خانه حمل بار و خرده بار از شهرک های صنعتی مشهد با 70 % تخفیف
2019-10-16 19:32


حمل بار و خرده بار از شهرک های صنعتی مشهد با 70 % تخفیف
دسته بندی: باربری | در: 1398-7-5


حمل بار خرده بار کالای صنعتی پزشکی تجهیزات الکتریکی از شهرک های صنعتی مشهد به تمامی استان ها و شهرستان ها : شهرک صنعتی توس ، شهرک صنعتی کلات ، شهرک صنعتی فردوسی ، شهرک صنعتی فناوری برتر ، شهرک صنعتی ماشین سازی ، شهرک صنعتی بینالود با انواع ماشین نیسان – خاور –مسقف – کامیون - تریلی

باربری نتسان یکی از بزرگترین شرکت های باربری در ایران می باشد که یکی از تخصص های اصلی آن حمل هرگونه کالای صنعتی کشاورزی پزشکی و لوازم حساس الکترونیکی از شهرک های صنعتی تهران و مشهد به سراسر ایران می باشد. در این مطلب چند دغدغه اصلی تولیدکننده گان – صاحبان کارخانجات و صنتگران را که در حمل بار بین شهری دارند بیان می نماییم.

شهرک های صنعتی قلب صنعتی و تولیدی در کشورمان شناخته شده اند کلیه کارخانجات با جابجایی دو نوع کالا و محصول در ارتباط دارند 1- جابجایی مواد اولیه 2- جابجایی حمل و ارسال محصول نهایی و تولیدی .

شرکت باربری نتسان مفتخر می باشد که در طی چند سال گذشته همواره همکاری بسیار فشرده در حمل و جابجایی موارد اولیه و تولیدی کارخانجات در سراسر شهرک های صنعتی مشهد را داشته است این همکاری به قدری فشرده و صمیمی بوده است که اکنون کمتر کارخانه ای را در شهرک های صنعتی مشهد از جمله شهرک صنعتی توس ، شهرک صنعتی کلات ، شهرک صنعتی فردوسی ، شهرک صنعتی فناوری برتر ، شهرک صنعتی ماشین سازی ، شهرک صنعتی بینالود میتوان نام برد که با مجموعه باربری عظیم نتسان آشنا نشده باشند.

دلیل این اعتماد این می باشد که ما به خوبی دغدغه های تولیدگران و صاحبین کارخانجات را پاسخ دادیم از جمله دغدغه های این عزیزان 1- دقت در چیدن وسیله حمل و پیاده سازی آن 2- سرعت حمل و تحویل به موقع و حضور به موقع جهت بارگیری 3- کارگران متخصص و بی حاشیه و دارای بیمه 4- تنوع در انواع ماشین با توجه به حجم بار 5- کف هزینه جابجایی یعنی حداقل کرایه جایجایی و حمل کالا .

گروه باربری نتسان تمام تلاش خود را نموده است تا بتواند پاسخ در خورد و مناسب به دغدغه های به حق این عزیزان داشته باشد به همین جهت با وسواس بسیار خاص سعی در بررسی تک تک این دغدغه ها نمود و سرانجام توانسط با در نظر گرفتن جمع شرایط کار سوریس دهی مطمئن را آغاز نمایید. و از همان آغاز هکاری با شهرک هاص صنعتی مشهد بود که مورد استقبال بسیار خوب قرار گرفت و تا به امروز توانسته ایم این مسیر را به خوبی ادامه دهیم.

1- دقت در چیدن وسیله حمل و پیاده سازی آن : این اولین و شاید یکی از مهمترین دغدغه از طرف مشتریان ما در شهرک های صنعتی بود و بر آن تاکید داشتن مبنی بر اینکه وسایل با دقت چیده شود تا آسیبی دیده نشود که ما  از آغاز تا به امروز تمام تلاشمان همین بوده است و هیچ شکایتی تا امروز نداشتیم.

2- سرعت حمل و تحویل به موقع و حضور به موقع جهت بارگیری : کارخانجات و تولیدی ها یک درخواست به حق در مورد سرویس دهی شرکت های باربری دارند و آن این هست که طوری زمان بندی انجام شود توسط باربری که درست در زمانی که قرار هست بارگیری و یا تخلیه انجام شود تاخیری صورت نگیرد . ما در گروه نتسان به تمام شرکت ها و کارخانجات و تولیدیهای شهرک های صنعتی این تعهد را داده ایم و تا امروز بر آن اصرار نموده ایم.

3- کارگران متخصص و بی حاشیه و دارای بیمه : این خواسته فکر میکنیم حداقل خواسته صنعتگران و شرکت ها و تولیدی ها از یک باربری می باشد . نتسان همواره در تمام سالهای سرویس دهی خود هرگز از کارگران غیر متخصص در امر اسباب کشی و اثاث کشی استفاده نکرده است و همواره به کارگیری از نیروهای ورزیده و زبده را در برنامه خود قرارداده است.

4- تنوع در انواع ماشین با توجه به حجم بار : با توجه به نوع محصول و میزان آن طبیعی می باشد که کارخانجات انتظار داشته باشند با توجه به نیاز کمی و کیفی بار خود باربری ماشین متناسب با آن را ارسال نماید. نتسان دارای انواع ماشین های سبک از جمله انواع متنوع از وانت بار – نیسان  و همچنین ماشین های سنگین شهری و بین شهری از جمله خاور مسقف وغیرمسقف – کامیون - تریلی و ... می باشد.

5- کف هزینه جابجایی یعنی حداقل کرایه جایجایی و حمل کالا : این دغدغه کاملا به حق می باشد که البته باربری نتسان با تخفیفات بالای خود همواره این موضوع را ملاک قرار داده است و امرزوه بعضی سرویس ها تا 70 % دارای تخفیف می باشد.

در پایان به آن دسته از تولیدکننده گان – شرکت ها – کارخانجات واقع در شهرک های صنعتی سراسر مشهد از جمله شهرک صنعتی توس ، شهرک صنعتی کلات ، شهرک صنعتی فردوسی ، شهرک صنعتی فناوری برتر ، شهرک صنعتی ماشین سازی ، شهرک صنعتی بینالود که تاکنون جهت حمل بار خرده بار و ... به گروه باربری نتسان ملحق نشده اند  توصیه میکنیم همین امروز به جمع ما بپیوندید و تا 70% تخفیف سرویس های ما بهره مند شوید.

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .


0 نظرنظر شما چیست؟

5 | 1 رای Book