خانه بیمه اثاثیه منزل از تهران به مشهد | مشهد به تهران
2020-01-05 12:42


بیمه اثاثیه منزل از تهران به مشهد | مشهد به تهران
دسته بندی: حمل کالا از تهران به مشهد | در: 1398-3-11


هزینه ارسال ، بیمه اثاثیه منزل از تهران به مشهد | مشهد به تهران

نیسان وانت خودرو و وانت بار مناسب و جادار و قدرتمندی برای حمل اثاثیه منزل شما میباشد . این نوع وانت بار به دلیل اندازه مناسب بار بیش از وانت بارهای دیگر مورد توجه در کشور ما قرارگرفته و استفاده میشود .

نیسان بار، وانت باری که میتواند تا 2 تن بار از نظر وزن و با باری به اندازه دومترو بیست سانتیمتر در عرض یک متر و شصت سانتیمتر . خودرویی با حجم موتور 2400 سی سی و استفاده از یک موتور پرقدرت و گیربکش و دیفرانسیل قوی و با استحکام بدنه و استفاده از یک شاسی مستحکم طرفداران و مشتریان زیادی به جهت حمل و جابجایی بار در کشور دارا میباشد .  

نیسان وانت به جهت حمل اثاثیه منزل ، جهیزیه ، حمل دستگاههای پزشکی ، حمل قالب های صنعتی و دستگاهها تا وزن 2 تن و بارهای کارتنی ویا مجموعه کالاهایی که نیاز به حمل و جا به جایی سریع بین شهری دارند را انجام میدهد .

نیسان وانت های گروه باربری نتسان بار مجهز به انواع لوازم مورد نیازی که برای حمل کالای شما نیاز است میباشند از جمله ، طناب ، پلاستیک ، چادر و از همه مهمتر نیسان وانت های مدل بالا و به روز تا در مسیر حمل بار به مشکل برنخورند .

گروه حمل و نقل نتسان بیمه کالای شما را به بهترین روش برای شما ممکن ساخته تا شما بتوانید با کمترین هزینه که بر روی بارنامه حمل کالای شما اعمال میشود بار خود را با خاطری امن و آسوده به راننده حمل کننده سپرده ودر مقصد آن را تحویل بگیرید .

گروه باربری نتسان در تهران و مشهد بهترین قیمت و با کمترین هزینه بیمه بارهای شما را از تهران و یا مشهد به هر نقطه از کشور اعم از تهران به یزد ، تهران به اصفهان ، تهران به شیراز ، تهران به بوشهر ، تهران به اهواز ، تهران به چابهار ، تهران به کیش ، تهران به مشهد ، تهران با شمال کشور ، تهران به تبریز و یا از تهران به هر نقطه از کشور  .... و همچنین از مشهد به یزد ،مشهد به تهران ، مشهد به تبریز ، مشهد به شمال کشور ، مشهد به زاهدان ، مشهد به چابهار ، مشهد به بوشهر ، مشهد به شیراز ، مشهد به اهواز ، مشهد به بندرعباس ، و یا از مشهد به  تمام نقاط کشور در خدمت رسانی به شما عزیزان آماده انجام تمامی امور و ارسال کالا و بسته بندی لوازمات شما با بیمه و بارنامه معتبر در تهران و مشهد میباشد

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book