خانه ارزان ترین باربری مشهد به خرم آباد اثاثیه منزل اداری خرده بار
2019-10-31 00:30


ارزان ترین باربری مشهد به خرم آباد اثاثیه منزل اداری خرده بار
دسته بندی: باربری | در: 1398-8-9


نتسان بزرگترین و برترین باربری ایران از مبدا مشهد و تهران به سراسر ایران و شهرهای استان لرستان خرم آباد بروجرد، دورود و کوهدشت الیگودرز نورآباد ازنا الشتر پلدختر کونانی معمولان چقابل حمل بار خرده بار اثاثیه منزل اداری کالا و محصولات صنایع کوچک بزرگ با عنوان ماشین های سبک و سنگین وانت بار – نیسان – خاور مسقف – تریلی – کامیون – ده چرخ

باربری مشهد خرم اباد و استان لرستان با نام تجاری نتسان بزرگترین و معتبرترین باربری ایران میباشد که در یک دهه گذشته از آن به عنوان ارزان ترین باربری ایران نیز نام برده می شود. اینکه چرا از این باربری به عنوان باربری ارزان یاد میشود در حقیقت واقعیتی انکار ناپذیر می باشد و چگونگی ان را در ادامه شرح خواهیم داد.

اما قبل از آن اجازه دهید در مورد توانمندی ها و امکانات مجموعه باربری نتسان توضیحاتی مطرح نماییم تا بیشتر با این مجموعه عظیم باربری آشنا شوید تا درک چرایی این ارزانی راحت تر شود .

باربری نتسان از آغاز شروع به کار خویش که بیش از یک دهه قبل می باشد درست این موضوع را در ذهن خود تقوییت نمود که باید روزی به عنوان ارزان ترین باربری حمل کالا اثاثیه منزل خرده بار و تجاری در ایران شناخته شود. و دیری نگذشت که چنین شد.

در ابتدای شروع فعالیت, این مجموعه تلاش نمود تا شروع به جمع آوری اکیپ های متخصص و دوره دیده نماید چرا که اعتقادش بر این بود باید در کنار کاهش قیمت حداکثر کیفیت نیز محیا باشد به همین دلیل در کنار بکار گیری نیروهای جوان در مجموعه, آموزش های لازم را نیز در نظر گرفت و از این بابت نیز بسیار متفاوت نسبت به سایر باربری ها بودیم.

بررسی نیاز بازار به نوع ماشین از دیگر کارهایی بود که در این مجموعه مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت و سعی شد به هر طریقی که شده بهترین توازن ماشین را که مورد نیاز مشتریان میباشد در نظر بگیرد که این نیز به خوبی پیش رفت. در نهایت مقرر شد ماشین ها به دو گروه سبک و سنگین تقسیم شود و انواع ماشین های سبک یعنی متنوع ترین وانت بارها و نیسان تدارک دیده شد که کاملا مجهز بودن به لوازم جانبی مانند چادر ضدآب و پتو و سایر نگهدارنده ها برای جلوگیری از آسیب به بار و اثاثیه.

و در آن سو نیز به خوبی نیاز بازار به نوع ماشین سنگین بررسی شد و در نهایت مقرر گردید ماشین های سنگین 1– خاور مسقف 2- کامیون با چادر ضدآب 3- تریلی 4- و ده چرخ تدارک دیده شود تا بتوان تمام نیازها و درخواست های مشتریان درون شهری و بین شهری را تدارک ببیند.

وسواس در انتخاب ماشینهای مدل بالا و رانندگان با سابقه خوب و بدون حاشیه و بدون داشتن سوابق کیفری از دیگر اقدامات باربری نتسان از آغاز به کار بوده است چرا که باور داشت یک جابجایی بدون دغدغه برای مشتری می بایست تمام  جوانب را در نظر داشته باشد.

برای مشتری مهم می باشد که به چه کسانی اسباب و اثاثیه زندگی خود را تحویل دهد و در مقصد تحویل بگیرد . ما خود را امین مردم معرفی نموده ایم و از لحظه شروع اسباب کشی و چیدمان اثاثیه تا پایان کار یعنی زمانی که اثاثیه و بار به مقصد تحویل داده میشود خود را مسئول میدانیم و برای امانتداری بی نهایت تلاش کرده و اجازه نخواهیم داد اعتماد مشتری خدشه دار شود.

اما نکته اصلی که باید همشهریان عزیز بدانند در رابطه با علت کاهش قیمت و پایین بودن نرخنامه این باربری به سایر باربری های سطح کشور این هست که باربری نتسان اولا اعتقاد دارد که کاهش چشمگیر سود برابر است با سرویس های بسیار بیشتر و این افزایش سرویس دهی درآمد و سود را نیز افزایش میدهد. از طرفی با تدابیر اندیشیده شده برای مسیر بازگشت و عدم خالی امدن سرویس رفت بتواند هزینه مسیر رفت را نیز کاهش دهد که تا به امروز به خوبی موفق بوده است. و در حال حاضر این باربری روی مسیرهای بازگشت به شدت در حال سرمایه گذاری می باشد. 

یکی از مسیرهایی که به خوبی خوشبختانه مسیر برگشت آن جواب داده است تا به امروز مسیر مشهد به استان لرستان و خرم اباد  بروجرد، دورود و کوهدشت الیگودرز نورآباد ازنا الشتر پلدختر کونانی معمولان چقابل بوده است بنابراین توصیه می نماییم که اگر نیاز به حمل بار و اثاثیه و اسباب کشی از مشهد به شهرهای این استان را دارید حتما با ما در ارتباط باشید تا بتوانید با کمترین قیمت این سرویس را دریافت نمایید. دو مسیر برای رفتن از مشهد به خرم آباد وجود دارد  مسیرها در تصویر شاخص مشخص می باشد.
مسیر 1     1295 کیلومتر     13 ساعت و 56 دقیقه
مسیر 2     1541 کیلومتر     17 ساعت و 22 دقیقه

 

 


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book