خانه باربری تهران همدان تخفیف 70% کرایه حمل باراثاثیه اسباب کشی خرده بار
2020-01-20 09:04


باربری تهران همدان تخفیف 70% کرایه حمل باراثاثیه اسباب کشی خرده بار
دسته بندی: باربری | در: 1398-7-27


باربری تهران همدان و شهرستان با انواع ماشین کامیون خاور مسقف نیسان وانت بار با نام تجاری نتسان 70% تخفیف همراه کارگران متخصص و بارچین های حرفه ای و رانندگان راه بلد حمل بار خرده بار اثاثیه اسباب کشی منزل اداری تجاری ومحصولات و مواد اولیه کارخانجات ملایر، نهاوند، اسدآباد و تویسرکان

باربری تهران همدان نامی آشنا برای هموطنان عزیز در شهر تهران و مشهد می باشد و آن هم به جهت تعداد زیاد سرویس هایی که این باربری در مدت چند سال اخیر در این مسیر داشته است می باشد. البته نام تجاری باربری مشهد همدان نتسان می باشد. و قطعا حتی اگر تاکنون از این مجموعه عظیم و بزرگ سرویس نگرفته باشید نام آشنای موسسه نتسان را شنیده اید.

اما گاهی سوال می شود که چه خصوصیت یا خصوصیت هایی باعث شد این باربری تا این حد در بین موسسه حمل و نقل و باربری به شهرت دست یابد؟ در پاسخ به این دسته از همکاران و هموطنان عزیز عرض می نماییم که هیچ معروفیت و مقبولیتی بی دلیل نیست رعایت صادقانه نکات زیر باعث شده است که این مجموعه به موفقیت های چشم گیری برسد و رقبای زیادی را پشت سر قرار دهد.

1- تخفیف کرایه ( تعرفه قیمت هزینه ) تا 70% زیر قیمت سایر باربری ها.

2- داشتن تنوع بسیار زیاد و گسترده انواع ماشین خاور مسقف – نیسان – وانت بار – کامیون – تریلی – ده چرخ.

3- اکیپ های بسیار ماهر و متخصص از کارگران بارچین ها و رانندگان .

4- دقت عمل بسیار بالا و همچنین سریع و به موقع انجام وظیفه کردن.

5- ارسال در کمترین زمان - 7 روز هفته، 24 ساعته - پیگیری آنلاین بار و بارنامه معتبر- بیمه بار و پوشش کامل بار ارسالی- بسته بندی توسط تیم بسته بندی کالا و ...

از جمله نگات و موضوعات دیگری که در حمل بار و اثاثیه مخصوصا بین شهری با اهمیت می باشد آشنایی رانندگان با مسیرهای مبدا به مقصد می باشد. همانطور که در ابتدای این مطلب نیز اشاره شد رانندگان باربری تهران همدان که با نام تجاری نتسان شناخته شده می باشند این مسیر را بسیار سرویس دهی نموده اند و کاملا به راه ها و جاده ها تسلط کامل دارند. 

در کنار موارد فوق یک از موضوعاتی که خیلی در امر اسباب کشی و حمل بار و اثاثیه در مسیرهای مخصوصا بین شهری مهم می باشد چیدمان اصولی بارها می باشد. که نیازمند داشتن بارچین های حرفه ایی می باشد که این اصل مهم در باربری نتسان کاملا رعایت شده است.

برابری مشهد همدان و شهرهای این استان از جمله فامنین مریانج ازندریان قروه درجزین جورقان گیان ملایر، نهاوند، اسدآباد و تویسرکان اسدآباد کبودراهنگ بهار رزن لالجین و .. علاوه بر اینکه به صورت مستمر و پیوسته در خدمت همشهریان عزیز در امر اثاث کشی در شهر مشهد و تهران می باشد سابقه طولانی در حمل بار و خرده بار محصولات و مواد اولیه شرکت های کارخانجات در مسیر تهران به همدان و مسیر برگشت می باشد. و دلیل اصلی این همکاری کارخانجات با این مجموعه هم قیمت پایین و تخفیفات بالا و سرعت عمل و دقت بالا می باشد.

باربری نتسان به جهت داشتن تعداد بسیار زیادی ماشین و تنوع گسترده آن توانسته است تقریبا تمامی تماس ها و درخواست ها رو پوشش دهد که کمتر باربری چنین توان سرویس دهی را دارا می باشد و این خود یکی دیگر از افتخارات باربری نتسان می باشد.

اکنون که بیشتر با توانمندی های باربری تهران به همدان آشنا شدید در ادامه بیشتر در مورد مسیر تهران به همدان صحبت خواهیم کرد.

از تهران به همدان تنها یک مسیر مطمئن و قابل قبول وجود دارد که در ادامه آن را معرفی خواهیم کرد
مسیر تهران به استان همدان :  تهران – رباط کریم – جاده شهرک صنعتی کاوه – نوبران – آزاد راه ساوه همدان.  320 کیلومتر     3 ساعت و 34 دقیقه .

باربری نتسان نامی آشنا برای هموطنان عزیز در دو شهر تهران و مشهد می باشد تخفیفات تا 70% این مجموعه توانسته است تحول شگرفی در حمل بار از این دو مبدا به تمام شهرهای ایران ایجاد کند توصیه مینماییم که شما هموطن گرامی نیز از این شرایط و موقعیت بهرمند شوید.

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book