خانه تابستان و پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سنندج با ده چرخ
2022-09-12 13:17


تابستان و پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سنندج با ده چرخ
دسته بندی: باربری | در: 1401-6-21


تابستان و پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سنندج با ده چرخ شما احتمالا با جستجوی یکی از عبارات حمل بار از مشهد به شهرستان کردستان-حمل بار از مشهد به شهرستان سقز- حمل بار از مشهد به شهرستان بانه وارد این صفحه شده اید.

تابستان و پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سنندج با ده چرخ – ما در گروه باربری نتسان علاوه بر حمل کالا و اثاثیه منزل و اداری و تجاری توسط انواع ده چرخ مسقف دارای خدمات بسته بندی اثاثیه – بیمه و بارنامه به مشتریان ارائه می نماییم.  در این مطلب به موضوعات حمل بار از مشهد به شهرستان کردستان-حمل بار از مشهد به شهرستان سقز- حمل بار از مشهد به شهرستان بانه خواهیم پرداخت. 

تابستان و پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سنندج با ده چرخ - تمام تلاش مجموعه باربری نتسان این می باشد تا بتواند ارزانترین خدمات حمل و نقل  بار و اثاثیه توسط ده چرخ از مشهد به میبد را برای شما عزیزان تدارک ببنید. 

کاميون باري
كاميون باري در هر دو نوع ۶ چرخ و ۱۰ چرخ از متداول ترين مدلي مي باشد كه براي حمل و نقل بار استفاده مي شود. اين كاميون ها معمولا يك جعبه بار ساده دارند كه كاملا روباز است و براي حمل بارهايي مثل ميوه ها (در مسافت كوتاه)، آهن آلات و مصالح ساختماني بكار مي روند.
كاميون ۱۰ چرخ چيست؟
كاميون ۱۰ چرخي به نوعي از كاميون گفته مي‌شود كه داراي ۱۰ چرخ هست و ظرفيت بار آن ۱۵ تن است. (يعني تا ۱۵ تن مي‌تواند بار ببرد.) به كاميون ۱۰ چرخ، كاميون جفت و كاميون ۱۵ تن يا طور خلاصه ده چرخ هم گفته مي‌شود.
انواع كاميون ۱۰ چرخ
كاميون ۱۰ چرخ در برندهاي مختلف مثل بنز، ايسوزو، ولوو و … توليد مي‌شود كه مشهورترين آن كاميون بنز ۱۰ چرخ است. در يك تقسيم بندي ديگر كاميون ۱۰ چرخ به دو نوع ده چرخ باري و ده چرخ كمپرسي تقسيم مي‌شود.
مشخصات بنز ۱۰ چرخ
كاميون بنز ۱۰ چرخ از سال ۱۳۴۰ در ايران توليد مي‌شود. كاميون ده چرخ بنز در دو مدل L 2624 و LK 2624 توليد مي‌شود.
تابستان و پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سنندج با ده چرخ – در این مطلب به موضوعات حمل بار و اثاثیه منزل و اداری در حد توان پرداختیم- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در شرکت باربری مشهد با نام تجاری نتسان تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین انواع خدمات را به شما ارائه دهیم اگر در جستجوگر گوگل یکی از عبارات - حمل بار از مشهد به شهرستان کردستان-حمل بار از مشهد به شهرستان سقز- حمل بار از مشهد به شهرستان بانه را جستجو نموده اید و وارد این نوشته شده اید می توانید در این سایت به تمام نیازهای خود دست یابید. ضمنا می توانید با یکی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاکید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد که از طریق وب سایت به مجموعه باربری نتسان مشهد مراجعه می نمایید. 

 

 


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book