خانه باربری مشهد یاسوج کهگیلویه و بویراحمد تا 70%تخفیف خاور مسقف
2019-11-05 22:25


باربری مشهد یاسوج کهگیلویه و بویراحمد تا 70%تخفیف خاور مسقف
دسته بندی: باربری | در: 1398-8-12


باربری نتسان با افتخار اعلام می نماید که کلیه بارها خرده بار و اثاثیه منزل شما همشریان عزیز را تا 70% تخفیف و زیر قیمت باربری های مشهد به تمامی شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد از جمله یاسوج دوگنبدان، دهدشت لیکک چرام لنده باشت سی‌سخت با خاور مسقف – نیسان – وانت بار – ده چرخ – کامیون و تریلی جابجا می نماید.

باربری مشهد یاسوج با نام تجاری نتسان یکی از بزرگترین باربری ها در شهر مقدس مشهد می باشد. این باربری توانسته از حدود یک دهه قبل که فعالیتش را آغاز نموده است به خوبی حسن نیت و قیمت بسیار مناسب خود را به همشهریان عزیز منتقل نماید.

باربری نتسان هم اکنون در تمام ایران و مخصوصا در شهر مشهد و تهران به عنوان ارزان ترین باربری شناخته شده می باشد و این مسئله یکی از افتخارات این مجموعه عظیم باربری می باشد. در این مطلب اندکی در مورد مسیر مشهد به استان استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرهای این استان از جمله جمله یاسوج دوگنبدان، دهدشت لیکک چرام لنده باشت سی‌سخت صحبت خواهیم کرد اما قبل از آن اجازه دهید تاریخچه گروه باربری نتسان را باهم مرور نماییم.

مجموعه حمل و نقل و باربری نتسان حدودا یک دهه قبل فعالیتش را با ملاحظات خاص و ویژه در دو کلان شهر تهران و مشهد شروع کرد. از این جهت اشاره شد با ملاحظات خاص و ویژه که قویا تاکید شد که باید این باربری در کمتر از 5 سال به عنوان ارزان ترین باربری در تهران و مشهد شناخته شود.

اما اینکه آیا اکنون به این موقعیت رسیده است یا خیر کافیست شما کلمه ارزان ترین باربری را در اینترنت جستجو نمایید تا متوجه این موضوع شوید که به راستی با حسن نیت و انصاف می شود کارهای بزرگی را انجام داد . در میان صد ها باربری اکنون این نتسان می باشد که به این افتخار نائل شده است.

حال سوال اساسی این می باشد که چگونه این موسسه باربری توانست در مدت زمان حدود 10 سال تا این اندازه پیشرفت نماید و در بین هموطنان عزیز در شهر مشهد و تهران نامش را به عنوان ارزان ترین باربری تثبیت نماید؟

باربری نتسان از ابتدا بنا را بر این نهاد تا دنبال راه حل هایی در جهت کاهش نرخ کرایه و تعرفه حمل باشد و حتی کارگروهی را برای این منظور تدارک دید و بعد از بررسی بسیار گسترده  سه راه حل پیشنهاد شد که قبل توضیح ان اجازه دهید ماهیت سرویس دهی را در شبکه حمل و نقل کشور توضیح دهیم همانطور که احتمالا می دانید باربری ها در حقیقت واسط بین مردم و رانندگان می باشند درست شبیه آژانس های سطح شهر.

حال وقتی سرویس از سمت مشتری به یک باربری اعلام میشود باربری ها وظیفه دارند که ماشین و کارگران و رانندگان مناسب آن بار را برای مشتری تدارک ببیند البته ده ها وظیفه و مسئولیت متوجه باربری ها می باشد چرا که مشتری باربری را میشناسد نه رانندگان و کارگران را .

حال سر موضوع قیمت و کرایه, از قبل برای مسیرها و بارهای مختلف بین صاحبین ماشین و رانندگان و کارگران توافق شده است و بعلاوه درصدی را خود باربری به عنوان حق کمسیون به مبلغ توافقی با مالکین  و رانندگان اضافه نموده و به مشتری اعلام می نماید که معمولا سهم باربری خیلی کمتر می باشد و شاید حدود 5 درصد کل پرداختی باشد که مشتری پرداخت می نماید. حال با توضیح فوق اجازه دهید سه راه حل کاهش را ارائه دهیم.

1- اولین و اساسی ترین ایده باربری نتسان برای کاهش قیمت به نفع مشتری این بود که روی مسیرهای برگشت سرمایه گذاری شود . به عبارت دیگر وقتی سرویس از مشهد به یاسوج می رود مسیر بازگشت از یاسوج را خالی برنگردد که اگر این اتفاق بیفتد و مسیر برگشت نیز ماشین خالی نباشد به شدت برای مالک ماشین توجیح دارد که قیمت رفت را نیز کاهش دهد. باربری نتسان توانست به موفقیت های خوبی در این مورد برسد.

2- باربری نتسان تا 70% از حق کمسیون خود گذشت و تخفیف در نظر گرفت به عبارتی دیگر اگر قرار بود برای یک سرویس نتسان 10 هزار تومان کمسیون بردارد ان را تا 3 هزار تومان کاهش داد.

3- در استخدام رانندگان منصف همت گمارد و تلاش گسترده ایی را در این زمینه انجام داد و بلاخره توانست به نتایج خوبی نیز برسد از طرفی رابطه مستقیم بین کاهش سود و افزایش فروش وجود دارد به عبارتی با کاهش سود و پایین آمدن نرخ نهایی کرایه تعداد سرویس ها  افزایش پیدا میکند و در نهایت منجر به افزایش درآمد برای رانندگان و مجموعه باربری می شود.   

همانگونه که ملاحظه می نمایید مجموعه عظیم نتسان مدت هاست بر روی کاهش قیمت برنامه ریزی و سرمایه گذاری نموده است تا امروز نتیجه آن را ببیند.

اما مسیر مشهد به یاسوج : برای حمل بار اثاثیه خرده بار و اسباب کشی از مشهد به سنندج شما میتوانید از 3 مسیر استفاده نمایید. تصویر مسیر در فایل تصویر شاخص کاملا مشخص می باشد.

مسیر 1     1294 کیلومتر     15 ساعت و 18 دقیقه
مسیر 2     1356 کیلومتر     16 ساعت و 9 دقیقه
مسیر 3     1419 کیلومتر     16 ساعت و 17 دقیقه
رانندگان با تجربه نتسان مسیر شماره یک را پیشنهاد میکنند.


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book