... و همچنین از مشهد به یزد ،مشهد به تهران ، مشهد به تبریز ، مشهد به شمال کشور ، مشهد به زاهدان ، مشهد به چابهار ، مشهد به بوشهر ، مشهد به شیراز ، مشهد به اهواز ، مشهد به بندرعباس ، و یا از مشهد به  تمام نقاط کشور در خدمت رسانی به شما عزیزان آماده انجام تمامی امور و ارسال کالا و بسته بندی لوازمات شما با بیمه و بارنامه معتبر در تهران و مشهد میباشد

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book