خانه حمل بار و اثاثيه از تهران به کرمانشاه با وانت بار و نیسان با تخفیف ویژه
2019-09-20 20:32


حمل بار و اثاثيه از تهران به کرمانشاه با وانت بار و نیسان با تخفیف ویژه
دسته بندی: باربری | در: 1398-6-27


فقط با یک تلفن حمل اثاثیه منزل و یا هر نوع باری را از تهران به تمام نقاط استان کرمانشاه از جمله اسلام آباد غرب سرپل ذهاب سنقر هرسین کنگاور جوانرود صحنه پاوه گیلانغرب روانسر دالاهو ثلاث باباجانی قصر شیرین و بیستون به ما بسپارید.

در این مقاله می خواهیم در مورد حمل بار, خرده بار, اثاثیه و اسباب کشی از مبدا تهران به مقصد کرمانشاه مطالبی را ارائه نماییم .
خواهیم گفت چند مسیر مناسب از شهر تهران به کرمانشاه وجود دارد و هر مسیر چند ساعت زمان نیاز دارد همچنین در مورد مخاطرات اثاث کشی بین شهری صحبت خواهیم کرد و اینکه باید چه نکاتی را رعایت کرد تا بتوانیم یک حمل بار و اسباب کشی بی خطر و مطمن داشته باشیم. اما قبل از اینکه منحصرا در مورد مسیر تهران به کرمانشاه توضیحات تقدیم حضور شما شود اندکی در مورد باربری نتسان خواهیم گفت.

موسسه باربری و حمل بار و اثاثیه درون شهری و بین شهری نتسان یکی از باتجربه ترین موسسات حمل بار و خرده بار و لوازم اداری و منزل در سطح کشور می باشد. به این دلیل که این مجموعه عظیم در شهر تهران و مشهد مستقر می باشد از طرفی دارای تنوع بسیار زیاد از انواع ماشین های سبک و سنگین از جمله کامیون و خاور مسقف انواع وانت بار و نیسان مسقف و دارای چادر ضدآب برای مسیر های بارانی می باشد.

از دیگران نکات قابل بیان برای این موسسه بزرگ ,تعداد بسیار زیادی از سرویس هایی می باشد که از مبدا شهر تهران به مقصد کرمانشاه و تمامی شهرهای این استان در هفته انجام میشود.

کرمانشاه یکی از قدیمی ترین شهرهای ایران است و با دارابودن جاذبه های تاریخی و طبیعی بسیار در سطح شهر و استان، هر ساله گردشگران زیادی را به خود جلب می نماید. مسیر تهران به کرمانشاه نیز از جاده های معروف و قدیمی در نقشه راههای ایران است. نقاط گردشگری زیادی در طی این سفر در انتظار شما هستند.

برای حمل بار و اثاثیه و اسباب کشی از تهران به کرمانشاه دو مسیر می توان استفاده نمود:

مسیر شماره یک : در این مسیر که از شهرهای همدان و اسدآباد می گذرد فاصله تهران تا کرمانشاه در حدود ۵۰۰ کیلومتر است. این مسیر کوتاهترین مسیر تهران به کرمانشاه می باشد. فاصله زمانی تهران به کرمانشاه از این راه در حدود ۶ ساعت می باشد.

مسیر شماره دو : مسافت کرمانشاه تا تهران در این مسیر در حدود ۵۷۷ کیلومتر است. در این جاده از شهرهای قم، اراک، ملایر و کنگاور گذر خواهید کرد. فاصله زمانی مسیر تهران به کرمانشاه در این جاده در حدود ۷ ساعت می باشد.

همانطور که ملاحظه می فرمایید مسیر شماره یک بهترین مسیر برای حمل بار و اثاثیه منزل و اداری و یا هرگونه وسیله دیگر می باشد. اکنون که با 2 مسیر از تهران به کرمانشاه اشنا شدید لازم می باشد که اگر میخواهیم تصمیم به اسباب کشی و حمل بار داشته باشید باید یک باربری مناسب برای انجام این وظیفه خطیر و مهم انتخاب نمایید.

شرکت باربری و حمل ونقل نتسان با داشتن تجارب بسیار بالا در مسیر تهران به کرمانشاه انصافا بهترین گزینه برای شما مشتری گرامی میباشد. دقت – سرعت و قیمت مناسب باربری نتسان که محصول داشتن رانندگان و کارگران متخصص در این حوزه می باشد از افتخارات ما می باشد.

اعتماد شما تا به امروز باعث پیشرفت ما شده است . اگر امروز ما قادر هستیم تا 70% زیر قیمت باربری سطح کشور کار حمل بار و اثاث کشی و خرده بار شما را انجام دهیم به علت استقبال شما هموطنان عزیز بوده است و امیدوار هستیم بتوانین با همین کیفیت و همین قیمت با حمایت شما عزیزان این راه را ادامه دهیم.

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book