خانه کرایه نرخنامه و تعرفه حمل بار تریلی از مشهد به شهریار سال 1401 با 70 درصد تخفیف
2022-01-31 12:21


کرایه نرخنامه و تعرفه حمل بار تریلی از مشهد به شهریار سال 1401 با 70 درصد تخفیف
دسته بندی: باربری | در: 1400-11-11


کرایه نرخنامه و تعرفه حمل بار تریلی از مشهد به شهریار سال 1401 با 70% تخفیف – نتسان با افتخار تمامی کالا و اثاثیه منزل و اداری شما را توسط انواع تریلی مسقف و تریلی روباز از مشهد به شهریار و تمامی شهرستان های استان شهریار ارسال و جابجا می نماید لطفا جهت دریافت لیست قیمت تماس بگیرید شما احتمالا با جستجوی یکی از عبارات نرخ کرایه نیسان بر حسب کیلومتر-تعرفه حمل بار از مبدا مشهد-نرخ کرایه نیسان بر حسب کیلومتر-نرخ کرایه ایسوزو ۱۴۰۰-نرخ کرایه حمل بار-نرخ کرایه وانت بار بین شهری مشهد وارد این صفحه شده ای

کرایه نرخنامه و تعرفه حمل بار تریلی از مشهد به شهریار سال 1401 با 70% تخفیف – ما در گروه باربری نتسان علاوه بر حمل کالا و اثاثیه منزل و اداری و تجاری توسط انواع تریلی مسقف دارای خدمات بسته بندی اثاثیه – بیمه و بارنامه به مشتریان ارائه می نماییم.  در این مطلب به موضوعات نرخ کرایه نیسان بر حسب کیلومتر-تعرفه حمل بار از مبدا مشهد-نرخ کرایه نیسان بر حسب کیلومتر-نرخ کرایه ایسوزو ۱۴۰۰-نرخ کرایه حمل بار-نرخ کرایه وانت بار بین شهری مشهد خواهیم پرداخت.

کرایه نرخنامه و تعرفه حمل بار تریلی از مشهد به شهریار سال 1401 با 70% تخفیف - تمام تلاش مجموعه باربری نتسان این می باشد تا بتواند ارزانترین خدمات حمل و نقل  بار و اثاثیه توسط تریلی از مشهد به شهریار را برای شما عزیزان تدارک ببنید.

کرایه نرخنامه و تعرفه حمل بار تریلی از مشهد به شهریار سال 1401 با 70% تخفیف

 

تریلی یکی از ماشین‌هایی است که در دسته بندی ماشین‌های باربری قرار می‌گیرد و بسیاری از صاحبین بارها تمایل دارند تا بار خود را با تریلی جابه‌جا کنند. ما در مجموعه باربری نتسان می‌خواهیم تا یک نوع ماشین باربری به نام تریلی کفی را برای شما توضیح دهیم پس با ما همراه باشید.

تریلی کفی کدام نوع تریلی ها هستند ؟

توجه داشته باشید ، که تریلی کفی به کامیون هایی گفته می شود ، که قسمت های بار آن اصلا دیواره ندارد و همچنین حمل بار های پالت شده یا آهن آلات سنگین و در برخی موارد ماشین آلات سنگین با ماشین آلات عمرانی و راه سازی را انجام می دهند. یک نکته دیگر در مورد تریلی های کفی این است ، که اتاق کامیون های کفی دیواره ندارند و به همین دلیل ، بار هایی که به صورت کارتنی ، بسته بندی شده باشند ، نمی توانند با این کامیون ها انتقال داده شوند و همچنین کامیون های کفی مناسب برای جا به جایی ، این گروه از محموله ها نمی باشند.

معمولا کامیون های کفی برای حمل بار هایی که ارتفاع غیر استاندارد دارند و یا وسایلی ، که کم حجم هستند اما وزن بالایی دارند استفاده می شود مانند : توپ فولادی ، تیرآهن و میل گرد.

کف تریلی های کفی از چوب چند لایه ، ضد آب با روکش مخصوص ساخته می شود ، که با ورق های مسطح و محکم پوشانده می شود ، قطعات فلزی این نوع از تریلر هم از فلزات مستحکم مانند : فولاد ساخته می شود و در نهایت به یک کامیون خوب برای حمل بار های سنگین تبدیل شده است.

جنس تریلی های کفی از چیست؟

کف تریلی های کفی از چوب های چند لایه ، ضد آب با روکش مخصوص ساخته می شود ، که با ورق های مسطح و محکم پوشانده می شوند. قطعات فلزی تریلی کفی ، از فلزات با استحکام بالا مثل فولاد ساخته می شود ، که موجب می شود تا توانایی حمل بار های سنگین را داشته باشند.

برخی از مهم ترین شرکت های تولید کننده تریلی کفی کدام است؟

1- دانگ فنگ: شرکت خودروسازی چینی است، که به عنوان بزرگترین خودروساز و تولید تریلی های کمپرسی در جمهوری خلق چین شناخته می شود. شرکت دانگ فنگ موتور در سال 1968 میلادی در شهر هوبئی ساخته شد و در حال حاضر در زمینه تولید و مونتاژ انواع خودرو، اتوبوس، کامیون انواع تریلی ها : تریلی کمپرسی، تریلی ترانزیت و چادری ، تریلی کفی و وسایل نقلیه تجاری و همچنین ساخت انواع قطعات خودرو فعالیت می کند.

2- پکار یا داف: پکار یا داف شرکت تولید کننده خودرو های سنگین آمریکایی و تریلی ها مثل تریلی کمپرسی و تریلی ترانزیت و چادری است. این شرکت سومین شرکت بزرگ تولید کننده و انواع کامیون ها، تریلی کمپرسی و خودرو های سنگین در جهان (پس از دایملر آ گ و ولوو) است.

شرکت پکار همچنین از طریق شعبه های مختلف در زمینه تولید وسایل نقلیه سبک و متوسط نیز فعالیت قابل توجهی دارد و کنووث،داف پیتربیلت و لیلاند اشاره کرد.

3-شرکت ولوو: شرکت ولوو یک شرکت صنایع سنگین سوئدی است.که سازنده خودرو های سنگین و قطعات مربوط به آن می باشد.از جمله تولیدات این شرکت نریلی،کامیون،اتوبوس،تجهیزات ترابری و سازه ای است.سامانه های پیش رانش دریایی و صنعتی،تجهیزات هوافضا و ارائه خدمات مالی از دیگر خدمات و محصولات شرکت ولوو است.

4-اسکانیا: شرکت خودروسازی و صنایع سنگین سوئدی است که تولید کننده انواع کامیون،اتوبوس و موتور های کشتی و دیزلی است.دفتر مرکزی این کارخانه در شهر سودتلیا در 30 کلیومتری جنوب استکهلم است.

کرایه نرخنامه و تعرفه حمل بار تریلی از مشهد به شهریار سال 1401 با 70% تخفیف و موضوعات مربوطه را در حد توان در این نوشتار بیان نمودیم- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در شرکت باربری مشهد با نام تجاری نتسان تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم بهترین انواع خدمات را به شما ارائه دهیم اگر در جستجوگر گوگل یکی از عبارات نرخ کرایه نیسان بر حسب کیلومتر-تعرفه حمل بار از مبدا مشهد-نرخ کرایه نیسان بر حسب کیلومتر-نرخ کرایه ایسوزو ۱۴۰۰-نرخ کرایه حمل بار-نرخ کرایه وانت بار بین شهری مشهد را جستجو نموده اید و وارد این نوشته شده اید می توانید در این سایت به تمام نیازهای خود دست یابید. ضمنا می توانید با یکی از شماره های 09152466300-09156497899-05136200798-05138424255 تماس گرفته و از خدمات حمل و نقل شهری و بین شهری و همچنین تعرفه خدمات مطلع شوید مجددا تاکید می نماییم 70% تخفیف استثنایی ویژه شما مشتریان عزیز می باشد که از طریق وب سایت به مجموعه باربری نتسان مشهد مراجعه می نمایید.


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book