خانه حمل بار و اثاثيه از تهران به یزد با حمل و نقل و بسته بندی ویژه
2019-09-20 20:33


حمل بار و اثاثيه از تهران به یزد با حمل و نقل و بسته بندی ویژه
دسته بندی: باربری | در: 1398-6-28


برای اطلاع از لیست خرید و قیمت های باربری و حمل بار مسیر تهران به یزد و تمام شهرستان های این استان میبد اردکان بافق مهریز ابرکوه تفت اشکذر خاتم و بهاباد با ما تماس بگیرید.

شرکت باربری نتسان با بیش از یک دهه فعالیت مستمر و موفق در زمینه حمل بار و اثاثیه و اسباب کشی درون شهری و بین شهری توانسته است جایگاه بسیار مهمی را در بین هموطنان عزیز کسب نماید. از جمله مسیر های پرتردد شرکت باربری و حمل بار نتسان مسیر تهران به یزد و سایر شهرستان استان یزد می باشد.

در این مطلب سعی خواهیم کرد مقداری در رابطه با مسیر تهران به یزد صحبت کنیم و نکاتی را که باید در هنگام اثاث کشی و اسباب کشی باید رعایت کرد بیان نماییم. اصولا وقتی صحبت از حمل بار – خرده بار و اثاثیه منزل یا اداری - حمل بارهای سنگین مانند گاو صندوق – پیانو – یخچال ساید بای ساید – بوفه های قدیمی و کلا هرنوع باری سنگین دیگر میشود باید بیشتر در متخصص بودن کننده کار دقت نماییم چرا که هرگونه کوتاهی و عدم کاربلد بودن باعث خسارت خواهد شد. البته وقتی صحبت حمل همین بار در مسیرهای طولانی از جمله تهران به یزد می شود حساست بیشتر میشود.

خوشبختانه باربری نتسان با علم به همه نکات حمل هرگونه بار و اثاثیه در بین باربری های سطح کشور بسیار با تجربه نیز می باشد. این مجموعه بزرگ در شهر تهران و مشهد مستقر می باشد و از این دو مسیر به تمام شهرهای ایران سرویس دهی می نماید.

اما مسیر تهران به یزد : شما جهت حمل بار و اثاثیه خود از مسیر تهران به یزد نهایت دو مسیر دارید که مسیر اول متداولتر می باشد در ادامه هر دو مسیر را معرفی خواهیم کرد.

مسیر شماره یک : مسیر اول کوتاه‌ترین راه به یزد و به طول 621 کیلومتر است و می‌توانید آن را در مدت‌زمان 6 ساعت ونیم تا 7 ساعت طی کنید. با انتخاب مسیر اول، از جاده‌ی یزد-تهران که یکی از جاده‌های معروف و قدیمی است گذر خواهید کرد. مسیری که جاذبه‌های گردشگری فراوانی دارد و از شهرهای قم، کاشان، اردستان و میبد می‌گذرد.

مسیر شماره دو : مسیر دوم 811 کیلومتر است و با انتخاب آن زمان سفرتان 9 ساعت ونیم خواهد بود. در طی هردو مسیر شما از استان‌های قم و اصفهان می‌گذرید تا به یزد برسید. سپس در این مسیر باید از شهرهای گرمسار، سمنان و جندق می‌گذرد. جاده جندق با اینکه یک مسیر کاملا کویری است و امکانات بین‌راهی کمی دارد اما مسیری بسیار خلوت و آرام است. راهی که هرچند طولانی‌تر است اما می‌توانید بی‌دغدغه در آن برانید.

اکنون که با مسیرهای حمل کالا – اثاثیه – خرده بار – وسایل اداری – وسایل منزل و ... آشنا شدید وقت آن رسیده است که باربری خود را انتخاب نمایید. همانطور که در ابتدای این مطلب نیز گفته شد باربری نتسان یکی از موفقترین شرکت های حمل و نقل شهری و بین شهری می باشد این را ما نمی گوییم بلکه نظرات مشتریان ما در طی سالها فعالیت نشان دهنده این واقعیت می باشد.

گروه باربری نتسان با داشتن انواع متنوع از ماشین های سبک مانند وانت بار و نیسان مجهز و ماشین های سنگین مانند خاور مسقف – تریلی و ... میتواند و تضمین می نماید قادر هست تا 70% تخفیف بار و کالای شما را از تهران به یزد منتقل نماید. کارگران متخصص و راننده گان متعهد و کاربلد چیدمان مناسب اثاثیه در ماشین و در صورت نیاز بسته بندی آن از مشخصه های یک سرویس دهی خوب می باشد که نتسان با افتخار آن را برای شما مشتری عزیز انجام خواهد داد . با نتسان آسوده خاطر باشید.

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .


1 نظر


علی درودی

1398-6-31 21:38

جالب بودنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book