خانه حمل بار و اثاثيه از مشهد به آذربايجان غربی و تمام نقاط کشور با بهترین قیمت
2019-09-03 12:07


حمل بار و اثاثيه از مشهد به آذربايجان غربی و تمام نقاط کشور با بهترین قیمت
دسته بندی: باربری | در: 1398-6-6


خدمات ویژه و نرخ تخفیف بالا برای حمل بار و اثاثیه از مشهد و تهران به آذربایجان غربی و تمام شهرستان ها ارومیه خوی بوکان مهاباد میاندوآب سلماس پیرانشهر نقده تکاب ماکو سردشت شاهین دژ اشنویه چایپاره شوط چالدران سردشت پلدشت نقده

یک از دورترین مسیرهای بین دو شهر و استان میتوان گفت مشهد به آذربایجان غربی با مرکز ارومیه می باشد. این دوری باعث می شود که معمولا مشتریان عزیز و همشهریانی که می خواهند بار و اثاثیه و به عبارتی هرگونه اسباب کشی و حمل بار داشته باشند بسیار نگران این مسافت باشند. تمام تلاش ما یعنی گروه باربری بین شهری و درون شهری نتسان کاهش همین نگرانی و دلواپسی می باشد.

اگر جزو افرادی هستید که در روزهای آینده با باربری بین شهری مواجه خواهید شد ومی خواهید نکاتی را در این باره بیاموزید پیشنهاد می دهیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. در حمل بار و اثاثیه و یا حتی خرده بار ازیک شهر به شهر دیگر یا از یک استان به استان دیگر سوالات متنوعی ذهن شما را درگیر خواهد نمود. مخصوصا اگر تا به حال با حمل بار بین شهری مواجه نشده باشید. اینکه آیا در طول مسیر مشکلی پیش نخواهد آمد و بار شما سالم به مقصد خواهد رسید حتما باعث نگرانی شما خواهد شد.

 اما با یک تحقیق جزئی متوجه خواهید شد که اگر این کار را به افراد با سابقه و متخصص بسپارید با آرامش خاطر اثاث کشی خواهید کرد. در انتخاب باربری علاوه بر مقرون به صرفه بودن داشتن تجربه و با تعهد بودن از اصول غیر قابل اجتناب است. باربری نتسان به شما این امکان را می دهد تا با آسودگی خاطر کار حمل بار خود را به این گروه بسپارید.

گاهی مسیر حمل بار و اثاثیه و یا خرده بار از شهر مشهد به استان آذربایجان غربی خواهد بود. در این صورت بهتر است با مسیر بین مشهد تا استان آذربایجان آشنایی پیدا کنید. فاصله بین مشهد تا استان آذربایجان غربی 1675 کیلومتر است که نسبتا مسیر طولانی می باشد. در این مسیر از شهرهایی مثل نیشابور ، سبزوار ،  تهران ، تبریز و ... عبور خواهید کرد. برنامه خود را طوری تنظیم کنید که در ساعاتی به شهرهای پرترافیک مثل تهران برسید که با حداقل ترافیک برخورد کنید. با به کارگیری برخی تمهیدات این چنینی کار حمل بار و اثاثیه شما با حداقل حاشیه روبرو خواهد شد.

برنامه خود راطوری تنظیم کنید که در شرایط جوی خوب سفر کنید. استان آذربایجان غربی عمدتاً تحت تاثیر جریان هوای مرطوب اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه می باشد ، ولی در بعضی از ماه‌های زمستان، توده هوای سردی از اطراف شمال، هوای مدیترانه‌ای آن را متاثر کرده و موجب کاهش قابل توجه دما می‌شود و اصولا بارش ها به صورت برف این استان و جاده های اطراف آنرا تحت تاثیر قرار خواهد داد. پس یک راننده کاربلد با همراه داشتن وسایل مورد نیاز از اتفاقات غیر مترقبه جلوگیری خواهد کرد.

ما در باربری نتسان با بکارگیری رانندگان متخصص به شما اطمینان خاطر می دهیم که نکات ایمنی را برای حفظ بار و اثاثیه و یا حتی خرده بار شما رعایت خواهیم کرد. از جمله نکات مهم و اساسی در این گونه مسیرهای طولانی چیدمان درست و اصولی اثاثیه و یا بار می باشد. بسیار با اهمیت می باشد شخصی که مسئول چیدن بار می باشد بسیار با تجربه و متخصص باشد متاسفانه ما بارها و بارها از سمت مشتریان مان شنیدیم که همکارانمان به این موضوع اهمیت ندادن و باعث خسارت سنگین با اثاثیه منزل و یا کالاهای اداری و خورده بار مشتریان شده است.

از افتخارات ما این هست که در تمام این ساله ها حتی یک مورد شکایت از سمت مشتریان ما به مدیریت نتسان گزارش نشده است مبنی بر اینکه که کالا و یا اثاثیه معیوب شده است. این یعنی راننده متخصص و کارگران  با تجربه و کاربلد.

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book