خانه ارزان ترین حمل بار و اثاثيه از تهران به تبريز و دیگر شهرها
2019-09-20 20:32


ارزان ترین حمل بار و اثاثيه از تهران به تبريز و دیگر شهرها
دسته بندی: باربری | در: 1398-6-26


حمل و نقل ارزان با ویژه ترین تخفیف ها برای خط تهران به تمام شهرهای آذربایجان شرقی تبریز مرند مراغه اسکو میانه بناب شبستر اهر سراب آذرشهر ملکان عجب شیر بستان آباد جلفا هریس ورزقان هشترود خداآفرین کلیبر هوراند چاراویماق

حمل بار و اثاثیه و خرده بار از تهران به تبریز هم یکی از سرویس هایی می باشد که گروه باربری نتسان حداقل در هفته چند سرویس دارد. همین تعداد بالای سرویس ها باعث شده است که رانندگان باربری و موسسه حمل و نقل نتسان کاربلد کار شوند.

حتما می دانید به جز کاربلد بودن راننده باید کارگرانی که وظیفه چیدن اسباب و اثاثیه را در داخل کامیون و ماشین دارند بسیار حرفه ایی باشند تا در طول مسیرهای طولانی احیانا دچار حادثه نشوند. در ادامه بیبشتر در مورد مسیر تهران به تبریز صحبت خواهیم کرد.

گاهی در زندگی افراد وقایعی رخ می دهد که آنها مجبورند خواسته یا ناخواسته از شهر و دیار خود رخت بر بسته و به شهری دیگر برای زندگی حمل بار و اثاث داشته باشند. در این مواقع اگر این وقایع ناخواسته و غیر منتظره اتفاق بیفتند فرد دچار استرس و نگرانی بیشتری خواهد شد. زیرا آمادگی اثاث کشی آن هم به شهری دیگر را از قبل نداشته است.

برای این که از استرس و نگرانی خود بکاهید و آنرا حتی به صفر برسانید بهتر است با یک شرکت باربری مطمئن و ایمن همکاری خود را آغاز نمایید. گروه باربری نتسان با تجربه مفید در زمینه حمل بار - حمل اثاث منزل - کالای اداری – اثاث کشی – کالای منزل – وسایل سنگین – وسایل پزشکی – وسایل الکترونیکی و ... گزینه مناسبی برای شما خواهد بود تا نگرانیهای خود را کاهش داده و حتی آنرا به صفر برسانید.

حال فرض می کنیم از شهر تهران قرار است به شهر تبریز حمل بار و اثاثیه داشته باشیم.  برای این منظور مسیرهای مختلفی وجود دارد. اما بهترین مسیر این است که شما ابتدا وارد بزرگراه شیخ فضل الله شوید و سپس مسیر خود را تا شهر کرج ادامه دهید. این مسیر 631 کیلومتر است که حدود 7 ساعت طول خواهد کشید. سپس مسیر را ادامه داده تا به شهر قزوین برسید. در ادامه راه شما به شهر زنجان خواهید رسید و با طی مسافتی وارد شهر تاریخی تبریز خواهید شد.

انتخاب فصل سال برای باربری و حمل بار به تبریز بسیار مهم است. چون جاده منتهی به تبریز مخصوصا در زمستان بسیار سرد بوده و بارش های پربرف گزارش شده است. برای نمونه شهر زنجان به عنوان شهری فرا سرد شناخته می شود.  اوضاع جوی و شرایط اقلیمی منطقه بر حسب پستی و بلندی ها سخت متغیر است.

بطور کلی ارتفاعات دارای آب و هوای سرد کوهستانی، زمستانهای پر برف و سرد و در تابستان معتدل و خشک می باشد. که خود همین بارشها به صورت برف ممکن است مسدود شدن جاده ها و یخبندان ها را به دنبال داشته باشند که رانندگان را دچار دردسر خواهند نمود. از طرفی دیگر ممکن مه گرفتگی در جاده وجود داشته باشد که این مه غلیظ موجب کاهش ديد افقي رانندگان در برخي محورهاي استان زنجان خواهد شد .

یک راننده خوب باید قبل از اینکه با بارش های شدید برف و باران روبرو شود، تمهیدات لازم را برای ماشین و خودروی خود انجام دهد. شما باید تمام کارهای از قبل پیش بینی شده را انجام دهید تا در هنگام برف و یخبندان از بروز سوانح ناگوار جلوگیری کنید. باید رانندگان محترم در نظر داشته باشند اگر در فصل زمستان مجبور به حمل بار و اثاثیه هستند از لاستیک های برای وسیله نقلیه خود استفاده نمایند که دارای آج درشت است تا احتمل سر خوردن ماشین کاهش یابد و حوادثی رخ ندهد که بار و اثاث آسیب ببینند.

رانندگان ما در نتسان به خوبی می دانند که رانندگی در برف و یخ نیاز به تمرکز و دقت بالای راننده به جاده و دیگر ماشین ها دارد. و با عایت نکات ایمنی احتمال آسیب به بار و اثاثیه و خرده بار کاهش یافته و موجب رضایت مشتری خواهد شد. با نتسان آسوده خاطر باشید.

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book