خانه بهاروتابستان 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به ارسنجان با خاور
2022-05-02 23:21


بهاروتابستان 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به ارسنجان با خاور
دسته بندی: باربری | در: 1401-2-12


بهاروتابستان 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به ارسنجان با خاور شما احتمالا با جستجوی یکی از عبارات حمل بار از مشهد به شهرستان فارس-حمل بار از مشهد به شهرستان استهبان-حمل بار از مشهد به شهرستان اقلید وارد این صفحه شده اید.

 بهاروتابستان 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به ارسنجان با خاور – ما در گروه باربری نتسان علاوه بر حمل کالا و اثاثیه منزل و اداری و تجاری توسط انواع خاور مسقف دارای خدمات بسته بندی اثاثیه – بیمه و بارنامه به مشتریان ارائه می نماییم.  در این مطلب به موضوعات حمل بار از مشهد به شهرستان فارس-حمل بار از مشهد به شهرستان استهبان-حمل بار از مشهد به شهرستان اقلید   خواهیم پرداخت. 

بهاروتابستان 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به ارسنجان با خاور - تمام تلاش مجموعه باربری نتسان این می باشد تا بتواند ارزانترین خدمات حمل و نقل  بار و اثاثیه توسط خاور از مشهد به ارسنجان را برای شما عزیزان تدارک ببنید. 

ماشین خاور پرکاربردترین ماشین برای اسباب کشی است. سه نوع خاور اغلب برای باربری استفاده می‌شوند. خاور مسقف یا روبسته در دو نوع فلزی و چادردار بیشتر برای اسباب کشی به کار می‌رود. خاور روباز یا چوبی برای جا به جا کردن وسایل صنعتی، ماشین‌الات و میوه استفاده می‌شود و خاور کفی بغل‌دار نیز کاربرد زیادی در اسباب کشی دارد. کرایه خاور این روزها بسیار مورد استقبال قرار دارد، مخصوصاً برای اسباب کشی. در این مطلب ماشین خاور، کاربردهای آن و کرایه خاور را بررسی می‌کنیم.
خاور چیست؟
بعضی از واژگان در زبان فارسی معانی متعدد و متفاوتی دارند که خاور نیز به همین صورت است. خاور هم دارای معنای خاص و هم معنای عام است. شاید این روزها واژه‌ی خاور را در اسم خاورمیانه یا خرید ماشین خاور بیشتر از موارد دیگر شنیده باشیم. این را وقتی متوجه می‌شویم که کلماتی مثل «خرید خاور دست دوم»، «خرید خاور صفر»، «اوضاع خاورمیانه» یا «جنگ در خاورمیانه» را جستجو می‌کنیم. البته همچنین شاید با کلماتی مثل «خاوران»، «خاور خانم» یا حتی «خاور ده تنی» برخورد کرده باشیم. اما به راستی واژه‌ی خاور چه معنایی دارد و از کجا سرچشمه گرفته است.
ماشین خاور از لحاظ شرکت تولید کننده به صورت زیر تقسیم می‌شود:
1. شرکت‌های آلمانی (مرسدس بنز)
2. شرکت‌های ژاپنی (ایسوزو)
3. شرکت‌های چینی (فوتون، فاو و بادسان)
4. شرکت‌های کره‌ای (هیوندا)
5. شرکت‌های ایرانی (آذرخش)
ظاهر خاور به دو نوع دماغ‌دار و بی‌دماغ طبقه‌بندی می‌شود. خاور دماغ‌دار، کامیون بنز یا مایلر نامیده می‌شود. کامیون ۹۱۱ یا خاور ۹۱۱ و خاور ۱۱۱۳ از انواع خاورهای دماغ‌دار محسوب می‌شوند. خاور بی‌دماغ، کامیونت نامیده می‌شود. خاور ۶۰۸، خاور ۶۱۲، خاور ۸۰۸، خاور ۸۱۳، خاور ۹۱۳ و خاور ۱۰۱۳ از انواع خاورهای بی‌دماغ می‌باشند.
از نظر خدمات باربری و خدمات اثاث کشی، خاور به دو نوع درون شهری و برون شهری یا بین شهری تقسیم می‌گردد. برای مسیرهای برون شهری، به دلیل سختی راه به ماشین‌های قویتر و بزرگتری نیاز است. استانداردهای قانونی برای عبور و مرور خاور در مسیرهای بین شهری خیلی سختگیرانه‌تر از خاور درون شهری هستند. خاور درون شهری مجاز است در یکی از شهرهای ایران مشغول به فعالیت شود.
عواملی که باعث نرخ افزایش نرخ کرایه خاور می شود:
1) اولین و شاید مهمترین عامل در افزایش کرایه خاور، افزایش قیمت بنزین، گازوئیل و … می‌باشد.
2) شرایط جوی و تغییرات آب و هوایی نیز در صورتی که نامساعد باشد باعث افزایش هزینه خواهد شد، مانند برف سنگین.
3) یکی دیگر از عوامل این است که مشتری به قول خود و مطابق با قراردادِ منعقد شده عمل نکند و محل تخلیه‌ی بار آماده نباشد. در این صورت نرخ کرایه افزایش می‌یابد.
4) یک عامل مهم دیگر در افزایش نرخ کرایه‌ی بارهای جا به جا شده، قیمت لوازم یدکی ماشین باربری است که باعث شده شرکت‌های باربری برای جبران این هزینه‌های سنگین، نرخ کرایه خاور را افزایش دهند.
بهاروتابستان 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به ارسنجان با خاور – در این مطلب به موضوعات حمل بار و اثاثیه منزل و اداری در حد توان پرداختیم- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در شرکت باربری مشهد با نام تجاری نتسان تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین انواع خدمات را به شما ارائه دهیم اگر در جستجوگر گوگل یکی از عبارات - حمل بار از مشهد به شهرستان فارس-حمل بار از مشهد به شهرستان استهبان-حمل بار از مشهد به شهرستان اقلید   را جستجو نموده اید و وارد این نوشته شده اید می توانید در این سایت به تمام نیازهای خود دست یابید. ضمنا می توانید با یکی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاکید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد که از طریق وب سایت به مجموعه باربری نتسان مشهد مراجعه می نمایید. 

 

 


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book