خانه حمل بار اثاثیه باربری مشهد سنندج کردستان70% تخفیف خاور نیسان
2019-11-06 00:08


حمل بار اثاثیه باربری مشهد سنندج کردستان70% تخفیف خاور نیسان
دسته بندی: باربری | در: 1398-8-15


باربری مشهد سنندج کردستان با قیمت - نرخنامه و تعرفه زیر تمام باربری های مشهد و تهران آماده سرویس دهی با انواع نیسان وانت بار خاور مسقف کامیون تریلی ده چرخ به سقز، مریوان و بانه کانی‌دینار بیجار دیواندره دهگلان کامیاران قروه

باربری مشهد سنندج و استان کردستان با نام تجاری نتسان بیش از یک دهه می باشد در این مسیر سرویس دهی می نماید حضور موفق این مجموعه عظیم در این مسیر باعث افزایش اعتماد هموطنان در شهر تهران و مشهد به این باربری شده است سرویس های زیاد دریافتی جهت ارسال کالا – اثاثیه – خرده بار منزل و اداری به این استان گواه موفقیت آمیز بودن سیاست های مدیریتی این مجموعه بوده است.

سالهای نچندان دور وقتی باربری نتسان شروع به پایه گذاری نمود کمتر کسی میتوانست پیش بینی نماید که در حداقل زمان ممکن این باربری در بین صدها باربری اینگونه موفق عمل نماید و بدان جا برسد که با افتخار اعلام می نماییم که هیچ باربری در ایران توان رقابت با نرخنامه و تعرفه این باربری را ندارد.

اکنون کافیست در اینترنت باربری ارزان و یا ارزانترین باربری را جستجو نمایید تا متوجه موفقیت آمیز بودن سیاست های کاهش قیمت این مجموعه شوید. البته در ادامه سعی خواهیم نمود ضمن معرفی موسسه حمل و نقل باربری نتسان, به راهکار های ارائه شده توسط این شرکت که باعث کاهش قیمت و کرایه شد نیز بپردازیم.

باربری نتسان در حدود یک دهه قبل و به طور همزمان در شهر تهران و مشهد شروع به فعالیت نمود این مجموعه با یک شعار و ادعا به جمع بیش از صدها باربری در تهران و مشهد پیوست . آن اینکه باربری نتسان باید در کمتر از 5 سال آینده اولا به عنوان ارزنترین باربری شناخته شود و دوما به عنوان قابل اعتمادترین و سریعتر باربری شهرت پیدا نماید.

خوشبختانه به ادعای مشتریان عزیز ما ,این موفقیت به دست آمده است و باعث افتخار ما می باشد که توانسته ایم به این مهم دست یابیم. همچنین تنوع بسیار گسترده از انواع ماشین های سبک و سنگین از جمله وانت بار – نیسان – خاورمسقف - کامیون - ده چرخ و تریلی باعث شده است که لقب سریعترین و مجهزترین باربری را به باربری نتسان نسبت دهند.  

وجود تعداد زیادی اکیپ آماده از ماشین – راننده – کارگر و بارچین در محل باربری باعث شده است میزان کیفیت سرویس دهی نیز به شدت افزایش یابد.باربری نتسان خود را ملزم می داند که بعد از تماس مشتری و درخواست سرویس در هر ساعت از شبانه روز بلافاصله به ارسال ماشین درخواستی اقدام نماید.

در کنار سرعت عمل و دقت این باربری در ارسال ماشین جهت حمل هرگونه بار - خرده بار - اثاثیه منزل - اثاثیه اداری – کالاهای حساس الکتریکی - محموله های سنگین صنعتی و ... این مجموعه توانسته است تا 70%  تعرفه - نرخنامه و کرایه را نسبت به سایر باربری ها در شهر مشهد و تهران کاهش دهد.

در زیر علل کاهش قیمت را به بیان می نماییم :

1- اولین و اساسی ترین ایده باربری نتسان برای کاهش قیمت به نفع مشتری این بود که روی مسیرهای برگشت سرمایه گذاری شود . به عبارت دیگر وقتی سرویس از مشهد به سنندج می رود مسیر بازگشت از سنندج را خالی برنگردد که اگر این اتفاق بیفتد و مسیر برگشت نیز ماشین خالی نباشد به شدت برای مالک ماشین توجیح دارد که قیمت رفت را نیز کاهش دهد. باربری نتسان توانست به موفقیت های خوبی در این مورد برسد.

2- باربری نتسان تا 70% از حق کمسیون خود گذشت و تخفیف در نظر گرفت به عبارتی دیگر اگر قرار بود برای یک سرویس نتسان 10 هزار تومان کمیسیون بردارد ان را تا 3 هزار تومان کاهش داد.

3- در استخدام رانندگان منصف همت گمارد و تلاش گسترده ایی را در این زمینه انجام داد و بلاخره توانست به نتایج خوبی نیز برسد از طرفی رابطه مستقیم بین کاهش سود و افزایش فروش وجود دارد به عبارتی با کاهش سود و پایین آمدن نرخ نهایی کرایه تعداد سرویس ها  افزایش پیدا میکند و در نهایت منجر به افزایش درآمد برای رانندگان و مجموعه باربری می شود.  

همانطور که ملاحضه فرمودید بی دلیل نمی باشد که این باربری توانسته است در مدت کوتاهی به این حد از مقبولیت برسد بدون شک حمایت شما هوطنان عزیز باعث خواهد شد تا این مسیر را با قدرت بیشتر و اعتماد به نفس بیشتر ادامه دهیم.

برای حمل بار و اثاثیه از مشهد به سنندج شما میتوانید از 2 مسیر استفاده نمایید. جزئیات مسیر در تصویر شاخص موجود می باشد.

مسیر 1     1376 کیلومتر     15 ساعت و 2 دقیقه

مسیر 2     1750 کیلومتر     19 ساعت و 19 دقیقه

رانندگان باربری نتسان مسیر شماره 1 را پیشنهاد می نمایند


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book