خانه حمل اثاثیه خرده بار منزل اداری باربری تهران به ارومیه 70% تخفیف
2019-10-16 19:33


حمل اثاثیه خرده بار منزل اداری باربری تهران به ارومیه 70% تخفیف
دسته بندی: باربری | در: 1398-7-4


گروه باربری نتسان آماده حمل بار اثاثیه خرده بار اداری منزل همشهریان عزیز از مبدا شهر تهران به استان آذربایجان غربی و تمام شهرهای : ارومیه اشنویه بوکان خوی شوط مرگنلر یولاگلدی باروق بازرگان (شهر) پلدشت پیرانشهر سردشت سلماس تکاب چهاربرج (میاندوآب) مهاباد

یکی دیگر از مسیرهایی که باربری نتسان بارها و بارها در آن سرویس دهی کرده است مسیر تهران به تمامی شهرهای آذربایجان غربی می باشد . موسسه باربری نتسان سه موضوع اساسی و مهم را سرلوحه کار خود در امر سرویس دهی قرار داده است  1- کاهش قیمت تمامی سرویس ها تا 70 % تخفیف 2- استفاده از کارگران متخصص 3- استفاده از انواع متنوع ماشین های سبک و سنگین از جمله وانت بار نیسان خاور مسقف تریلی و کامیون

رعایت نکات فوق باعث شده است که مجموعه بزرگ و عظیم نتسان مشتریان ثابت بسیاری داشته باشد که این از افتخارات ما می باشد و تلاش می نماییم که این اعتماد را انشالله برای همیشه حفظ کرده همانگونه که تا به امروز با وجود مشکلات زیاد توانسته ایم حفظ نماییم و به سرویس دهی از دو مبدا تهران و مشهد به سراسر کشور ادامه دهیم.

همانطور که اشاره شد سرویس دهی از تهران به شهرهای آذربایجان غربی سالهاست که توسط باربری نتسان در حال انجام می باشد و تقریبا به تمام شهرهای استان از جمله : ارومیه اشنویه بوکان خوی شوط مرگنلر یولاگلدی باروق بازرگان (شهر) پلدشت پیرانشهر سردشت سلماس تکاب چهاربرج (میاندوآب) مهاباد و ... تاکنون سرویس های متعددی داشته ایم.

این تجربه سرویس دهی به شهرهای آذربایجان غربی باعث شده است که رانندگان با تجربه ما به جاده های این مسیر تسلط پیدا کنند و سعی نمایند تا با تنظیم ساعت حرکت در خارج از ساعات اداری و پرترافیک به مقصد شهرهای استان برسند مخصوصا ارومیه که معمولا شلوغ می باشد. 

در این مطلب میخواهیم در مورد مسیرهایی که میشود بار اثاثیه خرده بار بارهای اداری و منزل را از تهران به ارومیه و سایر شهرهای این استان جابجا کرد توضیحاتی ارائه نماییم تا هم مشتریان و هم سایر رانندگان از آن استفاده نمایند.

سه مسیر برای رسیدن به شهرهای استان اذربایجان غربی در پیش دارید که مسیر اول اصلی ترین مسیر می باشد :

مسیر شماره یک  :  از تهران به سمت کرج حرکت کرده و سپس به سمت قزوین و بعد از آن به زنجان و سپس به تبریز و بعد از عبور از دریاچه ارومیه به شهر ارومیه خواهید رسید. این مسیر حدود 764 کیلومتر می باشد و 8 ساعت و 30 دقیقه نیاز به رانندگی خواهید داشت.

مسیر شماره دو: از تهران به سمت همدان حرکت خواهید کرد و بعد از همدان به سمت زنجان آمده و ادامه مسیر مانند مسیر شماره یک می باشد. این مسیر 816 کیلومتر مسافت دارد و حدودا 10 ساعت و 21 دقیقه باید رانندگی نمایید

مسیر شماره سه : از تهران به سمت همدان حرکت کرده و بعد از آن به سمت سنندج حرکت کرده و در ادامه وارد مهاباد شده و از انجا به شهر ارومیه خواهید رسید. این مسیر 919 کیلومتر می باشد و باید 10 ساعت و 54 دقیقه رانندگی نمایید.

 یادمان باشد همیشه مسیرهای بین شهری نیازمند صبر و حوصله از ابتدای تصمیم به حمل بار و اثاثیه تا انتهای مسیر و تخلیه بار می باشد. باربری نتسان در صورت تمایل می تواند با بهترین شرایط مسئولیت حمل بار و اثاثیه شما را از مبدا تهران و مشهد به تمام شهرهای ایران عهده دار شود. گروه باربری و حمل و نقل نتسان نامی مطمئن و امین در بین مردم ایران از گذشته بوده و انشالله خواهد بود.

تخصص ما حمل - بسته بندی - جابجایی و چیدمان هرگونه وسایل و اثاثیه منزل – وسایل اداری – کارگاهی -  پزشکی وسایل حساس الکترونیکی و ... می باشد با نتسان آسوده خاطر کالای خود را به مقصد برسانید.

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .


0 نظرنظر شما چیست؟

5 | 1 رای Book