خانه حمل بار و اثاثيه از مشهد به کرمان و تمام شهرستان ها با بهترین خدمات
2019-09-20 20:31


حمل بار و اثاثيه از مشهد به کرمان و تمام شهرستان ها با بهترین خدمات
دسته بندی: باربری | در: 1398-6-19


اتوبار و باربری نتسان با بهترین تعرفه و نرخ کرایه با لیست کامل قیمت ها از مبدا تهران و خراسان رضوی (مشهد) به تمام نقاط و شهرهای کشور از جمله کرمان سیرجان رفسنجان جیرفت کوهبنان راین ریگان ارزوئیه و نرماشیر

نتسان با بهره گیری اکیپی  مجهز از نظر تنوع ماشین و از باب رانندگان و کارگران متخصص در امر اثاث کشی و حمل بار, یکی از بزرگترین و موفق ترین شرکت های حمل و نقل و جابجایی اسباب و اثاثیه و خرده بار بین شهری و شهر می باشد.

در این مطلب تصمیم داریم در مورد حمل بار – خرده بار منزل و اداری بین شهر مشهد و کرمان صحبت نماییم یعنی در مورد مسافت بین دو شهر و راه های ارتباطی بین دو مسیر کوتاه اشاره نماییم که البته تصمیم نهایی انتخاب مسیر معمولا به عهده باربری و رانندگان محترم می باشد. نتسان به شما تعهد میدهد حمل بار شما را از مبدا مشهد به کرمان با ارزان ترین قیمت و تا 70% تخفیف انجام دهد.

وقتی صحبت از حمل و نقل جاده ای می شود یا حتی وقتی صحبت از جاده می شود ناخودآگاه ذهن انسان به سمت حوادث جاده ای می رود. زیرا شما هر چقدر هم قوانین را رعایت کنید باز هم احتمال حادثه وجود دارد . اما اگر در جاده از رانندگان مطمئن بهره بجویید نگرانی ها به صفر رسیده یا به حداقل کاهش می یابد. این مهم در مورد اثاث کشی و حمل بار و اثاثیه بین دو شهر هم صادق می باشد. حال ببینیم اگر از شهر مشهد به کرمان حمل بار و اثاثیه داشتیم باید از چه مسیری گذر کنیم.

برای این موضوع دو مسیر وجود دارد. اولین مسیر 907 کیلومتر می باشد که حدود 10 ساعت طول خواهد کشید. وقتی شما از شهر مشهد به سمت کرمان حرکت می کنید به شهر ملک آباد و سپس به تربت حیدریه خواهید رسید. و پس از طی مسافتی به شهر فیض آباد می رسید که تا اینجا بین هر دو مسیر مشترک است اما از این جا به بعد را جدا می شود و دو مسیر مجزا به وجود می آید. در مسیر اول بعد از فیض آباد به سمت گناباد حرکت کرده و بعد از گذر از قائن و بیرجند و نهبندان و چند شهر دیگر به شهر کرمان خواهید رسید.

اما مسیر دوم اگر می خواهید از این مسیر حمل و نقل اثاثیه منزل و بار و خرده بار و بارهای سنگین به سرانجام برسانید باید بدانید که این مسیر 1068 کیلومتر است که از مسیر اول طولانی تر است و حدو 12 ساعت طول می کشد. پس از اینکه به فیض آباد رسیدید راه خود را به سمت بجستان کج می کنید . و پس از گذر از فردوس به دیهوک خواهید رسید و پس از آن راور را خواهید دید و پس از طی مسافتی نه چندان طولانی به کرمان خواهید رسید. که مسیر بین دیهوک و راور به علت گزارشات گذشته احتمال بارش باران شدید وجود دارد. و خودرو شما حتما باید مجهز باشد. بهتر از ماشین های مسقف یا دارای چادر های ضخیم و محکم استفاده کنید تا بار و اثاثیه شما آسیب نبینند. همچنین بهتر است رانندگان به هر دو مسیر آشنایی کامل داشته باشند تا در صورت مسدود بودن این مسیر از مسیر دیگر به کرمان بروند.

ما در باربری نتسان با بکارگیری تجارب مفید و استفاده از انواع نیسان مثل  آریسان ، نیسان وانت بار : روباز ، مسقف ، یخچالدار و همچنین انواع کامیونت ، خاور و ... را به جهت حمل تمامی بارهای شما در اختیار گرفته تا رضایت شما را کسب نماییم .

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book