خانه حمل بار و اثاثيه از تهران به اهواز با ارزان ترین قیمت و تخفیف ویژه
2019-09-09 20:56


حمل بار و اثاثيه از تهران به اهواز با ارزان ترین قیمت و تخفیف ویژه
دسته بندی: باربری | در: 1398-6-13


حمل و نقل اثاثیه منزل و خرده بار و بارهای سنگین از مبدا تهران به اهواز و دیگر شهرهای استان خوزستان آبادان خرمشهر مسجد سلیمان اندیمشک اندیکا دزفول ملاثانی بهبهان سوسنگرد حمیدیه شوش شوشتر

یکی از مسیرهایی که در طول سالهایی فعالیت مجموعه بزرگ نتسان همواره تکرار شده است مسیر تهران به اهواز می باشد که البته دلایل ان را در ادامه خواهیم گفت. باربری نتسان به علت داشتن انواع ماشین های سنگین مانند تریلی - کامیون یا خاور مسقف ... و ماشین های سبک مانند انواع وانت باربری و نیسان ... همچنین به خاطر داشتن رانندگان متعهد و کاربلد و کارگران متخصص در امر اثاث کشی و حمل بارهای منزل و ادرای  همواره مورد اعتماد همشهریان عزیز در شهر تهران بوده اند.

برخی از همشهریان عزیزمان در شهر تهران نسبت به جنوب کشور و مخصوصا اهواز علاقه ی خاصی نشان می دهند که این ممکن است به علت برخی موقعیت های شغلی خاص این منطقه و یا برخی علل دیگر باشد. و این موضوع باعث می شود که به جنوب کشور اثاث کشی نمایند و به این منطقه حمل بار و اثاث داشته باشند و این منطقه را برای زندگی انتخاب نمایند.

اگر با حال و هوای جنوب کشورمان آشنا باشید و بعد تصمیم به نقل مکان به این منطقه بگیرید که خب قطعا جوانب کار را سنجیده اید و سپس تصمیم به حمل بار و اثاث گرفته اید اما اگر آشنا به جنوب کشور نباشید ممکن است بعضی عوامل باعث وارد شدن شوک به شما شود. مثلا ذرات ریز گرد و غبار در برخی ایام سال مردم این خطه کشورمان را عاصی می کند. پس بهتر است قبل از هر تصمیمی آشنایی کامل را پیدا کنید.

اگر از شهر تهران عازم شهر اهواز هستید و قصد حمل بار و اثاثیه و یا خرده بار را به این شهر دارید باید تقریبا مسافتی طولانی را طی کنید تا به مقصد برسید. این فاصله حدود 850 کیلومتر می باشد که چندین مسیر مختلف برای شهر تهران به اهواز وجود دارد. اهواز مرکز استان خوزستان است و از لحاظ نفتی یکی از شهرهای مهم ایران محسوب می شود. اما از لحاظ آلودگی هوا سومین شهر ایران محسوب می شود که از مشکلات زندگی در این شهر است. میزان آلودگی هوا در این شهر روزبه‌روز افزایش یافته و شدیدتر می‌شود. مهم‌ترین علت آلودگی هوای اهواز، گردوغبار و حمل‌ونقل درون‌شهری است.

وقتی از شهر تهران به اهواز حمل بار و اثاث دارید و قطعا در میان وسایل خود کالاهای سنگین هم مثل یخچال ساید دارید باید به نکات خاصی توجه کنید تا وسایل سنگین آسیبی به خاطر طولانی بودن مسافت نبینند. یخچال ساید دارای ابعاد بزرگی است که این کار حمل آن را مشکل تر میکند. که معمولا باعث می شود افراد به دنبال کارگران حرفه ای باشند تا به آسانی کار حمل یخچال ساید را انجام دهند. یک کارگر حمل ساید باید علاوه بر این که آموزش کافی را در این زمینه دیده باشد باید از توانایی بدنی بالایی هم برخوردار باشد. بنابراین توصیه می کنیم اگر یخچال ساید دارید حتما در زمان اثاث کشی با شرکت های باربری مطمئن تماس بگیرید.

گروه باربری نتسان به استحضار شما مشتریان عزیز می رساند که آماده همکاری باشما در زمینه حمل بار و اثاثیه و خرده بار و حمل کالاهای سنگین مثل یخچال ساید و ... می باشد. با نتسان نگران آسیب به وسایل خود نباشید.

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book