خانه حمل اثاث تهران با ارزان ترین نرخ کرایه و تخفیف70% درصد
2020-01-08 14:26


حمل اثاث تهران با ارزان ترین نرخ کرایه و تخفیف70% درصد
دسته بندی: باربری | در: 1398-4-30


حمل بار اسباب کشی و اثاثیه منزل از تهران و مشهد به تمام شهرستان ها و نقاط کشور با کارگران متخصص و بسته بندی ویژه تا 70 % درصد تخفیف به همراه لیست قیمت باربری نتسان نامی آشنا برای مردم ایران.

وقتی اثاث کشی داریم و این اثاث کشی مربوط به شهری بزرگ مانند تهران است رعایت برخی اصول اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد با توجه به شلوغ بودن و پر ترافیک بودن تهران باید به ساعت و روز اثاث کشی اهمیت ویژه ای داد. تا درگیر مسائلی مثل ترافیک بالا یا طرح ترافیک نشویم. با توجه به اینکه تهران شهری است که هزینه های آن بالاست باید به این نکته هم توجه کنیم و سعی کنیم تا جایی که امکان دارد از هزینه های اضافی بکاهیم.

با رعایت برخی اصول کار اثاث کشی بهتر انجام خواهد گرفت. بهتر است از چند روز قبل کار اثاث کشی را شروع نماییم. بسته بندی همه وسایل را به روزهای آخر نسپارید. از چند روز قبل شروع کنید و کم کم وسایلی را که مورد استفاده نیستند، بسته بندی کنید. روزهای آخر را به بسته بندی وسایلی که بیشتر استفاده می شوند اختصاص بدهید مثلا اگر در تابستان اثاث کشی دارید، لباسهای که مربوط به زمستان هستند را از چندین روز قبل بسته بندی کنید و روزهای آخر به بسته بندی لباس های تابستانی خود بپردازید. انتخاب یک باربری خوب به خصوص در شهری مثل تهران یک دغدغه برای افرادی که قصد حمل اثاث را دارند محسوب می شود. البته این مهم کار غیر ممکنی نبوده هرچند کار آسانی هم نیست. یک اشتباه در انتخاب باربری هزینه های جا به جایی شما را افزایش خواهد داد.  شرکت حمل و نقل باربری نتسان یکی از بزرگترین شرکت های باربری درون شهری و بین شهری در ایران می باشد که با بیش از چند دهه تجربه همواره مورد اعتماد هموطنان عزیز در شهر های مختلف ایران از جمله تهران می باشد.

یک اشتباه بزرگ در پروسه اثاث کشی عقب انداختن بسته بندی وسایل است. هر چه زودتر کار جمع کردن وسایل را شروع کنید نتیجه بهتری خواهید گرفت به خصوص وسایلی که هر روز با آنها سر و کار ندارید و یا چندان ضروری نیستند را زودتر از بقیه وسایل جمع کنید. همچنین بهتر است کار جمع کردن وسایل را از اتاق های شلوغ تر شروع کنید چون سرعت کار را بالاتر خواهید برد.

از اصول مهم دیگر جمع کردن وسایل اینست که حتما وسایل را دسته بندی کنید. یعنی وسایل مر بوط به هر اتاق یا آشپزخانه و... باید مشخص شده ودسته بندی شوند. همچنین باید کارتن به تعداد کافی تهیه نمایید تا در روز اثاث کشی دچار مشکل نشوید هرچه تعداد کاتن ها بیشتر باشد بهتر می توان وزن وسایل را بین آنها تقسیم کرد. هرگز وسایلتان را با کارگرها تنها نگذارید شما بهتر می دانید که کدام وسایل به مراقبت بیشتری احتیاج دارند. حتما نظارت مستقیم به کار آنها داشته باشید. بهتر است یک لیست از وسایل خود تهیه کنید و با بردن هر کارتن جلوی آن تیک بزنید.

یادمان باشد حمل اثاث در تهران و مشهد وشهرستان های بزرگ نسبت به شهرهای کوچیک نیازمند نکات مهمتری می باشد و همین موضوع هست که اکیدا توصیه می شود حتما از موسسه های باربری با تجربه که دارای کارگر های متخصص و تنوع انواع ماشین ها می باشد استفاده نمایید.

در پایان باید گفت رعایت تمام اصول کار آسانی نبوده و نیاز به تجربه کافی دارد پس بهتر است از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید. گروه باربری نتسان در تهران و مشهد با بهترین قیمت و با کمترین هزینه بیمه بارهای شما را در تمام نقاط کشور جا به جا و در خدمت رسانی به شما عزیزان آماده انجام تمامی امور و ارسال کالا و بسته بندی لوازمات میباشد.

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .

مطالب مرتبط


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book