خانه ارزانترین باربری مشهد به نیشابور، سبزوار، قوچان و تربت حیدریه
2020-02-06 21:43


ارزانترین باربری مشهد به نیشابور، سبزوار، قوچان و تربت حیدریه
دسته بندی: باربری | در: 1398-9-26


حمل بار از مشهد به تمام شهرهای استان خراسان رضوی نیشابور- سبزوار- تربت حیدریه – کاشمر- قوچان - تربت جام – تایباد-چناران - سرخس – گناباد – فریمان - گلبهار – درگز – خواف - بردسکن

باربری مشهد با نام تجاری نتسان با افتخار اعلام می نماید که هرگونه بار- خرده بار-  اسباب – اثاثیه - کالا اداری - منزل - کالاهای حساس پزشکی - الکترونیکی - کالاهای صنعتی و حجیم مانند مبلمان و ... شما هموطنان عزیز را از مشهد به کلیه شهرهای استان خراسان رضوی تا 70% تخفیف حمل و جابجا می نمایید .

باربری مشهد با انواع خودروهای سبک و سنگین نیسان – کامیونت – خاور – خاور مسقف – کامیون – تریلی - ده چرخ و ده تن و کارگران ماهر و دوره دیده آماده حمل و ارسال بار شما به شهرهای نیشابور-سبزوار- تربت حیدریه – کاشمر- قوچان - تربت جام – تایباد-چناران - سرخس – گناباد – فریمان - گلبهار – درگز – خواف - بردسکن – طرقبه - فیض‌آباد نقاب – شاندیز- خرو - خلیل‌آباد - سنگان – بجستان - کاریز - مشهد ریزه-  دولت‌آباد - جغتای –نشتیفان – باخرز – رضویه - صالح‌آباد – فرهادگرد – گلمکان-    احمدآباد صولت – کلات – سلامی – رشتخوار – نصرآباد - نیل‌شهر- جنگل – کندر – انابد - سفیدسنگ - سلطان‌آباد-فیروزه - درود – ریوش - بیدخت - قاسم‌آباد – قلندرآباد -  کاخک - رودآب – شادمهر -  بار-  شهرزو – کدکن - بایگ - یونسی  -ششتمد  -قدمگاه - داورزن –نوخندان - چاپشلو - شهرآباد -ملک‌آباد - عشق‌آباد - لطف‌آباد - رباط سنگ – چکنه - همت‌آباد  -مزداوند – باجگیران در اسرع وقت و به صورت 24 ساعت شبانه روزی و 7 روز هفته می باشد.

بنابراین در صورتی که تمایل به حمل بار و اثاثیه از مشهد به یکی از شهرهای استان خراسان رضوی را دارید باربری مشهد با نام تجاری نتسان اعلام می نماید که قادر هست زیر قیمت - تعرفه - کرایه و نرخنامه تمام باربری های مشهد با کیفیت ترین سرویس های خود را در اختیار شما همشهریان عزیز قرار دهد.

اما در مورد باربری مشهد که با نام تجاری نتسان در کل کشور شناخته شده می باشد باید عرض نماییم که این باربری در حدود یک دهه قبل به طور همزمان در شهر مشهد و تهران شروع به فعالیت نمود . از جمله اهداف اصلی تاسیس این باربری حمل ارزان و مطمئن بار در درون شهرهای تهران و مشهد و همچنین تمام مسیرهای بین شهری از مبدا تهران و مشهد می باشد و تا به امروز در این مسیر در جهت کاهش قیمت – نرخنامه و تعرفه گام های بسیار مهمی نیز برداشته شده است.

مدیران باربری نتسان اکیدا توصیه می نمایند که اگر تاکنون از سرویس های باربری مشهد استفاده ننموده اید حتما برای یک بار هم که شده اقدام به تهیه سرویس از باربری مشهد نمایید تا تفاوت در کرایه و تفاوت در کیفیت سرویس دهی و همچنین سرعت و دقت عمل را مشاهده نمایید.

اما اگر تصمیم به حمل بار و اثاثیه و اسباب کشی از شهر مشهد به شهرهای مهم استان خراسان رضوی از جمله نیشابور، سبزوار، قوچان ، تربت حیدریه ، تربت جام و ... را دارید اشاره کوتاه در مورد این شهرها شاید خالی از لطف نباشد.

حمل بار – اثاثیه – خرده بار از مشهد به نیشابور: نِیْشابور شهری در استان خراسان رضوی، مرکز شهرستان نیشابور و دومین شهر بزرگ استان‌های خراسان پس از مشهد است. در دامنه‌های بلندی‌های بینالود در شمال‌شرق ایران جای گرفته، از مهم‌ترین مراکز تاریخی، گردشگری، صنعتی برای کشور و منطقه می‌باشد و همچو نمادی از تاریخ و فرهنگ ایران نامبرده می‌شود.

حمل بار – اثاثیه – خرده بار از مشهد به سبزوار: سبزوار یکی از شهرهای ایران است که در غرب خراسان، در شمال شرق کشور قرار دارد و به آن بیهق نیز می‌گویند.

حمل بار – اثاثیه – خرده بار از مشهد به قوچان : قوچان یکی از شهرهای استان خراسان رضوی است. این شهر در ۱۲۰ کیلومتری شمال غرب مشهد قرار دارد. شهر قوچان را در منابع مختلف تاریخی و همچنین بسیاری از مورخان حال حاضر، اولین پایتخت اشکانیان می‌دانند.

حمل بار – اثاثیه – خرده بار از مشهد به تربت حیدریه : تُربَتِ حیدریّه یکی از شهرهای استان خراسان رضوی و مرکز شهرستان تربت حیدریه است. وسعت شهرستان تربت حیدریه، حدود ۲۴ هزار کیلومتر مربع است و پایتخت زعفران جهان است.

باربری مشهد دارای صدها اکیپ آماده سرویس دهی می باشد که همواره در تمام ساعات شبانه روزی و حتی روزهای تعطیل با انواع ماشین های سبک و سنگین در خدمت هموطنان عزیز می باشد. این باربری ارزانترین باربری ایران می باشد.


0 نظرنظر شما چیست؟

5 | 2 رای Book