خانه حمل بار اثاثیه منزل باربری مشهد بوشهر ارزان 70% تخفیف قیمت کرایه
2020-01-20 13:01


حمل بار اثاثیه منزل باربری مشهد بوشهر ارزان 70% تخفیف قیمت کرایه
دسته بندی: باربری | در: 1398-7-29


باربری مشهد بوشهر با نام تجاری نتسان حمل بار خرده بار اثاثیه و اسباب کشی منزل اداری با تعرفه نرخنامه قیمت و کرایه بسیار پایین خاور تریلی ده چرخ کارگران حرفه ای تا 70% تخفیف از مبدا مشهد به شهرستان برازجان، بندر کنگان و بندر گناوه دشتی تنگستان عسلویه جم دیر دیلم

باربری مشهد بوشهر که با نام تجاری نتسان در ایران شناخته شده است یکی از بزرگترین باربری های ایران می باشد که از مبدا مشهد و تهران به سراسر ایران سرویس دهی می نماید. باربری مشهد بوشهر در حقیقت یکی از مسیرهای های پرتردد باربری نتسان می باشد که معمولا هر روز از مبدا مشهد به استان بوشهر و شهر بوشهر و سایر شهرستان های این استان زیبا از جمله برازجان، بندر کنگان و بندر گناوه دشتی تنگستان عسلویه جم دیر دیلم سرویس دهی می نماید.

باربری نتسان به همین جهت که این مسیر بسیار پر سرویس بوده است سعی نموده است تا شرایطی را فراهم کند تا بتواند با حداقل قیمت(کرایه – تعرفه-نرخنامه) هرگونه بار خرده بار اثاثیه منزل اداری محصولات تولیدی ها کارخانجات و ... را تا 70% تخفیف زیر قیمت سایر باربری ها به استان بوشهر و مسیر  برعکس جابجا نماید.

در این مطلب میخواهیم در مورد مسیر سرویس دهی باربری مشهد بوشهر بیشتر صحبت نماییم اما قبل آن سعی خواهیم نمود توانمندی های باربری نتسان را یادآوری نماییم تا بیشتر با این مجموعه عظیم و بزرگ آشنا شوید.

باربری نتسان و در این مطلب به طور خاص باربری مشهد بوشهر بیش از یک دهه می باشد که حضور بسیار پررنگ و گسترده در سطح کشور داشته و دارد. این باربری راز موفقیت و محبوبیت خود را در چند آیتم و خدمت میداند که در ادامه معرفی خواهد شد و اشاره خواهد شد که مقبولیت و محبوبیت بی دلیل نیست.

مواردی که باعث محبوبیت روزافزون و لحطه به لحظه باربری نتسان شده است:

1- کاهش قیمت – تعرفه – کرایه و نرخانه تا 70% تخفیف و زیر قیمت سایرباربری های سطح کشور. به عبارت دیگر این باربری از ابتدای شروع فعالیت با این شعار که کاهش شدید کرایه باعث خواهد شد افزایش چند برابری سرویس دهی را در پیش داشته باشد و این افزایش خود باعث افزایش درامد خواهد شد و با همین مفهوم و اساس کاری توانست در مدت کوتاهی تقریبا تمامی سرویس های حمل بار را در دومبدا مشهد و تهران در اختیار بگیرد.

2- دومین راز محبویت باربری نتسان را میتواند به حضور اکیپ های متخصص و شبانه روزی نسبت داد. به عبارت دیگر این باربری در تمامی ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل بی درنگ در خدمت هموطنان عزیز میباشد. وجود رانندگان راه بلد در مسیرهای بین شهری و درون شهری همراه با کارگران متخصص و ماهر در چیدن درست و اصولی بار و اثاثیه بسیار در جلب رضایت مشتریان مفید بوده است.

3- تنوع بسیار گسترده انواع ماشین های سبک و سنگین را میتوان به موارد فوق در جهت مقبولیت این مجموعه اضافه نمود. از جمله ماشین های این مجموعه میتوان به نیسان – وانت بار – خاور مسقف – تریلی – کامیون – ده چرخ نام برد.

4- سایر موارد مانند ارسال در کمترین زمان - 7 روز هفته، 24 ساعته - پیگیری آنلاین بار و بارنامه معتبر- بیمه بار و پوشش کامل بار ارسالی- بسته بندی توسط تیم بسته بندی کالا و ... این موارد نیز بسیار مفید به فایده بوده است

همانطور که ملاحظه فرمودید باربری نتسان اگر امروز به این چنین جایگاه و محبوبیتی در بین همشهریان عزیز در شهر مشهد و تهران رسیده است به این دلیل بوده است که همواره اصل مشتری مداری یعنی رضایت مشتری را ملاک قرار داده است. با افتخار اعلام می نماییم در تمام این سالها حتی یک مورد کوتاهی و قصور از سمت مشتریان به مدیران مجموعه گزارش نشده است.

اما مسیر مشهد به بوشهر و شهرهای این استان زیبا را بهتر بشناسیم:

جهت حمل بار اثاثیه خرده بار از مشهد به بوشهر سه مسیر وجود دارد که در بین این مسیرها مسیر 1  توسط رانندگان باربری نتسان توصیه شده است:

مسیر 1     1643 کیلومتر     19 ساعت و 24 دقیقه
مسیر 2     1706 کیلومتر     20 ساعت و 23 دقیقه
مسیر 3     1758 کیلومتر     20 ساعت و 41 دقیقه

هر سه مسیر به وضوح در  تصویر شاخص مشخص شده است

باربری مشهد بوشهر با نام تجاری نتسان قطعا بهترین شرکت حمل بار و خرده بار اثاثیه منزل و اداری در کشور می باشد هم از نظر قیمت و هم از نظر سرعت عمل و کیفیت سرویس دهی پس توصیه میکنیم حتما در صورت نیاز برای هر مسیری از مبدا مشهد و یا تهران با این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

جهت اطلاع قیمت ، استعلام قیمت و نحوه هماهنگی و درخواست خودروی مناسب به جهت حمل بار و مشاوره با کارشناسان ما در تهران یا مشهد  با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و یا از طریق وارد نمودن شماره تلفن خود در قسمت پنل مربوطه در سمت چپ تصویر و یا در صفحه اول سایت با ما در ارتباط باشید .


0 نظرنظر شما چیست؟

1 | 1 رای Book