خانه حمل بار و اثاثيه از تهران به گيلان با قیمت ویژه
2019-09-20 20:32


حمل بار و اثاثيه از تهران به گيلان با قیمت ویژه
دسته بندی: باربری | در: 1398-6-23


با مقایسه اتوبار و باربری ما، با اطمینان خاطر بیشتر اثاثیه منزل و بارهای سنگین و خرده بارهای خود را برای حمل از مبدا تهران به گیلان رشت لاهیجان بندرانزلی تالش لنگرود صومعه سرا آستارا آستانه اشرفیه فومن رودسر رضوانشهر سیاهکل رودبار ماسال طوالش املش شفت به ما بسپارید.

در این مطلب می خواهیم بگوییم که برای حمل بار , اثاثیه ,خرده بار و اسباب کشی از شهر تهران به گیلان و سایر شهرهای همجوار چه نکاتی را باید رعایت کرد. اصلا مسافت چه قدر می باشد و چند مسیر خوب و مناسب جهت حمل بار بین تهران و گیلان وجود دارد و اینکه هرکدام از این مسیرها چند ساعت می باشد. لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

اجازه دهید قبل از اینکه به این موضوع بپردازیم کمی در مورد الزامات یک باربری و موسسه حمل بار خوب مختصر توضیح دهیم. یک موسسه باربری خوب باید 1- نرخ تعرفه بسیار مناسب داشته باشند 2- رانندگان کاربلد و راه بلد برای حمل اثاثیه و بار بین شهری و درون شهری داشته باشند 3- بارچین حرفه ایی داشته باشند تا خوب وسایل را بچینند 4- کارگران متخصص داشته باشند تا بتوانند بدون آسیب دیدگی وظیفه حمل و جابجایی وسایل و اثاثیه را بین طبقات انجام دهند.

4 خواسته بالا حداقل انتظار مشتریان از باربری منتخب خود می باشد اما در کنار موارد فوق سایر موضوعات مطرح هست مانند : بارنامه معتبر برای مسیرهای بین جاده ایی – بیمه اسباب و اثاثیه و بار – توانایی حمل بدون آسیب دیدگی وسایل سنگین و ... می باشد.

باربری نتسان به عنوان یکی از موفقترین باربری های کشور در شهر تهران و مشهد مستقر می باشد و روزانه تعداد زیادی سرویس مختلف درون شهری و بین شهری و مخصوصا از مبدا تهران به گیلان دارد. باربری نتسان با افتخار اعلام می نماید که تا  70% تخفیف ویژه در خدمت هموطنان عزیز می باشد. 

اما در مورد مسیر تهران به گیلان و شهرهای همجوار بیشتر بدانیم :

مسیر اول از تهران به گیلان و رشت : این مسیر مستقیم ترین و مرسوم ترین مسیر می باشد کافیست از شهر تهران به سمت کرج حرکت نماییم و سپس به قزوین و بعد عبور از تعداد شهر کوچک به استان گیلان و رشت میرسیم . این مسیر 327 کیلومتر می باشد که حدود 4 ساعت زمان لازم دارد.

مسیر دوم : از تهران به سمت شهریار و سپس به صفادشت ودر ادامه مسیر به بوئین زهرا خواهیم رسید و بعد به سمت قزوین حرکت خواهیم کرد و ادامه مسیر مشابه مسیر اول می باشد. این مسیر 360 کیلومتر و حدود 5 ساعت زمان خواهد برد.

مسیر سوم که خیلی مرسوم نیست مگر در زمان هایی که مسیر اول و دوم ترافیک و یا مسدود باشد قابل تردد می باشد از تهران به سمت رباط کریم حرکت خواهیم کرد و به سمت شهرک صنعتی کاوه حرکت میکنیم و سپس تغییر مسیر داده به سمت بوئین زهرا حرکت می نماییم و ادامه مسیر مانند مسیرهای قبلی می باشد. این مسیر 430 کیلومتر می باشد و حدود 5:30 دقیقه زمان خواهد برد.

ما در باربری نتسان بعد از سالها حمل کالا و اثاثیه در مسیر تهران به گیلان و رشت و سایر شهرهای همجوار قویا توصیه می نماییم از مسیر شماره یک حرکت نمایید با این شرط که حتما به خاطر داشته باشید تمام مسیرهای منتهی به شهرهای شمالی معمولا دارای بارندگی می باشد و نکات مربوطه از جمله داشتن چادر ضدآب برای وانت بار ها ضروری می باشد. و خاورها ترجیحا مسقف باشد.

باربری نتسان را معتمد خود بدانید و آسودخاطر بدون هیچ گونه نگرانی بار خود را به ما بسپارید و در مقصد از ما سالم تحویل بگیرید. مفتخریم تا امروز حتی یک مورد حاشیه در کارمان وجود نداشته است. نظرات مشتریان ما کاملا این موضوع را نشان میدهد.

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .


2 نظر


معصومه

1398-6-31 12:15

ممنونم از باربری نتسان


ناصر

1398-6-31 12:14

خیلی عالی و مفید بود من واقعا از این مقاله استفاده کردم ممنونم از گروه باربری نتساننظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book