خانه ارزان ترین حمل باربری مشهد و تهران با قیمت و نرخ بسیار پایین
2020-01-05 12:52


ارزان ترین حمل باربری مشهد و تهران با قیمت و نرخ بسیار پایین
دسته بندی: باربری | در: 1398-4-17


اتوبار و باربری از مبدا تهران و خراسان رضوی (مشهد) به تمام شهرستان های ایران با هزینه و تعرفه حمل بار پایین به وسیله نیسان و وانت بار توسط باربری هوشمند نتسان به صورت 24 ساعته می باشد . لطفا جهت دریافت لیست قیمت با ما در ارتباط باشید.

اولین چیزی که در هنگام اسباب کشی ذهن ما را درگیر می کند استفاده از یک باربری ارزان و مقرون به صرفه است. باربری که در کنار ارزان بودن دارای کیفیت هم باشد و با امنیت کامل اسباب و اثاثیه را جابه جا کند. مخصوصا در شهرهای پر ترافیک مثل تهران و مشهد. مستاجرانی که بطور مستمر با اسباب کشی دست و پنجه نرم می کنند به خوبی می دانند که اسباب کشی در صورتی که توسط نیروی بی تجربه  انجام پذیرد ممکن است خسارات مالی زیادی را به بار آورد.

اینجاست که استفاده از یک باربری  ایمن و با تجربه اهمیت بیشتری پیدا می کند و جایگاه خود را بهتر نشان می دهد به خصوص در شهرهای بزرگ مثل مشهد و تهران. نحوه بسته بندی وسایل و جابه جابه جایی آن هم بسیار مهم است تا از خسارات احتمالی جلوگیری شود. بسته بندی حرفه ای از آن جهت حائز اهمیت است که در حمل و نقل اسباب و اثاثیه آسیبی به آنها وارد نشود، تصور کنید برای مثال حتی یک خش ساده که در فرایند اسباب کشی بر روی یک وسیله بیفتد چقدر می تواند از زیبایی و ارزش آن کاسته و منجر به نارضایتی مشتریان گردد. و شرینی ارزان بودن قیمت کرایه را کم اهمیت کند.

بلی درست است که ارزان بودن باربری از لحاظ اقتصادی امر مهمی است ولی نباید کیفیت کار را فدای ارزانی نمود زیرا ممکن است آسیب هایی به لوازم مورد حمل وارد شود که خسارت بیشتری را وارد نماید. اگر موضوع کیفیت کار را در نظر نگیریم زمانی که شما سعی می کنید با استفاده از یک باربری ارزان پول کمتری هزینه کنید، معمولا هزینه شما بیشتر از آن چیزی می شود که تصور می کنید و بعد از حمل اثاثیه متوجه این موضوع می شوید.  به این موضوع فکر کنید، در نهایت باید برای جایگزینی یا تعمیر مبلمان خراب شده هزینه کنید.

پس متوجه شدید که باید با جایی وارد همکاری شوید و از باربری استفاده نمایید که علاوه بر قیمت مناسب دارای تجربه وکیفیت کاری هم باشد. یک باربری مقرون به صرفه اول به کیفیت خدمات فکر می کند. این گونه باربری ها در تلاش برای ارایه خدمات با کیفیت و جلب رضایت و اعتماد مشتری هستند.

 باربری ای مطمئن هست که سعی نماید با استخدام افراد مجرب و استفاده از تجهیزات بسته بندی مناسب ، اثاثیه شما را با حداقل آسیب و در کمال اطمینان جا به جا می نمایند. علاوه براینها حضور به موقع بدون تلف کردن وقت و استفاده مفید از زمان از ویژگی های یک باربری با کیفیت است و رضایت مشتری را به دنبال خواهد داشت. این موضوع بسیار حائز اهمیت است که نیروی کار چه قدر با تجربه باشد و بتواند با آگاهی حمل و نقل را انجام دهد. پس تجربه کارگران هم موضوع مهمی است.

باربری هوشمند نتسان به عنوان یکی از بزرگترین و برترین باربری های سطح کشور با شبکه ای گسترده از انواع ماشینهای باربری از جمله وانت پیکان بار ، آریسان ، نیسان وانت ، نیسان مسقف ، نیسان یخچالدار، کامیونت روباز و مسقف 5.3 تن ، 6 تن ، 8 تن و خاور و انواع کامیون مدتهاست که امین مردم ایران زمین می باشد. مبدا حرکت ما  از شهرهای تهران و مشهد به تمام نقاط ایران می باشد.

از جمله ابتکارات باربری هوشمند نتسان تماس مدیران ارشد مجموعه با مشتریان بعد از اتمام عملیات باربری می باشد تا ضمن دریافت پیشنهادات و نظرات مشتریان عزیز , از میزان رضایت مندی انها مطلع شویم . با افتخار اعلام می نمایم هرگونه انتقادی را با جان و دل پذیرا هستیم و در سرویس دهی های خود لحاظ خواهیم کرد.

در پایان باید گفت چندین عاملی که گفته شد باید دست به دست هم دهند تا علاوه بر هزینه کمتر در انتهای کار از کیفیت هم راضی باشیم. ما بارها گفته ایم هر 2 فاکتور قیمت بسیار مناسب که گاهی تا 70 % درصد زیر قیمت اتحادیه و سایر همکارانمان می باشد و همچنین بهترین  و عالی ترین سطح کیفیت در راس هرم مدیریتی ما می باشد  و در تمام این سال ها حتی یک مورد شکایت و عدم رضایت در سامانه هوشمند حمل ونقل نتسان ثبت نشده است و این برای ما و مجموعه بزرگ باربری هوشمند نتسان بسیار با اهمیت می باشد.

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .

 

 

 


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book