خانه حمل اثاثیه باربری مشهد اردبیل ارزان ترین کرایه خاور نیسان تریلی
2019-10-29 00:19


حمل اثاثیه باربری مشهد اردبیل ارزان ترین کرایه خاور نیسان تریلی
دسته بندی: باربری | در: 1398-8-7


باربری مشهد اردبیل با نام تجاری نتسان حمل بار خرده بار اثاثیه منزل و اسباب کشی اداری ارزان ترین باربری در ایران و دارای نرخنامه و تعرفه زیر تمام باربری های کشور از مبدا مشهد و تهران به اردبیل چرخ پارس‌آباد، مشگین‌شهر و خلخال گرمی بیله‌سوار نمین عفرآباد آبی‌بیگلو اصلاندوز عنبران

باربری مشهد به اردبیل و سایر شهرستان های این استان مانند چرخ پارس‌آباد، مشگین‌شهر و خلخال گرمی بیله‌سوار نمین عفرآباد آبی‌بیگلو اصلاندوز عنبران که با نام تجاری نتسان شناخته شده است ارزان ترین باربری ایران را لقب گرفته است با افتخار اعلام میداریم علاوه براینکه هم اکنون به عنوان ارزان ترین باربری شناخته شده هستیم توانسته ایم بالاترین سطح کیفیت سرویس دهی را در کشور ارائه نماییم.

مجموعه عظیم باربری نتسان توانسته است با ثرمایه گذاری بر روی مسیرهای برگشت گام مهمی را در کاهش سرویس دهی های رفت خود مخصوصا در مسیرهای بین شهری و به طور خاص مسیر مشهد به اردبیل ارائه نماید. این باربری دارای ده ها اکیپ می باشد که به صورت شبانه روزی در امر سرویس دهی در خدمت هموطنان عزیز می باشد.

یکی از بزرگترین افتخارات این مجموعه کسب حداکثر رضایت مندی در میان مشتریان خود می باشد که این موضوع را میتوان به خوبی در گزارشات و تماس های مردمی مشاهده نمود. موفقیت اتفاقی نیست قطعا با برنامه ریزی و رعایت شرایط مشتری و با احترام به حقوق مشتری که از جمله رعایت شرایط مالی و اوضاع اجتماعی می باشد حاصل می شود.

باربری مشهد اردبیل توانسته است به خوبی با مدیریت مسیر برگشت یعنی از اردبیل به مشهد تا حد زیادی هزینه تعرفه کرایه و نرخنامه مسیر رفت را نیز کاهش دهد. از آنجا که با چنین تاکتیکی تا به امروز به خوبی توانسته است قیمت ها را کاهش دهد در نتیجه تلاش مستمری را برای کاهش بیشتر انجام میدهد البته با کمک و همراهی هموطنان عزیز.

خوشبختانه مسیر مشهد به استان اردبیل و سایر شهرهای این استان یکی از مسیرهای پرتردد می باشد که باربری نتسان سرویس های متعددی را در هفته به این مسیر ارسال می نماید که این خود موفقیت دیگری برای این مجموعه می باشد.

در کنار کاهش شدید قیمت سرویس های باربری نتسان اعم از درون شهر و بین شهری و برون شهری این باربری توانسته است با مکانیزم ارتباط با مشتریان و جلب نظرات آنها هر روز بر افزایش کیفیت سرویس های خود بیافزاید. که این نیز یکی دیگر از توفیقات بزرگ این مجموعه می باشد که همواره بعد از انجام سرویس دهی توانسته است ارتباط خود را با مشتریان حفظ نماید.

باربری تهران دارای ده ها دستگاه ماشین سبک از جمله وانت بار و نیسان می باشد و دارای ده ها ماشین سنگین از انواع مختلف خاور مسقف – تریلی – ده چرخ – کامیون می باشد. همراه با رانندگان راه بلد و بارچین هایی که به خوبی با وظیفه خود آشنا هستند و همچنین کارگران دوره دیده و دارای بیمه که هر کدام دارای چندین سال تجربه در امر اثاث کشی اسباب کشی و حمل بار منزل و اداری را دارا می باشند.

سالها خدمت رسانی به هموطنان عزیز بدون هیچ گونه گلایه مندی و نارضایتی کارنامه افتخارات ما می باشد و دلیل اصلی آن نظارت مستقیم مدیران این مجموعه بر تمامی سرویس های می باشد. تعامل با مشتریان پر کردن و امضاء فرم میزان رضایتمندی باعث شده است که به خوبی در جریان کیفیت و کمیت سرویس ها قرار بگیریم.

قطعا حمایت شما همشهریان و هموطنان عزیز میتواند به این مجموعه بیش از گذشته کمک نماید تا بازهم شاهد کاهش نرخ ها باشیم چرا که این مجموعه از ابتدا بنای این را داشته است که با شسکتن قیمت ها از مشتریان و مستاجرین که غالبا از قشرهای متوسط و ضعیف جامعه می باشند حمایت نماید.

اگر تصمیم به حمل هرگونه بار خرده بار اثاثیه منزل و اداری و یا ارسال محموله های تولیدی کارخانه و صنایع خود را دارید و یا می خواهید لوازم حساس اندازه گیری پزشکی الکترونیکی – سنگین و ... را از مبدا مشهد و یا تهران به استان اردبیل منتقل نمایید , باربری نتسان منتظر تماس شماست.

برای حمل بار از مشهد به اردبیل یک مسیر وجود دارد :

مسیر 1     1488 کیلومتر     16 ساعت و 24 دقیقه

این مسیر به صورت شفاف در تصویر شاخص مشخص می باشد.


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book