خانه حمل بار اثاثیه خرده بار مشهد گرگان تا70%تخفیف نیسان خاور
2019-11-07 17:45


حمل بار اثاثیه خرده بار مشهد گرگان تا70%تخفیف نیسان خاور
دسته بندی: باربری | در: 1398-8-11


باربری مشهد گلستان گرگان گنبد کاووس، علی‌آباد کتول و بندر ترکمن با انواع ماشین های خاور مسقف کامیون تریلی ده چرخ ارزان ترین باربری ایران تا70%تخفیف از مشهد و تهران به تمام ایران.

باربری مشهد به استان گلستان و گرگان که با نام تجاری نتسان شناخته شده می باشد برترین باربری ایران می باشد و توانسته است لقب ارزان ترین باربری در بین شرکت های باربری را از آن خود نماید.

این باربری در حدود یک دهه قبل تاسیس شد و توانست در همین مدت یک دهه گام های بسیار اساسی و مهمی را برای سرویس دهی و حمل بار و اثاثیه هموطنان عزیز بردارد. در کنار کاهش قیمت سرویس دهی ها تا 70% تخفیف  توانسته است کیفیت را از نظر دقت و سرعت چندین برابر ارتقاء دهد.

در این مقاله تصمیم داریم در مورد مسیر مشهد به استان گلستان و گرگان مطالبی را بیان نماییم اما قبل آن سعی می نماییم بیشتر شما خواننده گرامی را با موسسه بزرگ و عظیم حمل و نقل نتسان آشنا نماییم. چرا که اعتقاد داریم هرچه مشتریان عزیز بیشتر با این گروه باربری آشنا شوند بهتر میتوانند به آن اعتماد نمایند.

همانطور که اشاره شد باربری نتسان بیش از یک هه قبل با شعار ارزانی حمل و نقل و آسان حق مردم ایران می باشد پا به عرصه رقابت با سایر باربری های کشور مخصوصا در شهر تهران و مشهد نهاد. لذا شروع به تاسیس و راه اندازی دو دفتر مجزا در تهران بزرگ و مشهد نمود و خیلی زود توانست مدارک و مجوزهای لازم را از اداره حمل و نقل درون شهری و بیرون شهری و جاده ای بگیرد و کار را شروع نماید.

در ابتدا مدیران مجموعه تصمیم گرفتند اساس نامه ایی را براساس اهداف و چشم انداز برای مجموعه تدوین نمایند تا بدین ترتیب مشخص شوند که قرار است در چه جهتی حرکت کنند و سیاست های کلی را به پیش ببرند. خوشبختانه خیلی زود این موضوع مشخص شد.

بزرگترین شعار این مجموعه این بود که باید تا آنجایی که ممکن می باشد قیمت و نرخنامه و کرایه حمل بار اثاثیه خرده بار را کاهش دهند و بنا شد گروهی از افراد خلاق مجموعه بر روی این موضوع و راه های کاهش آن تحقیق و بررسی نمایند. در نهایت جمع بندی به این سمت رفت که می بایست روی مسیرهای برگشت سرمایه گذاری شود به عبارتی دیگر می بایستی اجازه ندهند سرویس ها در مسیر برگشت خالی باشند.

از سوی دیگر واقعیتی از قدیم در بازار وجود داشت مبنی بر اینکه سود کم=فروش بالا و در نتیجه سود بالا. به عبارت دیگر این روش دیگری بود در کنار راه حل بالا مبنی برشکستن کرایه و تعرفه. در نتیجه مدیران باربری نتسان از همان ابتدا روی این موضوع که باید خیلی زود این باربری می بایست به عنوان ارزان ترین باربری در ایران شناخته شود مصمم شدند و در نتیجه تلاش و سرمایه گذاری گسترده ایی روی این دو آیتم صورت گرفت . و هر روز این مسیر شفاف تر از قبل پیش رفت.

اما در کنار ساسیت های کلی می بایست ماشین- رانندگان - کارگران ماهر - بارچین – بیمه - بارنامه و ... نیز براساس خواسته ای مشتریان و صلیقه و نیازشان تامین و تدارک دیده شود این موضوع نیز خیلی زود پیش رفت و توانست تعداد زیادی از انواع اکیپ های آماده به کار و آموزش دیده را به خدمت بگیرد.

هر باربری برای موفقیت خود باید به خوبی بر تمام اکیپ ها و ماشین ها و سرویس های خود کاملا تسلط داشته باشد و از آن سو  ارتباط کاملا مستمر و صمیمی با مشتریان برقرار نماید تا به خوبی بتواند ایرادات سرویس دهی خود را بگیرد که این موضوع نیز در راس برنامه های روزانه باربری نتسان قرار گرفت است.

تنوع بسیار گسترده از انواع ماشین سنگین مانند 1- خاور مسقف 2- تریلی 3- ده چرخ 4- کامیون و ...  و همچنین ماشین های سبک از جمله وانت بار – نیسان و ... باعث شد تمامی نیازهای هر نوع حمل بار را تامین نماید از حمل خرده بار اثاثیه منزل و اداری گرفته تا حمل و جابجایی بارهای سنگین و حجیم کارخانجات – صنایع – تولیدی ها – موارد اولیه صنعت و ....

از طرف دیگر حمل بار بین شهری خود نیازمند تجربه و راه بلد بودن می باشد که رانندگان باربری نتسان به خوبی گزینش شده اند و کاملا به مسیرها مسلط می باشند چراکه بارها و بارها مسیرهای مختلف از جمله مسیر مشهد به گرگان و سایر شهرهای استان گلستان را طی نموده اند.

با توضیحات فوق مطمنا خواننده گرامی متوجه شده است که باربری نتسان بی دلیل امروز به عنوان ارزان ترین باربری در ایران شناخته نشده است و با پشتبانه و برنامه ریزی چندین ساله به این مهم دست یافته است.

حمایت هموطنان عزیز باعث خواهد شد که گروه باربری نتسان نسبت به گذشته مصمم تر این مسیر را ادامه دهد.

اما مسیر مشهد به استان گلستان به شرح زیر می باشد. در تصویر شاخص مسیرها کاملا مشخص شده است.

برای حمل بار اثاثیه خرده بار از مشهد به گرگان شما میتوانید از 2 مسیر استفاده نمایید.
مسیر 1     618 کیلومتر     7 ساعت و 28 دقیقه
مسیر 2     592 کیلومتر     7 ساعت و 41 دقیقه


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book