خانه ارزانترین باربری مشهد به البرز کرج حمل اثاثیه منزل اداری تخفیف ویژه
2019-10-26 22:38


ارزانترین باربری مشهد به البرز کرج حمل اثاثیه منزل اداری تخفیف ویژه
دسته بندی: باربری | در: 1398-8-4


باربری مشهد کرج البرز با نام تجاری نتسان بزرگترین باربری بین شهری از مبدا مشهد و تهران به سراسر ایران مفتخر است اعلام نماید کلیه سرویس های خود را جهت حمل بار اثاثیه خرده بار با ارزانترین نرخ تعرفه و کرایه و زیر قیمت تمام باربری های مشهد به مقصد کرج کمال‌شهر، نظرآباد و محمدشهر ماهدشت مشکین‌دشت هشتگرد چهارباغ شهر جدید هشتگرد اشتهارد گرمدره گلسار کوهسار انجام می دهد.

باربری مشهد کرج و استان البرز یک از موفقترین باربری هایی می باشد که سالهاست در این مسیر به سرویس دهی به هموطنان عزیز مشغول می باشد. سرویس های زیادی این مسیر باعث شده است که این مجموعه فکر راه حلی برای کاهش هزینه و نرخ کرایه این مسیر بیفتند و تاکنون تلاش نموده اند تا با گرفتن مسیر در برگشت یعنی از استان کرج به مشهد قیمت رفت را نیز به شدت کاهش دهد که تا حدود زیادی نیز موفق بوده است.

موسسه باربری نتسان نامی شناخته شده در بین هموطنان عزیز در دو شهر مشهد و تهران می باشد به ادعای همین هموطنان عزیز آنچه که باعث این شهرت شده است دو عامل اساسی در کنار سایر خدمات این مجموعه بوده است:

 1- قیمت و کرایه و نرخنامه بسیار پایین تر از سایر باربری های سطح کشور که هم اکنون باربری نتسان که نام تجاری همان باربری بین شهری و درون شهری از مبدا مشهد و تهران به سراسر کشور می باشد به عنوان ارزان ترین باربری ایران شناخته شده است.

 2- دقت در سرویس دهی و سرعت عمل بسیار بالای این باربری به علت داشتن تعداد زیادی انواع مختلف ماشین از جمله ماشین های سبک نیسان وانت بار و ماشین های سنگین خاور مسقف کامیون تریلی ده چرخ .

در کنار موارد فوق باربری مشهد کرج البرز به علت اموزش های ویژه کارگران خود توانسته است رضایت بسیار خوبی را در برخورد با مشتریان و اخلاق مداری از ان خود نماید . کلیه کارگران و رانندگان باربری نتسان کاملا ماهر می باشد و به خوبی در کار خود مهارت دارند و مسلط دارند.

گرچه شاید عده ای تصویر نمایند حمل بار و اثاث کشی کاری می باشد که نیاز به هیچ گونه تخصص ندارد اما تجربه نشان داده است بسیار مهم و با اهمیت می باشد که هرگونه جابجایی بار و یا اثاثیه باید اصولی باشد و  عدم رعایت درست آن باعث خسارت به بار مشتری شده و باعث نارضایتی می شود.  

باربری نتسان با داشتن ده ها اکیپ آماده به کار در هر ساعتی از شبانه روز و 7 روز هفته در خدمت هموطنان عزیز می باشد. و با توجه به اینکه هزینه و کرایه این باربری به شدت پایین تر از سایر باربری های سطح کشور می باشد , شما هموطنان عزیز می توانید بدون هیچ گونه نگرانی از سرویس های این مجموعه از مبدا مشهد و تهران به سراسر کشور و مخصوصا مسیر مشهد به استان البرز و کرج و کمال‌شهر، نظرآباد و محمدشهر ماهدشت مشکین‌دشت هشتگرد چهارباغ شهر جدید هشتگرد اشتهارد گرمدره گلسار کوهسار استفاده نمایید

اما اگر تصمیم دارین بار اثاثیه خرده بار و اثاث کشی و اسباب کشی نماید از شهر مشهد به استان البرز و یا هرکدام از شهرهای این استان باید بدانید شما حق انتخاب فقط یک مسیر اصلی را دارید

مسیر 1     946 کیلومتر     10 ساعت و 31 دقیقه

این مسیر در تصویر شاخص کاملا شناخته شده می باشد.    

بار دیگر در انتها حساسیت حمل بار بین شهری و مخصوصا در مسیرهای طولانی را یادآور می شویم چیدمان اصولی بار بسیار مهم می باشد نوع وسیله نقلیه مناسب بار و همچنین داشتن بیمه و بارنامه معتبر از دیگر ملزومات یک حمل بار مطمئن و بدون دردسر بین شهری می باشد.  

باربری نتسان با افتخار اعلام میدارد که در تمام این سالهای خدمت رسانی , سرویس دهی به هموطنان عزیز را با کمال دقت و حساسیت انجام داده است و حتی یک مورد شکایت از سمت هموطنان عزیز مبنی بر قصور کارگران و اضافه قیمت گزارش نشده است و آن به دلیل دقت و نظارت مجموعه مدیران این مجموعه بوده است.

باربری نتسان با اعتقاد به اینکه با کاهش کرایه میتواند مشتریان بیشتر جذب نماید و این افزایش مشتریان باعث افزایش درامد شرکت خواهد شد این راه را ادامه داده است و انشالله ادامه خواهد داد.


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book