خانه حمل بار و اثاثیه خرده بار با تخفیف ویژه باربری تهران قم
2019-10-28 00:09


حمل بار و اثاثیه خرده بار با تخفیف ویژه باربری تهران قم
دسته بندی: باربری | در: 1398-8-6


باربری تهران به قم با نام تجاری نتسان حمل بار خرده بار اثاثیه منزل اداری تجاری با ارزن ترین نرخ کرایه در تهران و پایینتر از همه باربری های ایران به شهرهای قنوات، جعفریه و کهک دستجرد سلفچگان

باربری تهران قم که با نام تجاری نتسان شناخته شده می باشد ارزان ترین و با کیفیت ترین باربری ایران می باشد که در شهر تهران و مشهد مستقر می باشد. موسسه باربری نتسان ضمن حفط کیفیت سرویس دهی و همچنین دقت و سرعت عمل بالا توانسته در بین هموطنان عزیزمان در شهر تهران و مشهد به عنوان ارزان ترین باربری شناخته شود.

یکی از مسیرهای های سرویس دهی باربری نتسان مسیر تهران قم می باشد که بارها و بارها در روز در این مسیر توسط مجموعه باربری نتسان سرویس دهی می شود. این مجموعه تلاش نموده است تا با تدارک مسیر برگشت از قم به تهران تا آنجا که امکان دارد هزینه مسیر رفت را نیز کاهش دهد که تاکنون نیز موفق بوده است.

در این مطلب سعی خواهیم کرد بیشتر در مورد این مسیر صحبت نماییم اما قبل از ان از شما بازدید کننده گرامی که با موسسه حمل و نقل نتسان آشنایی ندارید اجازه میخواهیم توضیحات بیشتری را با شما در مورد باربری نتسان درمیان بگذاریم

باربری نتسان بیش از یک دهه می باشد که در شهر تهران و مشهد مستقر می باشد این باربری توانسته است در همین مدت یک دهه گام های بسیار خوبی را در جهت حمایت از مشتریان خود بردارد به نحوی که خیلی زود لقب ارزان ترین باربری را در ایران از آن خود کرد. البته این ارزان بودن به هیچ عنوان کوچکترین صدمه ایی به کیفیت کار و سرویس دهی وارد نکرد.

موسسه حمل و نقل نتسان دارای تعداد بسیار زیادی اکیپ آماده به صورت شبانه روزی و فعال می باشد که در هر لحظه از 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته به صورت آنی در خدمت هموطنان عزیز می باشد. تنوع انواع ماشین های حمل بار اثاثیه خرده بار اداری تجاری منزل و ... باعث شده است که عملیات سرویس دهی راحت تر و سریعتر انجام گیرد.

انواع ماشین های سبک از جمله وانت بار – نیسان و سایر خودرو های ویژه اثاثیه جهت حمل بار با حجم کم و ماشین های سنگین از جمله خاور مسقف – کامیون – تریلی – ده چرخ  برای جابجایی بارهای با حجم سنگین را این باربری در اختیار دارد.

در کنار ماشین های متنوع و آماده به کار داشتن رانندگان با تجربه و راه بلد مخصوصا جهت سرویس دهی های بین شهری کامل ضروری به نظر میرسد. از طرفی دیگر همانگونه که می دانید در امر اثاث کشی و اسباب کشی چیدمان بار بسیار مهم می باشد مجموعه باربری نتسان همواره همراه اکیپ های ارسالی جهت حمل بار حداقل یک بارچین حرفه ایی را ارسال می نماید تا چیدمان بار جهت حمل کاملا اصولی باشد.

سایر خدماتی همچون ارسال در کمترین زمان - 7 روز هفته، 24 ساعته - پیگیری آنلاین بار و بارنامه معتبر- بیمه بار و پوشش کامل بار ارسالی- بسته بندی توسط تیم بسته بندی کالا و ..و نیز در صورت نیاز ارائه خواهد شد.

همانطور که در ابتدای این مطلب بیان شد اکنون باربری نتسان به عنوان ارزان ترین باربری در ایران شناخته شده می باشد. و کمتر کسی می باشد که حداقل یک بار از خدمات و سرویس هاس این باربری استفاده نکرده باشد. و از جمله مسیرهایی که تخفیفات بسیار ویژه برای آن در نظر گرفته شده است مسیر تهران به قم می باشد. بنابراین توصیه می نماییم که حتما از خدمات باربری نتسان اگر نیاز به جابجایی منزل و اسباب کشی و اثاث کشی و یا ارسال کالا و محصولات از تهران به قم را دارید استفاده نمایید.

برای حمل بار و اثاثیه از تهران به قم یک مسیر پیشنهادی وجود دارد :
مسیر 1     148 کیلومتر     1 ساعت و 46 دقیقه
مسیر حرکت در تصویر شاخص کاملا واضح می باشد.


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book