خانه تابستان و پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سقز با کامیونت
2022-09-14 23:34


تابستان و پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سقز با کامیونت
دسته بندی: باربری | در: 1401-6-23


تابستان و پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سقز با کامیونت شما احتمالا با جستجوی یکی از عبارات حمل بار از مشهد به شهرستان کردستان-حمل بار از مشهد به شهرستان سقز- حمل بار از مشهد به شهرستان بانه وارد این صفحه شده اید.

تابستان و پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سقز با کامیونت – ما در گروه باربری نتسان علاوه بر حمل کالا و اثاثیه منزل و اداری و تجاری توسط انواع کامیونت مسقف دارای خدمات بسته بندی اثاثیه – بیمه و بارنامه به مشتریان ارائه می نماییم.  در این مطلب به موضوعات حمل بار از مشهد به شهرستان کردستان-حمل بار از مشهد به شهرستان سقز- حمل بار از مشهد به شهرستان بانه خواهیم پرداخت. 

تابستان و پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سقز با کامیونت - تمام تلاش مجموعه باربری نتسان این می باشد تا بتواند ارزانترین خدمات حمل و نقل  بار و اثاثیه توسط کامیونت از مشهد به میبد را برای شما عزیزان تدارک ببنید. 

كاميونت چيست؟
كاميونت به نوعي از ماشين باري گفته مي‌شود كه از نيسان بزرگتر و از خاور كوچكتر است. بعضاٌ به خود نيسان و خاور هم كاميونت گفته مي‌شود. كاميونت به انگليسي معادل Mini Truck، Light Truck و Light Commercial Vehicle ناميده مي‌شود. طول كاميونت به ۳ متر مي‌رسد. به كاميونت ميني خاور، خاور اتاق كوچك، ميني بار يا ميني كاميونت هم گفته مي‌شود.
انواع كاميونت از نظر سازنده
انواع كاميونت در ايران از نظر شركت سازنده به شرح زير است. بعضاً افراد كاميونت الوند و كاميونت كاويان و كاميون جك و كاميون آميكو را با هم مقايسه مي‌كنند.به نظر نگارنده بهترين كاميونت در ايران محصول شركت ايسوزو هست. البته در سطح جهان، انواع ديگر كاميونت وجود دارد كه در بازار ايران وجود ندارند.
۱- كاميونت بادسان
۲- كاميونت ايسوزو
۳- كاميونت هيوندا
۴- كاميونت آميكو
۵- كاميونت جك
۶- كاميونت الوند
۷- كاميونت بنز
۸- كاميونت كاويان
۹- كاميونت نيسان زامياد
فرق كاميون و كاميونت
همانطور كه از اسم كاميونت مشخص هست كاميونت يعني كاميون كوچك. كاميون معمولاً به ماشين‌هاي بزرگتر از خاور گفته مي‌شود. مثل كاميون ۱۰ چرخ يا كاميون ۱۰ تن. تفاوت كاميونت و كاميون اين است كه كاميون بزرگتر از كاميونت هست، همچنين مقررات حمل و نقل براي كاميون سخت‌تر است. مثلاً كاميونت‌ مجوز تردد در داخل شهر را دارد ولي كاميون در روز نمي‌تواند وارد شهر شود. كارهاي داخل شهري مردم مثل اسباب كشي با كاميونت انجام مي‌گيرد ولي كارهاي صنعتي و شركت ها و حمل بار بين شهري بيشتر با كاميون انجام مي‌گيرد. در يك تقسيم بندي ديگر به ماشين‌هايي كه بالاتر از ۳ تن مي‌توانند جابجا كنند كاميون و به ماشين‌هاي زير ۳ تن كاميونت گفته مي‌شود.
تابستان و پاییز 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به سقز با کامیونت – در این مطلب به موضوعات حمل بار و اثاثیه منزل و اداری در حد توان پرداختیم- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در شرکت باربری مشهد با نام تجاری نتسان تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین انواع خدمات را به شما ارائه دهیم اگر در جستجوگر گوگل یکی از عبارات - حمل بار از مشهد به شهرستان کردستان-حمل بار از مشهد به شهرستان سقز- حمل بار از مشهد به شهرستان بانه را جستجو نموده اید و وارد این نوشته شده اید می توانید در این سایت به تمام نیازهای خود دست یابید. ضمنا می توانید با یکی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاکید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد که از طریق وب سایت به مجموعه باربری نتسان مشهد مراجعه می نمایید. 

 

 


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book