خانه باربری مشهد به لیقوان در زمستان و عید 1402 تخفیف ویژه
2023-04-11 11:46


باربری مشهد به لیقوان در زمستان و عید 1402 تخفیف ویژه
دسته بندی: باربری | در: 1401-12-15


باربری مشهد به لیقوان، یکی از خدمات باربری در شهر مشهد است که به منظور انتقال کالا و بار از مشهد به لیقوان و بالعکس ارائه می‌شود. این خدمات برای انتقال انواع بارهای سنگین و سبک، از جمله اثاثیه منزل، لوازم خانگی، کالاهای صنعتی، ماشین‌آلات و ... ارائه می‌شود.

باربری‌هایی که خدمات ارائه می‌دهند، بسته به نیاز و درخواست مشتریان، انواع خدمات مختلفی مانند باربری عادی، باربری اضطراری، باربری اشخاص، باربری حمل و نقل بین شهری، باربری حمل و نقل بین المللی و ... را ارائه می‌دهند.

در انتخاب یک باربری برای انتقال بار از مشهد به لیقوان، نکاتی مانند مجهز بودن باربری به وسایل نقلیه مجهز و مناسب، سرعت در انجام خدمات، قیمت مناسب و عادلانه، بیمه بار و ... مهم می‌باشد.

باربری مشهد به لیقوان در زمستان و عید 1402 تخفیف ویژه – ما در گروه باربری نتسان علاوه بر حمل کالا و اثاثیه منزل و اداری و تجاری توسط انواع لیقوان مسقف- نیسان- کامیونت – کامیون و ده چرخ دارای خدمات بسته بندی اثاثیه – بیمه و بارنامه به مشتریان ارائه می نماییم. در این مطلب به موضوعات  - حمل بار از مشهد به لیقوان - بیمه نامه حمل بار - هزینه حمل بار از مشهد به لیقوان - باربری مشهد لیقوان   خواهیم پرداخت.

باربری مشهد به لیقوان در زمستان و عید 1402 تخفیف ویژه - تمام تلاش مجموعه باربری نتسان این می باشد تا بتواند ارزانترین خدمات حمل و نقل بار و اثاثیه از مشهد به لیقوان را برای شما عزیزان تدارک ببنید .

خصوصيات باربري خوب چيست؟
براي بيان ويژگي هاي يك باربري خوب مي‌توانيم به وقت شناسي، شفافيت در عملكرد مجموعه ، مقرون به صرفه بودن و نيز ارائه خدمات مفيد و سودمند را اشاره كنيم.
يك شركت باربري خوب و با  سابقه ي كاري زياد است چراكه باربري نياز به تجربه كاري دارد تا در شرايط و مشكلات مختلفي كه حين باربري پيش خواهد آمد، به راحتي مقابله كند. داشتن مجوز رسمي از اتحاديه يكي از مسائلي است كه مي تواند ميزان تجربه كاري يك شركت باربري معتبر را تضمين كند.
داشتن بيمه رايگان يكي ديگر از ويژگي هاي اين شركت ها است. كليه بار ها بهتراست شامل بيمه رايگان باشند تا شما با خيال راحت بارهاي خود را به شركت مورد نظر بسپاريد .بسته بندي اثاثيه منزل در يك شركت باربري مطمئن بايد توسط نيرو هاي متخصص و آموزش ديده انجام شود.
 حين استفاده از تجهيزات تخصصي بسته بندي بسيار هائز اهميت است چرا كه اگر براي مثال كارتن هاي بسته بندي شركت باربري انتخابي داراي مقاومت كافي نباشد و يا حتي ضد آب نباشند براي شما هزينه هاي جانبي زيادي را به همراه دارد. مورد ديگري كه يك شركت با سابقه بالا بايد در آن مهارت كافي را دارا باشد توانايي و مهارت حمل وسايل سنگيني از قيبل گاو صندوق ها و يا پيانو و يخچال سايد باي سايد است.اما تنها اين موارد مهم كافي نيست.
ويژگي هاي يك باربري خوب
 حداقل به صورت پيامكي و يا از طريق شبكه هاي اجتماعي اقدام به اقدام به ارائه مشاوره هاي كامل و جامع براي مشتريان خود نمايد و نسبت به نظرات و انتقادات و پيشنهادات آن ها بي تفاوت نباشد.در ارائه خدمات خود از بهترين  خدمات بسته بندي باربري و كارتون ها و حمل اثاثيه و نيز كارگران مجرب ، ماهر و آموزش ديده استفاده كند.
انواع و اقسام ماشين هاي باربري را در اختيار داشته باشد و همچنين رانندگاني كه در اسرع وقت و با وسواس كاري سر محل حاضر شوند. در هنگام جابجايي وسايل مشتريان، محتاطانه و با دقت لازم و كافي عمل نمايد و نسبت به آن ها مسئوليت پذير باشد.
شركت اتوبار و حمل و نقلي كه اپراتورهاي خود را موظف كند پس از تحويل و اتمام كار همچنان پاسخگوي سوالات و مشكلات مشتري ها باشد و در جهت جذب رضايتمندي كامل آن ها قدم بردارد.  جديدترين متد روز را براي بسته‌بندي اسباب و اثاثيه به كار گيرد. از مدرن‌ترين ابزار بسته‌بندي جهت انجام اين كار استفاده كند. نيروهاي اين باربري بايد از بين افراد متخصص و مجرب انتخاب شده باشند. بايد داراي وسايل نقليه در ابعاد گوناگون براي مقاصد مختلف باشد.
امتياز باربري هاي مناسب
يك شركت اتوبار خوب و حرفه‌اي علاوه بر داشتن خصوصيات بالا بايد داراي ويژگي‌هاي ديگري هم باشد كه در ادامه به آن اشاره مي‌كنيم:
1) بايد در هر زمان و هر مكان براي راهنمايي كردن مشتريانش مشاوره حضوري و تلفني بدهد. بنابراين تنها اتوباري مستلزم داشتن تعدادي اپراتور است كه پس از شنيدن صحبت‌هاي مشتري، متناسب با نياز آن ها بهترين سرويس ممكن را به آنها پيشنهاد دهند.
2) زماني كه كار جابه‌جايي به اتمام رسيد تمام اسباب و اثاثيه را در يك محل قرار ندهد و تا جايي كه ممكن است هر بسته را در محلي كه قرار است چيده شود قرار دهد.
3) در صورتي كه مشتري رضايت داشت در چيدن وسايل به او كمك كند.
4) پس از اتمام كار ميزان رضايت مشتري را جويا شود.
5) با آغوش باز انتقادات و پيشنهادهاي مشتري را بپذيرد و از آنها در جهت پيشبرد اهداف خود استفاده كند.
6) اهميت ضمانت نامه باربري: .يك باربري خوب نبايد تنها در هنگام دريافت هزينه خدمات خود را به مشتري ارائه دهد، بعضي اوقات مشكلي در جابجايي رخ مي دهد .كه به عنوان حوادث غيرمترقبه شناخته مي شود و اگر بار شما در جابجايي دچار آسيب شد، بايد بر اساس قوانين بين المللي هزينه ي از سوي شركت پرداخت شود، گاه. اين هزينه كم و يا زياد تر از چيزي كه فكر مي كنيد خواهد بود.
براي انتخاب ماشين مناسب حمل بار بايد به نكات زير توجه شود:
1) نوع بار و اسباب و لوازم
2) مسافتي كه قرار است براي حمل بار طي شود.
3) باربري در تهران است يا براي شهرستان
4) ساعت درنظر گرفته شده براي حمل بار
5) نوع مسير و جاده بين مبدا و مقصد
در اكثر اتوبارها به صورت كلي از 3 دسته ماشين زير استفاده مي شود:
1-   باربري توسط  ماشين هاي سبك : وانت – وانت پرايد – وانت نيسان
2-   باربري توسط ماشين هاي نيمه سنگين : كاميون – خاور – هيوندا – ايسوزو – كاميونت
3-   باربري توسط ماشين هاي سنگين : تريلي – ترانزيت – ده تن – كفي – ترانزيت يخچالي – 20 تُن – چادري سه محور – كفي – كُمپرسي – تريلي تانكر فاو و اينكه جهت حمل بار و باربري شهري عموما از ماشين هاي سبك و نيمه سنگين استفاده مي شود.

باربری مشهد به لیقوان در زمستان و عید 1402 تخفیف ویژه - در این مطلب به موضوعات حمل بار و اثاثیه منزل و اداری در حد توان پرداختیم- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در شرکت باربری مشهد با نام تجاری نتسان تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین انواع خدمات را به شما ارائه دهیم اگر در جستجوگر گوگل یکی از عبارات -  حمل بار از مشهد به لیقوان - بیمه نامه حمل بار - هزینه حمل بار از مشهد به لیقوان - باربری مشهد لیقوان   را جستجو نموده اید و وارد این نوشته شده اید می توانید در این سایت به تمام نیازهای خود دست یابید. ضمنا می توانید با یکی از شماره های 09152466300- 09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاکید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد که از طریق وب سایت به مجموعه باربری نتسان مشهد مراجعه می نمایید.

 

 


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book