خانه تابستان و پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سقز با کامیون
2022-09-14 23:36


تابستان و پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سقز با کامیون
دسته بندی: باربری | در: 1401-6-23


تابستان و پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سقز با کامیون شما احتمالا با جستجوی یکی از عبارات حمل بار از مشهد به شهرستان کردستان-حمل بار از مشهد به شهرستان سقز- حمل بار از مشهد به شهرستان بانه وارد این صفحه شده اید.

تابستان و پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سقز با کامیون – ما در گروه باربری نتسان علاوه بر حمل کالا و اثاثیه منزل و اداری و تجاری توسط انواع کامیون مسقف دارای خدمات بسته بندی اثاثیه – بیمه و بارنامه به مشتریان ارائه می نماییم.  در این مطلب به موضوعات حمل بار از مشهد به شهرستان کردستان-حمل بار از مشهد به شهرستان سقز- حمل بار از مشهد به شهرستان بانه خواهیم پرداخت. 

تابستان و پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سقز با کامیون - تمام تلاش مجموعه باربری نتسان این می باشد تا بتواند ارزانترین خدمات حمل و نقل  بار و اثاثیه توسط کامیون از مشهد به میبد را برای شما عزیزان تدارک ببنید. 

بنز ۱۰ تن يا كاميون تك چيست؟
جهت حمل بارهاي سنگين با وزن  تا ۱۰ تن ( ميوه تره بار –برنج – آرد – مصالح ساختماني- فلزات و..تا ۱۰ تن) از كاميون تك يا بنز ۱۰ تن استفاده ميشود. براي حمل بار هايي با اين ابعاد و اوزان از كاميون ۶ چرخ يا  كاميون تك محور استفاده ميشود.
ابعاد اتاق بار كاميون تك:
طول شاسي :۵متر و ۶۰ سانتيمتر
عرض:۲متر و ۴۰ سانتيمتر
انواع كاميون
كاميون به دستگاهي گفته مي شود كه متشكل از يك شاستي و يك كشنده (موتور) باشد. براي كاميونها بسته به اينكه ﺑـﺮ روي ﺷﺎﺳﻲ ﭼﻪ ﻧﻮع ﺗﺠﻬﻴﺰات و ﻳﺎ ﻣﻠﺤﻘﺎت دﻳﮕﺮي ﻣﺘﺼﻞ ﺷﻮد، ﻧﺎم ﮔﺬاري ﻣﺘﻔﺎوتي انتخاب مي شود. بر روي شاستي اين دستگاه مي توان تجهيزات گوناگوني نصب نمود كه اين تجهيزات عبارت اند از: تراك ميكسر، اتاق حمل كالا، جرثقيل، كفي، پمپ بتن، تانكر حمل مايعات، آبپاش، قيرپاش، كمپرسي حمل مصالح و .... .
موارد استفاده از كاميون: كاميونها جز ماشين آلات حمل خاك و مصالح به حساب مي آيند. از اين دستگاه مي توان در موارد ذيل استفاده نمود:
1) ﺣﻤﻞ ﻣﺼﺎﻟﺢ خاكي و ﻗﻄﻌﺎت سنگي در تمامي ﺷﺮاﻳﻂ محيطي
2) استفاده در عمليات سنگين خاكي مانند سدسازي، تونل سازي، معادن و غيره
3) تخليه خاك به صورت دپو در امتداد يك مسير
دسته بندي انواع كاميون چگونه است؟
معيارهاي گوناگوني براي دسته بندي كاميونها موجود مي باشد. معيارهايي كه معمولاً براي دسته بندي كاميونها استفاده مي شود عبارت اند از:
محدوده فعاليت
نوع سوخت مصرفي كاميون
نحوه تخليه مصالح
تعداد محورها
تعداد ديفرانسيل ها
اندازه و نوع موتور كاميون
ظرفيت حمل بار كاميون
بر اساس كاربري كاميون
تابستان و پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سقز با کامیون – در این مطلب به موضوعات حمل بار و اثاثیه منزل و اداری در حد توان پرداختیم- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در شرکت باربری مشهد با نام تجاری نتسان تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین انواع خدمات را به شما ارائه دهیم اگر در جستجوگر گوگل یکی از عبارات - حمل بار از مشهد به شهرستان کردستان-حمل بار از مشهد به شهرستان سقز- حمل بار از مشهد به شهرستان بانه را جستجو نموده اید و وارد این نوشته شده اید می توانید در این سایت به تمام نیازهای خود دست یابید. ضمنا می توانید با یکی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاکید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد که از طریق وب سایت به مجموعه باربری نتسان مشهد مراجعه می نمایید. 

 

 


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book