خانه حمل بار و اثاثيه از تهران به سمنان با ارزان ترین قیمت
2019-10-16 19:33


حمل بار و اثاثيه از تهران به سمنان با ارزان ترین قیمت
دسته بندی: باربری | در: 1398-6-30


تخفیف ویژه باربری نتسان برای حمل با وانت بار و نیسان از تهران به سمنان شاهرود گرمسار دامغان مهدی شهر ایوانکی سرخه بسطام میامی دیباج آرادان

باربری نتسان یکی از بزرگترین باربری های سطح کشور سالهاست که وظیفه حمل بار و اثاثیه هموطنان عزیز را از دو مبدا تهران و مشهد به تمام نقاط ایران انجام میدهد. از جمله این مسیرها مسیر تهران به استان سمنان و سایر شهرهای این استان می باشد.

حمل بار و اثاثیه بین شهری یکی از سخت ترین نوع حمل بار می باشد چرا که به دلیل دوری مسافت باید نکات زیادی را رعایت نمود تا مشتری نسبت به باربری مربوطه احساس اطمینان نماید. از جمله این نکات 1- بسته بندی درست و اصولی اسباب و اثاثیه 2- چیدمان صحیح و منظم 3- انتخاب ماشین مناسب و راننده راه بلد 4- انتخاب بهترین مسیر از شهر مبدا به شهر مقصد (در این مطلب از  تهران به سمنان) و سایر نکاتی که باید رعایت نمود تا یک حمل بار و اثاثیه بی دغدغه داشته باشیم.

خوشبختانه باربری نتسان به جهت داشتن سرویس های متعدد بین شهری در روز باعث شده است که در میان مردم عزیزمان به عنوان باربری مطمن و قابل اعتماد شناخته شود و خانواده بزرگ موسسه نتسان این موضوع را به فال نیک می گیرد و سعی می نماید همچنان با در نظر گرفتن تخفیف تا 70% و کیفیت بالای حمل به این اعتماد پاسخ شایسته دهد.

هر زمان که قرار است به جای جدیدی بروید و اثاث کشی کنید اولین کاری که معمولا انجام می دهید توجه به چیزهایی است که قرار است تمیز شوند. از آنجایی که معمولاً مسافت جابجایی کم نیست، معمولاً فرصت آن را نداریم که قبل از رسیدن وسایل محل را کاملاً تمیز کنیم. حتی در باربری های بین شهری هم این فرصت را نخواهید داشت تا به طور کامل دستی به روی مکان جدید بکشید. بیشتر افراد روزها قبل از حمل بار و اثاثیه این کار را انجام داده و به طور کامل مکان جدید را تمیز می کنند. یکی از چیزهای فوق العاده در اسباب کشی این است که فرصت آن را پیدا میکنید که در محلی جدید همه چیز را از اول شروع کنید. و یک دکوراسیون جدید و فوق العاده بسازید.

از نکته های مهم در باربری های بین شهری علاوه بر مواردی که تا کنون گفته شد این است که باید فرآیند آماده سازی مکان جدید پیش از اثاث کشی به درستی انجام گیرد تا در روز اثاث کشی به مشکل برنخورید. این آماده سازی شامل مواردی همچون چک کردن برق، گاز، آب گرم، تلفن و... است. برای نمونه اگر بخواهیم از شهر تهران به سمنان حمل بار و اثاث داشته باشیم باید حتما از قبل مکان جدید را آماده نماییم. اما در ادامه خواهیم گفت که بین این دو استان چه مسیر هایی وجود دارد.

برای رفتن از تهران به سمنان سه مسیر وجود دارد:

مسیر شمار یک : در اولین مسیر که حدود 220 کیلومتر است و دو ساعت و چهل و پنج دقیقه طول می کشد وقتی از تهران به سمت سمنان حرکت می کنید پس از گذر از خاورشهر، پاکدشت و شریف آباد به ایوانکی می رسید و با ادامه مسیر به گرمسار رسیده و پس از عبور از آرادان و سرخه به سمنان خواهید رسید.

 مسیر شماره دو : حدود 276 کیلومتر است و سه ساعت و ده دقیقه طول می کشد  وقتی از تهران حرکت کردید و به حسن آباد رسیدید به سمت چرمشهر حرکت کرده و به گرمسار خواهید رسید و ادامه مسیر با مسیر اول یکی است.

 مسیر شماره سه :  227 کیلومتر است و سه ساعت و بیست دقیقه طول می کشد. باید از تهران به سمت جاجرود حرکت کنید و پس از طی مسافتی به فیروزکوه برسید و سپس وارد سمنان شوید.

برای پیدا کردن شرکت مناسب با شرکت های مختلفی صحبت کنید و این کار را در اولین فرصت انجام دهید. گروه باربری نتسان به اطلاع شما هموطنان عزیز می رساند که آماده همکاری با شما عزیزان در زمینه حمل بار،  اثاثیه،  خرده بار،  حمل کالای سنگین، لوازم الکترونیکی،  یخچال ساید و... می باشد. و در مورد باربری بین شهری آماده خدمت رسانی به شما هم میهنان عزیز در تمام نقاط کشورمان می باشد.

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book