خانه بهاروتابستان 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به ارسنجان با تریلی
2022-05-01 10:27


بهاروتابستان 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به ارسنجان با تریلی
دسته بندی: باربری | در: 1401-2-11


بهاروتابستان 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به ارسنجان با تریلی شما احتمالا با جستجوی یکی از عبارات حمل بار از مشهد به شهرستان فارس-حمل بار از مشهد به شهرستان استهبان-حمل بار از مشهد به شهرستان اقلید وارد این صفحه شده اید.

بهاروتابستان 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به ارسنجان با تریلی – ما در گروه باربری نتسان علاوه بر حمل کالا و اثاثیه منزل و اداری و تجاری توسط انواع تریلی مسقف دارای خدمات بسته بندی اثاثیه – بیمه و بارنامه به مشتریان ارائه می نماییم.  در این مطلب به موضوعات حمل بار از مشهد به شهرستان فارس-حمل بار از مشهد به شهرستان استهبان-حمل بار از مشهد به شهرستان اقلید   خواهیم پرداخت.

بهاروتابستان 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به ارسنجان با تریلی - تمام تلاش مجموعه باربری نتسان این می باشد تا بتواند ارزانترین خدمات حمل و نقل  بار و اثاثیه توسط تریلی از مشهد به ارسنجان را برای شما عزیزان تدارک ببنید. 

شرکت های بار با در اختیار داشتن انواع تریلی حامل بار به شرح زیر میتواند خدمات باربری را به مشتریان ارائه دهد :
1) تریلی کفی
2) تریلی ترانزیت
3) تریلی بغلدار
 تمامی خدمات در سه نوع تریلی بالا با کرایه مناسب در تمامی ساعات شبانه روز به مشتریان ارائه میگردد.
تریلی کفی در باربری نتسان
یکی از متداولترین تریلی ها برای جابجایی بارهای نیمه سنگین و سنگین تریلی کفی میباشد. از تریلی کفی برای حمل آهن آلات، حمل دستگاه های مکانیکی و صنعتی بزرگ، حمل کانکس، حمل کانتینر و حمل انواع بارهای حجیم با تناژ بالا استفاده میگردد.
توصیه : پیش از بارگیری ابعاد دقیق بار خود را اندازه گیری کرده و سعی بر آن داشته باشید که از لبه های تریلی کفی دو الی پنج سانتی متر بار کوچک تر باشد. نرخ کرایه دربستی تریلی کفی به تناژ بار و محل بارگیری و تخلیه بار وابسته است و توسط کارشناسان به مشتریان اعلام میگردد.
تریلی ترانزیت در باربری نتسان
 دارای اطاقک فلزی تعبیه شده برای حفظ بار در مقابل تغییرات آب و هوایی و شرایط نامساعد جاده ای است. اگر نیاز به حمل بار بصورت کارتنی و یا گونی های بزرگ(جامبو) همچنین نیاز به تریلی با قابلیت پلمپ در مشهد می‌باشید تریلی ترانزیت یکی از مناسبترین انتخاب ها برای مشتریان میباشد.
باتوجه به دارا بودن اطاقک این نوع تریلی و حجیم بودن آن برای حمل بارهایی با تناژ نسبتا پایین تر از نوع های دیگر تریلی و کالاهایی که نیاز به بسته بندی و محافظت داشته مورد استفاده قرار میگیرد. کرایه تریلی ترانزیت در باربری با توجه به شرایط بارگیری بار مشخص میگردد. 
برای مثال در نظر داشته باشید باری با حجم 21 تن از مشهد به کرج توسط تریلی ترانزیت میخواهد بارگیری شود حال آنکه اگر قرار باشد اینبار در گمرک پلمپ گردد و یا بدون پلمپ بارگیری شود  دارای کرایه های متفاوتی میباشد.
تریلی بغلدار در باربری نتسان
دیواره های فلزی تعبیه شده در این نوع تریلی باعث حفظ بار از افتادگی جانبی میگردد. کرایه تریلی بغلدار در باربری بدلیل کم تر بودن و خاص بودن آن بالاتر از کرایه تریلی کفی میباشد.
بهاروتابستان 1401 با ارزانترین نرخنامه حمل بار از مشهد به ارسنجان با تریلی – در این مطلب به موضوعات حمل بار و اثاثیه منزل و اداری در حد توان پرداختیم- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در شرکت باربری مشهد با نام تجاری نتسان تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین انواع خدمات را به شما ارائه دهیم اگر در جستجوگر گوگل یکی از عبارات - حمل بار از مشهد به شهرستان فارس-حمل بار از مشهد به شهرستان استهبان-حمل بار از مشهد به شهرستان اقلید   را جستجو نموده اید و وارد این نوشته شده اید می توانید در این سایت به تمام نیازهای خود دست یابید. ضمنا می توانید با یکی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاکید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد که از طریق وب سایت به مجموعه باربری نتسان مشهد مراجعه می نمایید. 

 

 


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book