خانه جابه جایی و حمل لوازم پزشکی و حساس از تهران به مشهد
2019-08-14 18:55


جابه جایی و حمل لوازم پزشکی و حساس از تهران به مشهد
دسته بندی: بیمه بار | در: 1398-2-24


جابه جایی و حمل لوازم پزشکی و حساس از تهران به تمام بیمارستانها و داروخانه و مطب های کشور

 

اصولا جابه جایی لوازمات حساس الکترونیکی دستگاههای پزشکی به دلیل حساسیت بالا و گرانقیمت بودن این قبیل دستگاهها و همچنین حمل لوازمات دارویی به بیمارستانهای کشور  یکی از دغدغه های صاحبان و گیرندگان این قبیل کالا به شمار میرود که در درجه اول نیاز به باربری مطمئن و ماشین مناسب حمل برای جابه جایی و هم بیمه مناسب و به اندازه قیمت کالای مورد نظر در صورت وقوع خطرات احتمالی را چطور پیدا کنند .

ارسال و دریافت دستگاههای پزشکی عموما از تهران به اقصی نقاط کشور انجام میشود و همچنین شرکت های وارد کننده لوازم پزشکی در تهران و تعمیر کنندگان این دستگاهها اعم از دستگاههای فیزیوتراپی ، یونیت های دندانپزشکی و...... در تهران میباشند که این دستگاهها را برای دکتران و درمانگاهها و بیمارستانها ارسال میکنند .

گروه باربری نتسان به دلیل اینکه هم در تهران و هم در مشهد دو شهر اصلی و مهم کشور مستقر شده و با طرف قرارداد با شرکت بیمه برای تامین خواسته شما در زمینه حمل بارهای حساس الکترونیکی و پزشکی شما و به خدمت گرفتن ناوگان متعهد و به روز از جمله نیسان وانت بار و کامیونت با بارنامه معتبر شما را یاری و خدمت رسانی میکند .

نتسان بار 24 ساعته و تمام وقت در خدمت رسانی به هموطنان عزیز آماده بوده تا بهترین انواع وانت بار نیسان و کامیونت را به شکل در بستی و با بیمه و بارنامه معتبر به حضور شما معرفی و ارائه خدمت انجام دهد .

گروه حمل و نقل نتسان بیمه کالای شما را به بهترین روش برای شما ممکن ساخته تا شما بتوانید با کمترین هزینه که بر روی بارنامه حمل کالای شما اعمال میشود بار خود را با خاطری امن و آسوده به راننده حمل کننده سپرده ودر مقصد آن را تحویل بگیرید .

گروه باربری نتسان در تهران و مشهدبهترین قیمت و با کمترین هزینه بیمه بارهای شما را از تهران و یا مشهد به هر نقطه از کشور اعم از تهران به یزد ، تهران به اصفهان ، تهران به شیراز ، تهران به بوشهر ، تهران به اهواز ، تهران به چابهار ، تهران به کیش ، تهران به مشهد ، تهران با شمال کشور ، تهران به تبریز و یا از تهران به هر نقطه از کشور  .... و همچنین از مشهد به یزد ،مشهد به تهران ، مشهد به تبریز ، مشهد به شمال کشور ، مشهد به زاهدان ، مشهد به چابهار ، مشهد به بوشهر ، مشهد به شیراز ، مشهد به اهواز ، مشهد به بندرعباس ، و یا از مشهد به  تمام نقاط کشور در خدمت رسانی به شما عزیزان آماده انجام تمامی امور و ارسال کالا و بسته بندی لوازمات شما با بیمه و بارنامه معتبر در تهران و مشهد میباشد

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .

 

 


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book