خانه 70% تخفیف حمل بار , اثاثیه و اسباب کشی از مشهد به تهران
2019-09-01 21:54


70% تخفیف حمل بار , اثاثیه و اسباب کشی از مشهد به تهران
دسته بندی: باربری | در: 1398-6-8


باربری نتسان مفتخر می باشد اعلام نماید کلیه کالا ها, اثاثیه منزل , بار و خرده بار , لوازم اداری , صنعتی و الکتریکی همچنین لوازم سنگین از جمله گاوصندوق – یخچال ساید بای ساید – پیانو و سایر وسایل سنگین شما را از مبدا مشهد به تهران و بلعکس با 70 % زیر قیمت باربری های کشور در اسرع وقت انجام دهد. مجهز به انواع ماشین های خاور مسقف و تریلی همچنین انواع وانت بار نیسان

به دلیل موقعیت خوب شهر تهران از لحاظ صنعتی و دارا بودن موقعیت های شغلی فراوان عده ی زیادی از مردم سرزمینمان ایران تمایل زیادی به هجرت به این شهر و زندگی در پایتخت را دارند. اگر شما هم به دلایلی که گفته شد یا بنا بر دلایل دیگر قصد دارید از شهر مشهد به شهر تهران اثاث کشی کنید و به دنبال یک باربری مطمئن می گردید ما به شما نتسان را معرفی می کنیم . برای آشنا شدن با این باربری مطمئن در ادامه با ما همراه باشید.

اصولا افرادی که قصد حمل بار و اثاثیه از مشهد به تهران را دارند تمایل دارند در کنار استفاده از مجهزترین باربری از ارزانترین خدمات هم در کنار کیفیت بالا استفاده کنند. گاهی این مهم به سرانجام نمی رسد و یکی قربانی دیگری می شود. مثلا ممکن است برای پایین آوردن قیمت و هزینه ها کیفیت کار قربانی شود و از کیفیت کار کاسته شود. ما در باربری نتسان تلاش را بر این موضوع قرار داده و سعی نموده ایم در کنار ارزانترین باربری بودن بهترین هم باشیم. یکی از بزرگترین دست آورد های چنین روشی به دست آوردن اطمینان مشتری است. چون در این صورت مشتری نه هزینه هنگفتی پرداخت می کند و نه به دلیل تجارب کافی باربری متوجه خسارت خواهد شد.

از مجهزترین امکاناتی که ما در باربری نتسان از آن برخوردار هستیم استفاده از ماشین های مسقف می باشد. که یکی از بهترین وسیله های نقلیه حمل بار و اثاثیه و خرده بار محسوب می شود. زیرا در صورت استفاده از وسایل نقلیه مسقف احتمال آسیب به بار و اثاثیه خیلی کاهش خواهد یافت.

 از بزرگترین افتخارات ما استفاده از تریلی برای زمانی است که حجم بار و اثاثیه بالا می باشد و استفاده از یک ماشین بزرگ به جای استفاده از چند ماشین کوچکتر باعث صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه ها خواهد شد. شاید به جرات بتوان گفت که جا به جایی وسایل سنگین آن هم در باربری بین شهری کار هر شرکتی نبوده و نمی توان به هر شرکت باربری در این زمینه اعتماد نمود. مثلا نحوه حمل یخچال ساید و چگونگی بارگیری آن از کارهایی است که احتیاج به فرد متخصص و با تجربه دارد. باربری نتسان تلاش دارد تا از مطمئن ترین روش ها برای حمل کالاهای با وزن زیاد استفاده نماید تا احتمال خسارت به آنها کاهش یافته یا حتی به صفر برسد.

حمل هرگونه کالا و اثاثیه از مشهد به تهران تخصص شرکت باربری نتسان می باشد شما مشتری گرامی که تصمیم به ارسال اثاثیه منزل خود از مبدا مشهد به تهران را دارید و یا اگر از کسبه محترم شهر مشهد هستید و تصمیم دارین بار و یا حتی خرده بار خود را با اطمینان و در ساعت مقرر به مقصد تهران ارسال نمایید و یا اگر تولید کننده مبل و هر کالای تولیدی دیگری هستید که به صورت دوره ای تولیدات خود را به تهران ارسال می نمایید شرکت باربری نتسان با 70 % تخفیف در خدمت شما می باشد.

 این مجموعه علاوه بر داشتن انواع ماشین سنگین مانند خاور مسقف و غیره دارای تعداد زیادی وانت بار و نیسان با چادر ضدآب می باشد که بدون هیچ گونه نگرانی هرگونه وسایل شما را از مشهد به تهران منتقل خواهد کرد.

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book