خانه باربری تهران اردبیل حمل بار خرده بار اثاثیه70% تخفیف نرخنامه قیمت
2020-01-20 09:00


باربری تهران اردبیل حمل بار خرده بار اثاثیه70% تخفیف نرخنامه قیمت
دسته بندی: باربری | در: 1398-7-11


باربری تهران با نام تجاری نتسان کلیه اسباب اثاثیه منزل و اداری شما را با 70% تخفیف از تهران به استان اردبیل و تمامی شهرهای این استان جابجا می نماید : پارس‌آباد مشگین‌شهر خلخال گرمی بیله‌سوار نمین جعفرآباد گیوی عنبران آبی‌بیگلو نیر هشجین و ....

باربری نتسان یکی از موفق ترین باربری های سطح کشور می باشد که سالهاست وظیفه حمل هرگونه بار خرده بار اثاثیه اسباب کشی منزل اداری پزشکی لوازم الکترونیکی حساس و ... با انواع ماشین های سبک و سنگین مانند وانت بار – نیسان خاور مسقف – تریلی کامیون و ... از شهر مشهد و تهران به تمام شهرهای ایران را عهده دار می باشد.

یکی از آن دسته مسیرهایی که همواره در طی این سالها ما به کررات به آن سرویس دهی داده ایم حمل بار از تهران به اردبیل بوده است . آنقدر این مسیر برای رانندگان و کارگران و اثاث چین های ما تکراری بوده است که شاید بشه گفت باید باربری نتسان را برای این مسیر به نام باربری تهران اردبیل تغییر نام داد و گاهان مشتریان ما با همین عنوان با ما تماس میگیرند که البته برای ما و مجموعه بزرگ باربری نتسان افتخار می باشد.

حمل بار بین جاده ایی اصول و مقرراتی دارد از جمله مهمترین آن شاید بشه داشتن بارنامه معتبر را نام برد که در صدر تصمیمات باربری نتسان می باشد. یکی دیگر از نکات مهم در حمل بار اثاثیه اسباب کشی منزل و ادارای وهرنوع کالا و محصول در بین شهرها انتخاب ماشین مناسب و چیدن بار به صورت اصولی می باشد که این مهم نیز از پایه ترین وظایف باربری نتسان می باشد.

در ادامه میخواهیم در مورد مسیر زیبا و دل انگیز تهران به اردبیل کمی بیشتر آشنا شویم که البته میدانیم همه شما عزیزان آشنایی کامل از این مسیر دارید اما ما با دید یک باربری به آن نگاه میکنیم و شاید این نوشته برای شما نیز مفید باشد.

تعداد مسیرهای تهران اردبیل 3 مسیر می باشد که قسمت انتهایی این 3 مسیر یکی می باشد
1- مسیر 1     590 کیلومتر     6 ساعت و 48 دقیقه
2- مسیر 2     584 کیلومتر     7 ساعت و 29 دقیقه
3- مسیر 3     580 کیلومتر     8 ساعت و 2 دقیقه

مسیر 1 که همان مسیر سبز رنگ در تصویر شاخص این مقاله می باشد با وجود طولانی بودن اما بهترین مسیر از نظر زمانی می باشد و حدود 6 ساعت و 48 دقیقه به طول خواهد انجامید.

مسیر 2 که در حقیقت قسمت ابتدایی مسیر از تهران به جای رفتن به سمت کرج به سمت شهریار حرکت کرده و ادامه مسیر که در تصویر موجود هست این مسیر 7 ساعت و 29 دقیقه زمان خواهد برد. همانطور که ملاحضه می فرمایید با وجود اینکه این مسیر کوتاه تر هست اما از نظر زمانی ظولانی تر می باشد.

مسیر 3  در حقیقت در میانه مسیر به جای رفتن از قزوین به زنجان مستقیم از قزوین به سمت رشت حرکت میکنیم و قسمت انتهایی مسیر همانند مسیرهای 1 و 2 می باشد . این مسیر 8 ساعت 2 دقیقه زمان خواهد برد با وجودی که کوتاه تر می باشد.

باربری نتسان همواره متعهد بوده است در هر شرایطی ارزان ترین قیمت حمل بار را در مسیرهای مختلف و به طور خاص تهران اردبیل و سایر شهرهای این استان در نظر بگیرد کاهش قیمت حمل بار خرده بار اثاثیه منزل و اداری شما تا 70% تخفیف زیر باربری های تهران و مشهد افتخار ماست. باربری تهران و باربری مشهد را با نام تجاری نتسان به خاطر بسپارید و به دوستان و آشنایان معرفی نمایید تا در این شرایط اقتصادی از تخفیفات مجموعه ما برخوردار باشند.

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book