خانه بارنامه ارسال بار و حمل بار نیسان از تهران به مشهد
2020-01-05 12:13


بارنامه ارسال بار و حمل بار نیسان از تهران به مشهد
دسته بندی: باربری | در: 1398-3-24


خدمات باربری نتسان و بیمه و بارنامه معتبر در تهران و ارسال بار از تهران به مشهد

بارنامه اوراق بهاداری است که از طرف موسسه حمل و نقل صادرو نام و مشخصات فرستنده کالا ، نام و آدرس و مشخصات گیرنده کالا  و مشخصات کالا اعم از نوع و وزن کالا و میزان کرایه ، میزان بیمه و حق بیمه و کل کرایه پرداختی  در آن قید میگردد.


موسسه های حمل و نقل و باربری ها مسئول تنظیم دقیق بارنامه هستند و باید هویت و نشانی صحیح صاحب کالا و سایر اطلاعات مربوط را در آن درج نمایند .

صدور بارنامه دلیل وجود قرارداد حمل بین فرستنده ومتصدی حمل و نقل می‌باشد. بارنامه ثابت می‌کند که فرستنده کالایی را به متصدی حمل تسلیم کرده‌است.

در این حالت بارنامه به منزله رسید دریافت کالاست.

مسئولیت فرستنده کالا ، باربری ، راننده حمل کننده بار و گیرنده کالا در ذیل به اختصار بیان میشود :


الف: صادرکنندگان (شرکت یا مؤسسه حمل و نقل)

1.    تنظیم یا تکمیل مندرجات بارنامه، به ویژه لحاظ نمودن کرایه حمل برابر قرارداد حمل؛
2.    صدور بارنامه از مبدأ قانونی شرکت به سایر نقاط کشور؛
3.     صدور بارنامه تحت پوشش بیمه مسؤولیت حمل (مسؤولیت مدنی حمل‌کنندگان)

ب: فرستندگان
1.    اعلام مشخصات مرسل الیه و آدرس دقیق و صحیح محل بارگیری؛
2.    اعلام مشخصات گیرنده کالا و آدرس دقیق و صحیح محل تخلیه؛
3.    اعلام مشخصات کالا از نظر تعداد، وزن، ارتفاع، طول، عرض، نوع بسته‌بندی و…
4.    بارگیری به موقع ناوگان و اعزام آن به منظور جلوگیری از خسارتهای احتمالی .

ج: گیرندگان
1.    تخلیه به موقع ناوگان به منظور جلوگیری از پرداخت حق توقف؛
2.    پرداخت کرایه کل درج شده در بارنامه صادره توسط شرکت یا مؤسسه حمل و نقل به راننده نیسان ، کامیونت یا تریلر حامل کالا

د: رانندگان
1.    نگهداری از بارنامه صادره جهت اخذ کرایه حمل در مقصد؛
2.    حضور به هنگام بارگیری بار؛
3.    عزیمت سریع پس از بارگیری در مبدأ برای به موقع رساندن کالا به مقصد؛
4.    حفظ و نگهداری از محموله بارگیری شده از زمان بارگیری تا زمان تخلیه؛
5.    حضور به هنگام تخلیه بار در مقصد باربری


گروه باربری نتسان در تهران و مشهد به این مهم به خوبی واقف بوده و در زمینه هر چه بهتر شدن خدمات و حفظ اموال و کالای شما با بهترین و سریعترین ناوگان بین شهری با بیمه و بارنامه معتبر در خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی آماده میباشد .

گروه باربری نتسان در تهران و مشهد بهترین قیمت و با کمترین هزینه بیمه بارهای شما را از تهران و یا مشهد به هر نقطه از کشور اعم از تهران به یزد ، تهران به اصفهان ، تهران به شیراز ، تهران به بوشهر ، تهران به اهواز ، تهران به چابهار ، تهران به کیش ، تهران به مشهد ، تهران با شمال کشور ، تهران به تبریز و یا از تهران به هر نقطه از کشور  .... و همچنین از مشهد به یزد ،مشهد به تهران ، مشهد به تبریز ، مشهد به شمال کشور ، مشهد به زاهدان ، مشهد به چابهار ، مشهد به بوشهر ، مشهد به شیراز ، مشهد به اهواز ، مشهد به بندرعباس ، و یا از مشهد به  تمام نقاط کشور در خدمت رسانی به شما عزیزان آماده انجام تمامی امور و ارسال کالا و بسته بندی لوازمات شما با بیمه و بارنامه معتبر در تهران و مشهد میباشد.
 

گروه باربری نتسان در تهران و مشهد بهترین قیمت و با کمترین هزینه بیمه بارهای شما را از تهران و یا مشهد به هر نقطه از کشور اعم از تهران به یزد ، تهران به اصفهان ، تهران به شیراز ، تهران به بوشهر ، تهران به اهواز ، تهران به چابهار ، تهران به کیش ، تهران به مشهد ، تهران با شمال کشور ، تهران به تبریز و یا از تهران به هر نقطه از کشور  .... و همچنین از مشهد به یزد ،مشهد به تهران ، مشهد به تبریز ، مشهد به شمال کشور ، مشهد به زاهدان ، مشهد به چابهار ، مشهد به بوشهر ، مشهد به شیراز ، مشهد به اهواز ، مشهد به بندرعباس ، و یا از مشهد به  تمام نقاط کشور در خدمت رسانی به شما عزیزان آماده انجام تمامی امور و ارسال کالا و بسته بندی لوازمات شما با بیمه و بارنامه معتبر در تهران و مشهد میباشد

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .

مطالب مرتبط


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book