خانه با ارزانترین قیمت و تعرفه خاور کرایه از تهران و مشهد سراسر کشور
2020-02-12 09:20


با ارزانترین قیمت و تعرفه خاور کرایه از تهران و مشهد سراسر کشور
دسته بندی: باربری | در: 1398-8-29


تعرفه و نرخنامه در خدمت هموطنان عزیز در شهر مشهد و تهران می باشد.

باربری نتسان نامی آشنا در صنعت حمل و نقل در ایران مخصوصا در شهر تهران و مشهد می باشد گروه باربری نتسان دارای صد ها اکیپ آماده به صورت شبانه روزی آماده ارائه خاور کرایه به هموطنان میباشد.

این باربری توانسته است با رعایت کردن حقوق مشتری و همچنین کاهش سود خود  تا 70% تخفیف قیمت و تعرفه خاور کرایه را در مشهد و تهران کاهش دهد به طوری که هم اکنون در سراسر کشور باربری نتسان به عنوان یک باربری که نرخنامه و کرایه خاور این شرکت از همه جا ارزانتر می باشد شناخته شده است.

ما در گروه باربری نتسان تمام تلاش خود را انجام میدهیم تا بتوانیم از تمام ظرفیت های خود استفاده کرده تا نرخ – تعرفه و کرایه خاور را به حداقل ممکن برسانیم که خوشبختانه این اتفاق هم اکنون افتاده است و خاور کرایه ما به عنوان ارزانترین خاور کرایه در مشهد و تهران برای حمل بار و اثاثیه در شهر تهران و مشهد و همچنین از این دو کلان شهر به تمام ایران شهرت پیدا کرده است. 

البته مدیران مجموعه باربری نتسان به هیچ عنوان به این کاهش قیمت راضی نبوده و نیستند و در حال حاضر تلاش بسیاری را انجام میدهند تا بتوانند همچنان در مسیر کاهش تعرفه و نرخنامه خاور کرایه قدم بردارند بدون شک حمایت شما هموطنان عزیز در شهر مشهد و تهران میتواند به ما در این زمینه کمک بسزایی نماید چرا که افزایش میزان سرویس دهی رابطه مستقیم با کاهش قیمت ها از سوی باربری نتسان دارد.

اجازه دهید در مورد تاریخچه باربری نتسان بیشتر بدانیم همانطور که قبلا اشاره شد این باربری حدود یک دهه قبل با محوریت دو کلان شهر مشهد و تهران شروع به کار نمود از آغاز شروع به فعالیت خود دو هدف مهم را برای آینده خود در طی سالهای بعد ترسیم نمود 1- باید نتسان در حداقل زمان ممکن به عنوان ارزانترین باربری خاور کرایه شناخته شود 2- باربری نتسان در سرویس دهی با خاور کرایه می بایست بالاترین درجه کیفیت را داشته باشد.

اگر شما خواننده گرامی تاکنون از این باربری خاور کرایه سفارش داده باشید قطعا متوجه واقعیت دو نکته فوق شده اید که انصافا هم اکنون این باربری به دو هدف خود رسیده است و کمتر کسی را شما میتوانید بشناسید که نتسان را به عنوان ارزانترین خاور کرایه نشناسد. اما همانطور که قبلا گفته شد همچنان بر روی این کاهش قیمت به شدت تمرکز شده است تا این کاهش تعرفه و نرخنامه همچنان به کاهش خود ادامه دهد.

از سوی دیگر گروه باربری نتسان تلاش بسیار گسترده ایی را برای ارتقاء کیفی سرویس های خود در پیش گرفته است به عنوان مثال کلیه خاور کرایه های این باربری جدیدترین مدل از انواع خاور کرایه مسقف – خاور کرایه روباز – خاور کرایه از پهلو بازشو و .. می باشد. و همواره در بالا نگه داشتن مدل های خاورهای خود حساس بوده و سعی نموده است مدام در پی مدل بالا نمودن ناوگان خاور کرایه خود باشد.

در پایان بار دیگر مدیران مجموعه باربری نتسان از شما هموطنان عزیز در شهر مشهد و تهران دعوت می نماید در صورتی که تاکنون از این مجموعه سرویس تهیه ننموده اید برای یک بار هم که شده امتحان نمایید مطمن هستیم که مشتری دائم ما خواهید شد.


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book