خانه اثاثیه منزل را چگونه از شهری به شهر دیگر جا به جا کنیم ؟
2019-08-14 18:52


اثاثیه منزل را چگونه از شهری به شهر دیگر جا به جا کنیم ؟
دسته بندی: باربری | در: 1398-2-23


نحوه ارسال اثاثیه منزل از تهران به شهرستانها

اصولا اسباب کشی یا جابه جایی اثاثیه منزل کار دشوار و طاقت فرسایی به نظر میرسد که هم وقت گیر و هزینه بر است و هم مشکل در پیدا کردن ماشین مناسب و استفاده از کارگران مناسب برای جابه جایی اثاثیه کاری به نظر مشکل می رسد .

ابتدا اندکی در مورد اسباب کشی در تهران و نکات مهمی که در حمل اثاثیه منزل نیاز میباشد حرف میزنیم :

اسباب کشی و حمل و جابجایی وسایل زندگی در شهر تهران و یا در شهر مشهد که اولین و دومین شهر بزرگ و پر جمعیت کشور میباشند و به دلیل جمعیت زیاد روزانه شاهد مرتفع شدن ساختمانها و همچنین شلوغ شدن خیابانها میباشیم و اسباب کشی وسایل منزل کاری که بدون شک هر شخصی با آن روبرو میشود .

اسباب کشی و حمل لوازم منزل در تهران به دلایل ذکر شده در بالا نیازمند تجربه و استفاده از نکاتی است که در صورت به کار بردن این موارد میتوانید هم در زمان و هم در هزینه های اثاث کشی در تهران کاسته و هم دغدغه انجام این کار را نداشته باشید .

 

بهترین راه برای یک اسباب کشی منزل اینست که شما ابتدا با یک موسسه حمل و نقل و باربری تماس بگیرید که در این زمینه تجارب زیادی داشته باشد . که هم نوع نوع وسیله نقلیه

و هم از کارگران زبده و با تجربه را برای شما بفرستد که بتوانید یک جابجایی امن و بدون هرگونه خسارت احتمالی را تجربه کنید .

 

اسباب کشی منزل شما بسته به نوع بار و مقدار وسایلی که قصد جابجایی آن را دارید ماشین های مختلفی را میتوانید از باربری درخواست کنید که از جمله آنها میتوان :

وانت بار که پیکان وانت ، آریسان ، مزدا را شامل میشود که جهت حمل تعداد اندک از وسایل شما مورد استفاده میباشد

وانت نیسان بار : که انواع روباز و یا مسقف بسته به جابجایی شما در داخل شهر تهران و یا خارج شهررا دارد .

خاور و یا کامیونت که بسته به جابجایی شما در داخل شهر تهران و یا خارج شهر انواع مسقف و روباز را شامل میشود .

گروه باربری نتسان هم در تهران و هم در مشهد این مهم را برای شما ممکن ساخته تا شما فقط با یک تماس با شماره تلفن های ما که در بالا و پایین سایت مشاهده مینمایید و یا با استفاده از یک راه ساده تر اینکه شماره تلفن خود را در قسمت پنل مربوط به اعلام شماره تلفن خود را وارد نمایید تا همکاران ما بتوانند با شما تماس گرفته و شما در جابه جایی اثاثیه منزل خود راهنمایی و یاری رسانند و رضایت خاطر شما را کسب نمایند .

گروه باربری نتسان بسته به نوع اثاثیه منزلی که شما قصد جابه جایی آن را دارید انواع نیسان وانت بار و کامیونت برای بارگیری به محل شما میفرستد تا هم از جهت بارنامه و بیمه شدن کالایتان اطمینان داشته باشید و هم ماشینی مناسب و مقرون به صرفه بارتان را به مقصد برساند .

نتسان بار 24 ساعته و تمام وقت در خدمت رسانی به هموطنان عزیز آماده بوده تا بهترین انواع وانت بار نیسان و کامیونت را به شکل در بستی و با بیمه و بارنامه معتبر به حضور شما معرفی و ارائه خدمت انجام دهد .

گروه حمل و نقل نتسان بیمه کالای شما را به بهترین روش برای شما ممکن ساخته تا شما بتوانید با کمترین هزینه که بر روی بارنامه حمل کالای شما اعمال میشود بار خود را با خاطری امن و آسوده به راننده حمل کننده سپرده ودر مقصد آن را تحویل بگیرید .

گروه باربری نتسان در تهران و مشهدبهترین قیمت و با کمترین هزینه بیمه بارهای شما را از تهران و یا مشهد به هر نقطه از کشور اعم از تهران به یزد ، تهران به اصفهان ، تهران به شیراز ، تهران به بوشهر ، تهران به اهواز ، تهران به چابهار ، تهران به کیش ، تهران به مشهد ، تهران با شمال کشور ، تهران به تبریز و یا از تهران به هر نقطه از کشور  .... و همچنین از مشهد به یزد ،مشهد به تهران ، مشهد به تبریز ، مشهد به شمال کشور ، مشهد به زاهدان ، مشهد به چابهار ، مشهد به بوشهر ، مشهد به شیراز ، مشهد به اهواز ، مشهد به بندرعباس ، و یا از مشهد به  تمام نقاط کشور در خدمت رسانی به شما عزیزان آماده انجام تمامی امور و ارسال کالا و بسته بندی لوازمات شما با بیمه و بارنامه معتبر در تهران و مشهد میباشد

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .

 

 


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book