خانه بهاروتابستان 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به ارسنجان با ده چرخ
2022-05-10 16:21


بهاروتابستان 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به ارسنجان با ده چرخ
دسته بندی: باربری | در: 1401-2-20


بهاروتابستان 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به ارسنجان با ده چرخ شما احتمالا با جستجوی یکی از عبارات حمل بار از مشهد به شهرستان فارس-حمل بار از مشهد به شهرستان استهبان-حمل بار از مشهد به شهرستان اقلید وارد این صفحه شده اید.

بهاروتابستان 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به ارسنجان با ده چرخ – ما در گروه باربری نتسان علاوه بر حمل کالا و اثاثیه منزل و اداری و تجاری توسط انواع ده چرخ مسقف دارای خدمات بسته بندی اثاثیه – بیمه و بارنامه به مشتریان ارائه می نماییم.  در این مطلب به موضوعات حمل بار از مشهد به شهرستان فارس-حمل بار از مشهد به شهرستان استهبان-حمل بار از مشهد به شهرستان اقلید   خواهیم پرداخت. 

بهاروتابستان 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به ارسنجان با ده چرخ - تمام تلاش مجموعه باربری نتسان این می باشد تا بتواند ارزانترین خدمات حمل و نقل  بار و اثاثیه توسط ده چرخ از مشهد به ارسنجان را برای شما عزیزان تدارک ببنید. 

کامیون باری
کامیون باری در هر دو نوع ۶ چرخ و ۱۰ چرخ از متداول ترین مدلی می باشد که برای حمل و نقل بار استفاده می شود. این کامیون ها معمولا یک جعبه بار ساده دارند که کاملا روباز است و برای حمل بارهایی مثل میوه ها (در مسافت کوتاه)، آهن آلات و مصالح ساختمانی بکار می روند.
کامیون ۱۰ چرخ چیست؟
کامیون ۱۰ چرخی به نوعی از کامیون گفته می‌شود که دارای ۱۰ چرخ هست و ظرفیت بار آن ۱۵ تن است. (یعنی تا ۱۵ تن می‌تواند بار ببرد.) به کامیون ۱۰ چرخ، کامیون جفت و کامیون ۱۵ تن یا طور خلاصه ده چرخ هم گفته می‌شود.
انواع کامیون ۱۰ چرخ
کامیون ۱۰ چرخ در برندهای مختلف مثل بنز، ایسوزو، ولوو و … تولید می‌شود که مشهورترین آن کامیون بنز ۱۰ چرخ است. در یک تقسیم بندی دیگر کامیون ۱۰ چرخ به دو نوع ده چرخ باری و ده چرخ کمپرسی تقسیم می‌شود.
مشخصات بنز ۱۰ چرخ
کامیون بنز ۱۰ چرخ از سال ۱۳۴۰ در ایران تولید می‌شود. کامیون ده چرخ بنز در دو مدل L 2624 و LK 2624 تولید می‌شود.
بهاروتابستان 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به ارسنجان با ده چرخ – در این مطلب به موضوعات حمل بار و اثاثیه منزل و اداری در حد توان پرداختیم- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در شرکت باربری مشهد با نام تجاری نتسان تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین انواع خدمات را به شما ارائه دهیم اگر در جستجوگر گوگل یکی از عبارات - حمل بار از مشهد به شهرستان فارس-حمل بار از مشهد به شهرستان استهبان-حمل بار از مشهد به شهرستان اقلید   را جستجو نموده اید و وارد این نوشته شده اید می توانید در این سایت به تمام نیازهای خود دست یابید. ضمنا می توانید با یکی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاکید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد که از طریق وب سایت به مجموعه باربری نتسان مشهد مراجعه می نمایید. 

 

 


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book