خانه حمل بار و اثاثيه از تهران به بندرعباس با ویژه ترین قیمت و تخفیف
2019-09-09 20:57


حمل بار و اثاثيه از تهران به بندرعباس با ویژه ترین قیمت و تخفیف
دسته بندی: باربری | در: 1398-6-14


حمل اثاثیه منزل و خرده بار و بارهای سنگین از مبدا تهران به استان هرمزگان بندرعباس پارسیان بستک بندر لنگه حاجی آباد رودان بشاگرد میناب خمیر و تمام شهرستان های کشور

باربری نتسان به لطف سرویس های متعدد از تهران به بندر عباس به خوبی این مسافت طولانی را می شناسد و به خوبی میداند از چه مسیری در چه فصلی از سال تردد نماید . در بین راه در کدام شهر راننده و کارگران استراحت نمایند و در چه ساعتی وارد شهر بندرعباس شوند. هرگز یک باربری که هیچ شناختی از این مسیر ندارد نمی تواند باربری مطمئنی برای شما باشد

جدا از شناخت جاده باربری و موسسه حمل بار و اثاثیه نتسان با داشتن کارگردان متخصص به خوبی اسباب و اثاثیه و خرده بار منزل و لوازم اداری و یا تولیدات و محصولات شما را چیدمان می نماید تا با بهترین شرایط و حداقل فضا و کمترین تعداد سرویس به مقصد بندر عباس برسد. در ادامه کمی بیشتر از مسیر تهران به بندرعباس جهت حمل بار – اثاثیه – اثاث کشی – خرده بار – کالای منزل – کالای ادرای و ... خواهیم گفت.

جنوب کشور به دلیل نزدیک بودن یکی از بزرگترین خلیج های دنیا که خلیج فارس باشد دارای بنادر مهم چه از لحاظ تجاری و چه گردشگری می باشد. که این موضوع یکی از علل مهاجرت افراد به این منطقه شده است. و خیلی ها دوست دارند به مناطق هجرت کنند یکی از این بندر های مهم بندر عباس می باشد. به طوری که وقتی نام بنادر جنوب ایران به گوش می رسد همه بندرعباس را به خاطر می آورند. از شهر های مختلفی ممکن است افراد قصد هجرت به این بندر زیبا را داشته باشند. اگر از شهر تهران به بندر عباس حمل اثاثیه و بار خواهید داشت بهتر است مسیرهای منتهی به این بندر را خوب بشناسید.

برای این مسافت طولانی دو مسیر وجود دارد. که دارای فاصله های مختلفی هستند. اولین مسیر 1276 کیلومتر است که حدود 13 ساعت طول خواهد کشید. وقتی از تهران به سمت بندر عباس حرکت می کنید و می خواهید اثاث کشی انجام دهید به شهر اسلامشهر خواهید رسید. به راه خود ادامه دهید تا به شهر قم برسید. پس از قم به شهر کاشان و سپس به نطنز می رسید. سپس وارد شهر مهاباد می شوید.

 اگر زمان اثاث کشی شما در فصل زمستان است باید هنگامی که می خواهید وارد جاده شوید تمهیدات لازم را در نظر بگیرید چون شهر مهاباد دارای زمستانهای بسیار سرد می باشد. و بارندگی هایش به صورت برف گزارش شده است. بنابراین رانندگان محترم باید توجه کنند که حتما وسیله نقلیه آنها مجهز باشد و استفاده از چادر برای آسیب ندیدن اثاثیه و بار و یا خرده بار ضروری است. پس از گذر از نائین و میبد به شهر یزد خواهید رسید که در این مکان فاصله شما تا بندر عباس کمتر  شده است. پس از گذر از شهر بابک و چند شهر دیگر به بندر عباس خواهید رسید که مقصد شما خواهد بود.

و اما مسیر دوم. این مسیر 1382 کیلومتر بوده و حدود 15 ساعت طول می کشد. در این مسیر شما باید وقتی به شهر نطنز رسیدید به جای رفتن به نائین راه خود را جدا کرده و به اصفهان بروید و از آنجا به بندر عباس حمل بار و اثاث داشته باشید. پس از گذر از شهرضا و چند شهر دیگر شما به شهر بابک خواهید رسید و بقیه راه بین دو مسیر مشترک است. به هر حال همکاری با شرکتهای معتبر باربری خالی از لطف نخواهد بود و مقرون به صرفه تر خواهد بود چون با توجه به تجارب این شرکتها از احتمال خسارت و بوجود آمدن هزینه های جانبی کاسته خواهد شد.

گروه باربری نتسان آماده همکاری با شما عزیزان در زمینه حمل بار بین شهری از تهران به بندر عباس یا هر نقطه دیگر از میهن عزیزمان می باشد.

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book